Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Ja sam verovatno lud, ali meni se čini da ovde ima materiala za obradu. Voljni momenat i trud nije sporan. Odbranu takodje igramo 100 puta bolje nego što sam ja recimo očekivao od ovog cirkuški sklopljenog rostera. 

Naravno, pre stručnim štabom je dosta posla, da se to nadogradi i podigne na veči nivo. Pre svega da se malo iskristališe neka rotacija, i da se podele uloge igračima, jer je to trenutno bez repa i glave.

 

Izjave tipa ako nemožemo dobiti panathinaikosa, nemožemo nikoga su mi previše pesimistične. Oni su ovakvu utakmicu odigrali i sa Realom u prvom kolu. Klasična Radonjina krvokolenaška ekipa koja uvuče protivnika u fajt, pa kako se ko snadje. To je i ovde bio glavni razlog zašto je utakmica bila ružna. Uz manjak kvaliteta na nekim pozicijama u obe ekipe.

 

Pobedićemo mi u Pioniru ekipe koje su na papiru bolje od Panathinaikosa, ali če dosta slabije da odgovore na fajt. Daj da vidimo kako stvari izgledaju sa Vildozom i Nedovićem, pa da onda sudimo. U teoriji, njih dvojica nam donose upravo ono što nam je najviše falilo večeras. Sigurnost na lopti i prodornost.

 

A da, ja bi Adamsa istrpio. Višestruko nam se vračalo u nekim prethodnim slučajevima. Činjenica je da on ima pedigre kao ex-NBA igrač i MVP/šampion austrlske lige, kakva god da je. Nemoguče je da je zaboravio košarku preko noči i siguran sam da može puno bolje od ovoga i da mu samo treba vremena.

  • Like 9
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Svaki trener je prolazio kroz ovo. Tesne poraze, lose odluke, velike poraze itd. Pa jedan Barcokas sta je uradio na F4 na kraju a iskusan trener. Jos uvek se ne zna do kraja ko sta radi. Optimista sam, I opet ne mogu da procenim sta mozemo sa Markovicem I Nedovicem kada se vrate, a sada I Vildozom. Svakako cemo na pleju izgledati bolje, sto nam je trenutno najveci problem. 

Edited by Predragdjape
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, medobrundo said:

Smešno je pljuvati trenera dok ne dobije bilo kakav materijal sa kojim može da se radi. Ovo što je imao večeras je najgora ekipa u EL i možda najgora spoljna linija u istoriji EL. Čak smo i pristojno izgledali s obzirom ko nam je kreirao igru večeras.

Sto je taj trener pristao na to?

Link to comment
Share on other sites

Trener, perez perez, trener, perez pereZ.

I ipak trener na kraju izgubio mec.

Dva mvpja meca, apsolutna.

 

Covek daje raduljici da sutira bacanje za tehnicku, zaboravlja Luku na klupi celo poluvreme iako smo s njim imali protok kakav takav...Dzoni umire na terenu, ne seti se da ga odmori 3 min bar sa Adamsom.

Grozne odluke.

 

Stoji da je ova bekovska linija bedna, ali da smo odigrali 1 krsten napad u poslednja 3 minuta i da smo skinuli pritisak, dobili bismo mec.

Ja se naravno ne nadam nicemu, dok dovla vrati povredjene, silbujemo neke, raduljica izvezba slobodba bacanja...Putujuci cirkus EL od prvog kola.

Edited by Losmi17
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, VISOKOLETAC said:

A koga bi ti stavio umesto njega?

Adamsa? Ivanovic je 3 puta izgubio loptu u cetvrtoj cetvrini gde su igraci Panatinajkosa imali kontru 3 na 0/ 2 na 0, nije on za EL i to je to, bio sam presrecan prosle sezone kad smo ga doveli, a sada jedva cekam da zavrsi sezona i da se vrati odakle je dosao. Doveli smo mu i Hasana sa kojim je briljirao u Buducnosti, trazili ste svi atleticnog centra koji moze da igra PnR i da ce Ivanovic procvetati, a on tone sve dublje i dublje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam sigurna da mogu da skapiram bas poentu.

 

Trener nas prodao, imali smo dobijenu utakmicu: losi igraci.

 

Losi igraci, los trener: dobio nas Pao 2 poena, sa Radonjicem.

 

Ivanovic, Markovic i White su dovedeni na 2 sezone, kao onda Bjelica, potpisali ih sa Dejom, Dejo otisao, kako da ih se resimo, evo ne znam.

Mislim, mogao je Dejan da ih odvede u Pao.

 

Ovo nije hejt prema Radonjicu, nego cinjenicno stanje.

 

Treneru mogu da zamerim bacanje za tehnicku, Ivanovica, ali eto, mozda je probao da vidi da li ovaj moze ili ne, i Luku sto nije igrao poslednju cetvrtinu, mada smo pod kosem bili odlicni.

