Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

58 minutes ago, Losmi17 said:

Znam jos neke likove s diplomama, koji ne znaju gde je levo.

Cini mi se da bi se lepo uklopio u ekipicu.

Takvi su svuda oko nas, glavni.

Takvima Trinkijeri ne valja, al zato je Vlada odlican.

Ne ubacuj mi u usta nesto sto nisam rekao.

A Vlada, osim sto je nas, je i...pobijedio Trinkija evo prekjucer? Tako da...malo vise postovanja bi bilo u redu.

Link to comment
Share on other sites

Obaveštenje 

 

Ostavio sam početne postove koji se tiču Trinkjerija kao potencijalnog trenera na ovom topiku, ali ovaj post

43 minutes ago, Kosta said:

Uopste uzev, smeta mi taj narativ da je Trinkijeri ne znam kakav trener. A tu je pricu cak i mnogi KKCZ fan progutao.  Svakako nije prva liga europskih trenera nego npr neka losija druga liga.

Usporedimo njegove trofeje i npr Radonjiceve trofeje i Dejo je svemirski brod za njega.

je prebačen na temu Evroliga, pa tamo možete da nastavite sa diskusijom i poređenjem uspešnosti trenera Bajerna i Panatinaikosa. 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 Drugo pol je bila korektna rotacija, otprilike kako bi trebalo da bude...2/4 horor...videle su se naznake nekog poboljsanja u igri pre svega u napadu u drugom pol...videcemo hoce li se nastaviti ta tendencija u sledecim utakmicama...pocetnicke greske na kraju nisu za komentar...na terminu popizdim kad vidim da neko iz moje ekipe pravi greske slicne kao sto su nasi igraci pravili na kraju...

 

  Jedan od retkih trenera stranaca koje zelim da vidim na nasoj klupi je Cavi Paskval, vrhunski trener...

Neko pomenu Plazu, ljudi lupaju rendom imena trenera i kao ovaj bi bio odlican a u realnosti bi njega terali pre Vlade Jovanovica...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Monako je rutinirao Olimpijakos i sred Pireja, ne nadam se tu ničemu.

 

Što se tiče potencijalnih zamena / onih koji su mogli pre Vlada imali smo sve za predlog od koledž trenera koji zarađuje više nego što je naš budžet do Xavi Paskvala koji bi sigurno došao u ekipu koja ima budžet na majke mi ( ovo je glupost u rangu čovićevog cimanja Lasa ).

Međutim, Kurtinaitisa ne bih poželeo ni Partizanu. Ono  Neven Spahija nivo trenera.

Jedini koji je bio realan i dosta dobar trener je Lukić, ako je trebalo da jurimo nekog relativno nerealnog to je Sale Nacionale i to je otprilike to.

Link to comment
Share on other sites

Ko je očekivao da VJ može više od ovog sada je u opasnom problemu.

Za Alimpija se većina zahabala i htela da mu vidi ledja čim pre,a sada je očigledno da ima talenata da vodi klub koji igra košarku na ozbiljnom nivou.

 

Da bi mogli da donesemo bilo kakav sud o VJ smatram da ga treba istrpeti minimum ovu sezone,a i sledeću verovatno pa ćemo videti da li je trener za veća dela ili još jedan u nizu propalih i potrošenih mladih kvalitetnih trenera kojih je sve manje.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, propolis said:

Ko je očekivao da VJ može više od ovog sada je u opasnom problemu.

Za Alimpija se većina zahabala i htela da mu vidi ledja čim pre,a sada je očigledno da ima talenata da vodi klub koji igra košarku na ozbiljnom nivou.

 

Da bi mogli da donesemo bilo kakav sud o VJ smatram da ga treba istrpeti minimum ovu sezone,a i sledeću verovatno pa ćemo videti da li je trener za veća dela ili još jedan u nizu propalih i potrošenih mladih kvalitetnih trenera kojih je sve manje.

 

 

Ovu i sledeću verovatno u evro kupu , ali već nakon ove će se znati vredi li ga trpeti 

2 minutes ago, NikadProtivKaline said:

svakom sansa po 3 godine pa da vidimo od cega su satkani

 

Ovaj tim sa bilo kojim trenerom bi možda, ali veliko možda imao još pobedu protiv Pao. 

