Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

3 minutes ago, prasac said:

Momak sa Sk jako upitan za posao kojim se bavi. Jbg Vildozu zastupa u Evropi veliki cigan Marko Jelic. Ne verujem da su on i Davor nesto hteli da nam podvale. 

Ne znam zasto se klub ne oglasi, Baskonija je izdala zvanicno saopstenje, a letos kad je bila prica sa Nedovicem bas su se brzo oglasili. Nadam se da ce se sve zavrsiti kako treba..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi da se oglasimo ili DR koji je jos uvek bio trener KKCz kad se ovaj motao po Nba ligi. Klub je pozeleo dobrodoslicu i zvanicno a DR pored vec poznatog spiska zelja nije zeleo da tad kaparise Vildozu pre Nba vec je cekao da ovaj ode i nagovarao ga privatno da sastavi takav ugovor. 

 

Sto se i vidi po ovome sto se sad desava

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Redstar0356 said:

Mi da se oglasimo 

Pomesao si topik, ovo je tema o KKCZ a ne o PAO. 😁

1 hour ago, Don Radonja said:

U sred sezone.Haha.Dokle ce se pravdati svaka odluka kluba...

Pa nije ni prvi ni poslednji igrac koji u toku sezone ode na kratak period(par dana) I vrati se. S tim sto se to ne desava cesto... Na kraju krajeva, ili je otisao u dogovoru s klubom ili samovoljno(jer ne mozes da ga vezes I ne pustis)  pa ce platiti kaznu novcanu zbog toga... 

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Predragdjape said:

Pomesao si topik, ovo je tema o KKCZ a ne o PAO. 😁

 

Ne pratis druga Šarca redovno

6 minutes ago, Benito said:

Bez Bentila u nedelju, covek otisao na sestrinu svadbu u sred sezone, da li je moguce 😨

Cuti, dobro je da se nije poklopilo sa vikendom kad Raduljica mora da ide u Usa da vozi Yu Grupu u kamperu

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Redstar0356 said:

Kkzc mi je drag klub u formi cirkusa a Pao kao normalna ekipa. Je l ne smem dve ekipe da pratim ili?

Izvini, bas me briga za koga navijas, samo me interesuje da li si ozbiljno rekao da je PAO normalna ekipa? Pozdravio te Dimitrios Giannakopoulos 😂

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Izvini, bas me briga za koga navijas, samo me interesuje da li si ozbiljno rekao da je PAO normalna ekipa? Pozdravio te Dimitrios Giannakopoulos 😂

Normalno selektirana u skladu sa finansijskim  mogucnostima. Nemaju 5 centara, 4 pleja + peti ozvanicen al mozda ipak nije, Derik Vilijams ne ide da slavi sestrim rodjus usred sezone. Dovoljno da bude normalna

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Redstar0356 said:

Normalno selektirana u skladu sa finansijskim  mogucnostima. Nemaju 5 centara, 4 pleja + peti ozvanicen al mozda ipak nije, Derik Vilijams ne ide da slavi sestrim rodjus usred sezone. Dovoljno da bude normalna

 

Kao sto sam napisao vec, nije ovo sprint, vec maraton. Videcemo kako ce biti za par meseci. Kod nih je cirkus svake godine, pa sto da preskoce jednu. 

Derik mozda ne ide na rodjis, ali spava na aerodromu celu noc. Osim toga to je normalna ekipa.

Edited by VISOKOLETAC
Dodata poslednja recenica.
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je Vildoza nas igrac i da je ovo klasican spin, jer ne verujem da menadzer, advokat i ceo taj tim mogu da naprave ovakav propust...

Vildoza je ono sto smo trebali da dovedemo kad smo doveli Adamsa i sada da smo samo nadogradili sa jos jednom dvojkom. Ovako mi lici Adams ide na dvojku i da ce  biti u paru sa Markovicem. 

Pa bi sastav ovako trebao da izgleda:

1 Vildoza, Markovic, Topic

1/2 Ivanovic (kao treca opcija na obe pozicije)

2 Nedovic, Adams

2/3 Lazic

3 Dobric, Lazarevic, Holand

4 Bentil, Petrusev (po ovim prvim utakmicama), Ilic

5 Martin, Mitrovic, Raduljica, Kuzmic

 

Od ovih 17 igraca mislim da Topic i Ilic ostaju u klubu, ali nece da dobijaju veliku minutazu. Kuzmic i Holand mi deluje da lete, a nije iskljuceno ni neko od tandema Adams/Ivanovic da dobije pedalu ukoliko ispucaju kredit...

Link to comment
Share on other sites

previse mracite
postoje realne naznake da i bez bentila mozemo da igramo dobru kosarku, cak i jako dobru
pa valjda je bitniji sestrin rodjendan od neke tamo tekme protiv direktnog konkurenta u takmicenju
pogledajte sarunasovu izjavu na tu temu i sve ce vam biti jasno
Šaras je to lepo objasnio.. Nije sve u košarci.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...