Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

15 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Nadam se da je to posledica odsustva Nedovića + propuštenih utakmica Dobrića a ne neka genijalna taktička zamisao VJ-a. Branetu bi trebalo da je 10 mpg maks, nekad da to ide na 15ak minuta kad situacija zahteva, a nekad da presedi ceo meč na klupi. Naravno, kad igra da je u petorkama u kojima nisu istovremeno Marković i/ili Lazarević jer 2 ili čak 3 igrača manje u napadu ne mogu da podnesu ni timovi koji imaju 2 zverska napadača u petorci.

 

Bojim se da ćeš se razočarati.

 

I kad zaigra Nedović, neko će morati da krpi poziciju 2 dok je on na klupi, vjerovatno Dobrić, dok na SF ostaju Lazić, Lazarević i Holland čiji status je u magli i pitanje hoće li biti holandovan. Dakle ima prostora itekako da legenda nastavi da jaše mnogo više nego što treba.

 

Nama treba ozbiljno pojačanje na krilu i onda dolazimo do suštine da imamo glomazan roster a opet rupčage na nekim pozicijama - made by dr Nebojša Čović.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, medobrundo said:

Povreda koja mu ne smeta da igra 15-17 minuta po meču u ful brzini, ali bi mu smetalo ako igra koji minut više.

Naravno. Sta je tu cudno? Ako je neka laksa povreda koju ti neces da pogorsas, jer ces da preopteretis tog igraca. Toga ima koliko hoces u NBA.

Link to comment
Share on other sites

Luwawu je ok igrač, i nista vise od toga. Ne kažem to iz neke loše namere već da se ne očekuje bog zna šta od njega ako bi došao. Mnogo njih je prošlo kroz NBA i nije ostavilo neki trag, jedan od njih i ovaj. Dobar atleta, brz, skočan, solidan defanzivac, solidan šuter. Ja bih rekao da je Holins bolji igrač od njega. 

 

Ali videćemo već.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Sam B said:

Luwawu je ok igrač, i nista vise od toga. Ne kažem to iz neke loše namere već da se ne očekuje bog zna šta od njega ako bi došao. Mnogo njih je prošlo kroz NBA i nije ostavilo neki trag, jedan od njih i ovaj. Dobar atleta, brz, skočan, solidan defanzivac, solidan šuter. Ja bih rekao da je Holins bolji igrač od njega. 

 

Ali videćemo već.


Kakve neznalice u NBA<  HOLINS 0 utakmica u NBA

Luwawu 330 i to 60 kao starter.


Slazem se , ne treba nam , jer je MIskov i imamo nase domace mlade da razvijajamo na trojci, dinamik duo LAZA LAZA, I GVOZDENOG, 


Samo domace, da je dobar ostao bi u NBA, 

Edited by Šarac
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...