Raspored nam je katastrofa, videli smo sinoć kakva je ekipa FMP, a pogledaj samo komentare na live posle duplog kola EL.

Jovanović greši, ali ima i dobrih stvari

Link to comment
Share on other sites

mozemo onda i da se ne takmicimo

lepo na pocetku sezone objaviti ko ima koliki budzet, uz jos neke parametre napraviti power rankings i proglasiti konacan poredak

budzet + overall ocena igraca + trener + 1-3 pobede na publiku - ako imas ludaka u ekipi = konacan poredak na tabeli

sve lepo transparentno

 

edit: ko dovede bludnika kao 5. centra u startu -5 pobeda na glupost

Edited by NikadProtivKaline
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na poslednje tri utakmice u Laktašima smo doslovno pregaženi sa sve eminentnim evroligaškim trenerima Radonjom i Obradovićem na klupi, uz rezultate na poluvremenu:

 

44-22

45-31

50-28

 

Sudijska trojka za sutra: Damir Javor, Sašo Petek, Josip Radojković. Kvota da će Igokea voditi na poluvremenu i pobediti na kraju: 4.60

 

Eto, sve sam vam nacrtao, izvolite dopunite si budžet. Veće su nam šanse u Monaku.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Milos 3.14 said:

Ovaj tim sa bilo kojim trenerom bi možda, ali veliko možda imao još pobedu protiv Pao. 

 

Ovaj budzet bi sa ozbiljnijim trenerom bio bolje potrošen pa bi imali jači sastav i vjerovatno još koju pobjedu više bez obzira na težak raspored. 

 

Ne bi se bacile pare na Raduljicu, na Ilića koji ne boravi u 12 uopšte, na Hollanda koji igra svaku drugu utakmicu i zadnji je igrač u rotaciji na svojoj poziciji. Još plaćamo i Kuzmića da ne igra, pa gužva na pleju gdje imamo višak igrača. 

 

I mučeni Dovla da se išta pitao opet bi to smislenije izgledalo jer sigurno zna više o košarci od Čove i drugova. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@Sector @NikadProtivKaline pošto ste napisali suštinski isto kvotujem vas dvojicu, ali bez neke želje da ulazim u diskusiju i da kažem e niste u pravu već da iznese moje viđenje stvari 

Dakle , 15/6 je Radonjić mislio da ostaje, mi smo mislili da ostaje , Čović je mislio da ostaje . Po meni Martin, Holand, Ilić i verovatno Bentil su rezultat toga i neka Radonjićeva želja i nešto što je već dogovoreno.

Šta se desilo u međuvremenu nećemo saznati skorije, ne verujem ni Čoviću ni pričama koje je Radonjićev menadžer pustio u medije .

 

Klub je onda tražio trenera i hteo je nekog što pre što ima logike, ali skraćuje izbor jer u roku od 15-20 dana nema mnogo trenera koje možeš da angažuješ na brzinu. Tu imaš opciju da probaš sa nekim mladim ili da kreneš sa nekim prelaznim rešenjem ( Šakota )dok ne iskoči bolja opcija.

Znači @NikadProtivKalinemožemo da se ne takmičimo, ali možemo da kažemo da ovu sezonu bacamo u vetar na EL nivou , ali ćemo napraviti temelje za budućnost, razviti nekog igrača ili trenera itd . 

@Sector da je došao Xavi Paskval ja ne bih očekivao više od ovoga u prvoj sezoni kakvu god selekciju da napravi.

 

Poenta je da je ovo u svakom slučaju početak i da je se desilo čak i ono što ste priđeljkivali nakon odlaska Radonjića i da je došao top trener kojim bio svi bili zadovoljni opet bi to bio početak, nov tim i nov sistem.  

Ovo nestrpljenje što kluba što javnosti nas je koštalo i Alimpijevića i Obradovića, možda i Tomića 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, uini said:

 

samo sto mi nismo nikakva cedevita za evroligu  vec mzt

 

To bi znacilo da ovakav MZT moze u svakoj sezoni da ima preko 30% pobeda u nekoj freak ligi sa po 6 klonova Crvene zvezde i Partizana.

 

Kako to nije slucaj, jasno se namece da je razlika izmedju MZT i KKCZ mnogo mnogo mnogo veca od razlike izmedju KKCZ i nekog proseka EL.

