Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

16 minutes ago, goldberg said:

Trenutno imamo sledece igrace prijavljene za ABA ligu:

 

Vildoza, Adams, Ivanovic, Markovic

Nedovic

Dobric, Lazic, Holland, Lazarevic

Bentil, Ilic

Martin, Mitrovic, Petrusev, Raduljica, Kuzmic

 

+ juniori: Topic, Gacic i Djokovic, dakle 16+3 = 19

Posto sam pogledao pravilnik ABA lige, malo mi je samo ostalo nejasno sledece:

13.4. Klubovi tijekom sezone mogu registrirati najviše 20 igrača i najviše 10 igrača rođenih 2003. ili mlađi.

Da li ovo znaci 20 igraca plus 10 mladjih ili 20 igraca od kojih 10 najvise moze biti mladjih. Malo je nejasno napisano.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Posto sam pogledao pravilnik ABA lige, malo mi je samo ostalo nejasno sledece:

13.4. Klubovi tijekom sezone mogu registrirati najviše 20 igrača i najviše 10 igrača rođenih 2003. ili mlađi.

Da li ovo znaci 20 igraca plus 10 mladjih ili 20 igraca od kojih 10 najvise moze biti mladjih. Malo je nejasno napisano.

 

Ovo.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da to znači da imamo još prostora za igranje sa rosterom, kombinacije i zajebanciju. 

 

Da je ovo drugo, mislim da bi pisalo "a najviše 10 mlađih", a ne "i najviše 10 mlađih". 

I u fudbalu se ne računaju ti klinci u broj maksimalno dozvoljenih. 

Edited by Dropkick Murphys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Mislim da to znači da imamo još prostora za igranje sa rosterom, kombinacije i zajebanciju. 

 

Da je ovo drugo, mislim da bi pisalo "a najviše 10 mlađih", a ne "i najviše 10 mlađih". 

I u fudbalu se ne računaju ti klinci u broj maksimalno dozvoljenih. 

I meni se tako cini, posto imaju posebno za njih napisanih par clanova, kao npr da mogu biti registrovani za dva kluba u isto vreme(da igraju neku drugu ligu). U svakom slucaju smo registrovali 19 igraca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VISOKOLETAC said:

Posto sam pogledao pravilnik ABA lige, malo mi je samo ostalo nejasno sledece:

13.4. Klubovi tijekom sezone mogu registrirati najviše 20 igrača i najviše 10 igrača rođenih 2003. ili mlađi.

Da li ovo znaci 20 igraca plus 10 mladjih ili 20 igraca od kojih 10 najvise moze biti mladjih. Malo je nejasno napisano.

 

Mislim da je ovo drugo, zato sto se ne secam primera kluba u istoriji ABA lige (barem novijoj) koji je registrovao ukupno vise od 20 igraca (sve sa juniorima), a i zato sto je pravilo ustanovljeno verovatno da spreci raspad ekipa i masovnu registraciju juniora da bi se izbeglo izbacivanje iz lige.

 

25 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Možemo još 11

  Reveal hidden contents

Covic.jpg

 

 

Cak i ako je pravilo 20+10, a ne verujem da jeste, ne mozemo da angazujemo vise od cetvorice seniora do kraja sezone.

Link to comment
Share on other sites

Čoki da je na početku sezone galantno objavio da on lično daje garanciju za našu najveću investiciju, i da mu ne bi serendali zbog tog ugovora i urekli kumašina, on će za svaki mesec koji Nedara bude van stroja, transparentno sa svog računa uplatiti istu sumu na račun kluba...već sada bi gasio kohibe po jeziku svaki put kada čuje pitanje: ,,ka'će Nedara na teren...?''

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

 

Tako je. Moje tumacenje je da mozemo jos 7 koji su 2003. ili mladji + jos 4 koji su stariji. 

 

Tvoje tumacenje je da je moguce 20+10? Mislis li da je tako samo od ove sezone ili je to bio slucaj i ranije?

 

Pitam jer sam gledao ranije sastave vise "sumnjivih" timova (Primorska 2019/20, Crvena zvezda u toj sezoni...) i niko nije uspeo da dodje do brojke od bar 21 registrovanog igraca tokom sezone, sve sa juniorima.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, goldberg said:

Tvoje tumacenje je da je moguce 20+10? Mislis li da je tako samo od ove sezone ili je to bio slucaj i ranije?

 

Moje tumacenje. Nemam sada bylaws od ove i prethodnih godina da uporedim.

Zasigurno znam da je pravilo postojalo prosle godine, isto ovako napisano (samo godina 2002. za omladince), a za ranije godine ne znam da li je postojalo.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, srlepajce said:

 

Quote

Ne otpisuju na Malom Kalemegdanu mogućnost angažovanja iskusnijeg stručnjaka koji bi dobio ulogu konsultanta, ali...

"Da li mi imamo iskusnog trenera koji bi mogao da pomogne u toj ulozi i koji je spreman da pomogne? Vrlo rado bismo ga angažovali. Kvalitetna pomoć je Crvenoj zvezdi dobro došla i ne bežimo od toga. Mi smo ako već pričamo o tome, svakodnevno u kontaktu i sa nekim vrlo iskusnim trenerima koji su bili u Zvezdi, koji i savetima žele dobro klubu i znaju koliko je teško raditi u Zvezdi“.

 

Sprema se pozicija za Pesica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Najveci wtf deo ovog intervjua je, kako to da je Marko Simonovic neiskusan kao trener, a pre 3,4 meseca je bio previse iskusan. Sta je hteo ovim da kaze? Ostavljam mogucnost da sam ja glup i zaboravan i da se Simonovic vec duze vreme bavi trenerskim poslom, i da pre 3, 4 meseca nije bio igrac.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, srlepajce said:

Ovoliko pravdanje za svaki potez Dovla govori da su svesni da su zasrali motku

 

Strpljenje, podrska trte-mrte a u slucaju 2,3 poraza on je bivsi

Ma briga njih za Jovanovića, sebe pravdaju. Kola se obično slome na onom ko je najmanje kriv, tako je i ovde na forumu.

Na kraju će većina popiti priču koja se servira i teraj dalje.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...