 

4 hours ago, Kosta said:

Ne ubacuj mi u usta nesto sto nisam rekao.

A Vlada, osim sto je nas, je i...pobijedio Trinkija evo prekjucer? Tako da...malo vise postovanja bi bilo u redu.

 

A mogao bi i ti da pokazes malo vise postovanja umesto da samo tresnes svoj stav na sto i napises "my way or highway"

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Milos 3.14 said:

Znači @NikadProtivKalinemožemo da se ne takmičimo, ali možemo da kažemo da ovu sezonu bacamo u vetar na EL nivou , ali ćemo napraviti temelje za budućnost, razviti nekog igrača ili trenera itd . 

 

tako sto cemo dovesti trenera koji apsolutno nema nikakvu preporuku za to radno mesto, sem sto ce da cuti i veze konja gde gazda kaze?

plus skup, povredama sklon igrac na 3 godine....koji je igrom slucaja filipov kum?

na sve to jedan bivsi igrac, na deficitarnu poziciju 5. centra, isto na 2 god...i gle slucaja, isto kum nekoga iz uprave?

 

jel se tako prave temelji za buducnost?

vidis, tu se sustinski razilazimo

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, NikadProtivKaline said:

tako sto cemo dovesti trenera koji apsolutno nema nikakvu preporuku za to radno mesto, sem sto ce da cuti i veze konja gde gazda kaze?

plus skup, povredama sklon igrac na 3 godine....koji je igrom slucaja filipov kum?

na sve to jedan bivsi igrac, na deficitarnu poziciju 5. centra, isto na 2 god...i gle slucaja, isto kum nekoga iz uprave?

 

jel se tako prave temelji za buducnost?

vidis, tu se sustinski razilazimo

Da tu se razlikujemo jer ja ne pravim nikakve lične kvalifikacije prema Jovanoviću. Dok ti apriori tvrdiš da je Jovanović ološ ja se trudim da posmatram šta radi .

Što se tiče Nedovića već postaje pomalo bljutavo ponavljanje da je on tu došao zato što je nečiji kum. Nedović poseduje neke košarkaške kvalitete zbog kojih je za slične novce igrao i u drugim timovima. Ja ga ne bih doveo, ali ovo što se piše ispada kao da smo doveli dunstera , a ne legit reprezentativca.

 

Što se tiče kumstva, to više govori o Čoviću junioru koji je za kuma zvao Nedovića , a ne nekog ko mu je možda stvarno drug tj.prijatelj nego o Nedoviću koji je po srpskom običaju to kumstvo prihvatio . Ovo mi liči na one likove koji za kumove zovu najbogatije ljude koje znaju.

Dobijem ozbiljan poriv za kenjanjem kad god se ovo spomene kao argument protiv Nedovića.

Edited by Milos 3.14
Slovo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo sto je @NikadProtivKaline napisao - postoji Alba koja je ove sezone dovela jos nekoliko talenata uz svoj pool koji je vec tu.

 

Sa druge strane, nas najmladji igrac ove sezone ima 17 godina, pa onda idu dva igraca sa po 22 godine, pa sledeci ima cak 26 godina. Od ove trojice najmladjih igraca, samo Petrusev dobija priliku, a za njega je upitno da li ostaje u klubu i naredne sezone.

 

Cak i kod Radonje koji nije bio poznat kao ljubitelj davanja sansi mladjim igracima imali smo primer Mitrovica koji je sa 21-22 godine bio prebitan deo tima, pa Gudurica koji je debitovao sa 20 ili 21 godinom. Ovo sto je Jovanovic napravio je klasican EL seniorski sastav, nekakav Armani za siromasne - kod njih je neki Burns mogao da bleji na tribinama, kod nas to radi Raduljica, kod njih Biliga nije mogao da bude u 12, kod nas to ne moze Kuzmic. Super, ali onda ima da se trazi i rezultat u EL, a ne da se neko skriva iza nepostojeceg forsiranja mladih igraca.

 

Da ne pricam sad da bukvalno nijedan mladi igrac u FMP nema ozbiljne minute (kao na primer sto Mega radi), nego najvise minuta imaju petorica stranaca + igraci poput Nerandzica, Jankovica i Stepanovica.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...