 

Bice ovo samo bolje, ne bacajte sezonske i bez prodaje u pola cene, al evo, bas ako mora, poklonite je meni 😄

 

 

Edited by BojanaCZV
  • Like 8
  • Love 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Pero said:

Adamsa? Ivanovic je 3 puta izgubio loptu u cetvrtoj cetvrini gde su igraci Panatinajkosa imali kontru 3 na 0/ 2 na 0, nije on za EL i to je to, bio sam presrecan prosle sezone kad smo ga doveli, a sada jedva cekam da zavrsi sezona i da se vrati odakle je dosao. Doveli smo mu i Hasana sa kojim je briljirao u Buducnosti, trazili ste svi atleticnog centra koji moze da igra PnR i da ce Ivanovic procvetati, a on tone sve dublje i dublje. 

Vidis ja sam bio na utakmici i ne znam kako je to izgledalo na TVu, ali uzivo to sto igra Adams je bas strasno.

Ivanovic je izgubio utakmicu, a sto je najgore nema ko umesto njega.

Bentil i centarska linija je odlicna (ukljucujuci i Raduljicu koji je jos fizicki nespreman, ali mnogo premazan igrac) i to mi daje neku nadu, da uz Vildozu, Nedovica i Markovica sve moze da izgleda dobro.

Lazic je odigrao vrhunsku utakmicu, dok je Lazarevic bio nekako neprimetan.

Dobric iz povrede je lose odigrao.

Petrusev, ne znam sta da kazem. Ne moze on ni 4ku da ugura ispod kosa, a ne centra.

Holand, bas sam vise ocekivao od njega.

Sve u svemu izgubili smo dobijenu utakmicu.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Vidis ja sam bio na utakmici i ne znam kako je to izgledalo na TVu, ali uzivo to sto igra Adams je bas strasno.

Ivanovic je izgubio utakmicu, a sto je najgore nema ko umesto njega.

Bentil i centarska linija je odlicna (ukljucujuci i Raduljicu koji je jos fizicki nespreman, ali mnogo premazan igrac) i to mi daje neku nadu, da uz Vildozu, Nedovica i Markovica sve moze da izgleda dobro.

Lazic je odigrao vrhunsku utakmicu, dok je Lazarevic bio nekako neprimetan.

Dobric iz povrede je lose odigrao.

Petrusev, ne znam sta da kazem. Ne moze on ni 4ku da ugura ispod kosa, a ne centra.

Holand, bas sam vise ocekivao od njega.

Sve u svemu izgubili smo dobijenu utakmicu.

Koliko god da je izgubljen Adams, ovo sto je uradio Ivanovic ne bi uradili ni ti ni ja, katastrofalno je odigrao i to je to, treba da bude cetvrti plej i nista vise, nek osvoji jos 3 trofeja ove sezone i da se ne ljubimo na leto. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Perkos2 said:

Mlad i neiskusan trrener dobije 20 igrača pa je zna ko mu je od igrača za koju poziciju. Ovde pod hitno mora da se otpusti 3-4 igrača i jasno raspodele uloge u timu. Ja imam dva za otpust ; raduljica i holand a ostale nek odredi trener. 

Zasto Raduljica?

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ali nikako da se otmem utisku da odavno u EL-aškoj utakmici nisam gledao inferiornineg pleja koji je iz napada u napad gurao svoj tim u poraz,u serijama pravio katastrofalne greske,a sve to nemo gledao njegov trener sa klupe bez ikakve reakcije.

Odavno nisam video ovakav tandem jedne ekipe da unistava sam sebe.

 

Pohvalio bih jos jednom najopljuvanije sa priprema da su danas pokidali.Bentil i Lazic.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nama sad slede 2 gostovanja Baskoniji i Realu, duplo kolo sledeće nedelje. Da ne bude da mračim previše, ali sa skorom 0/4, koji je sasvim realan, mi smo manje-više završili neko ozbiljno učešće u Evroligi, makar i prividno. Efes je prošle ili pretprošle sezone otvorio takmičenje sa 0/5, pa su se jedva "ušunjali" u plej of. Katastrofalna selekcija igrača i izbor trenera. Kritike idu na jednu i samo na tu adresu, svi znamo gde... A ako gledamo još dalje, u narednih 5 utakmica imamo 4 gostovanja, tako da je tu i skor 2/5 nešto što bih odmah potpisao, da ne pomišljam da ova ekipa zrači onim da uvek može gore... Nego, ima li neka petica da valja na tržištu? Trebaće, za svaki slučaj.

Link to comment
Share on other sites

Meni muceni Raduljica izgleda bolje od Hasana. Totalno smo nakaradni. 

 

Adams skroz u grcu, on za razliku od Holanda deluje da je bolji igrac od onog sto pokazuje, ali ovaj brat, zivi i umire od hero balla. Tacno on i Dobric 1 na 1 do 21 da igraju, bilo bi 40 sutnutih trojki. 

Edited by Markoss
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Markoss said:

Meni muceni Raduljica izgleda bolje od Hasana. Totalno smo nakaradni. 

 

Adams skroz u grcu, on za razliku od Holanda deluje da je bolji igrac od onog sto pokazuje, ali ovaj brat, zivi i umire od hero balla. Tacno on i Dobric 1 na 1 do 21 da igraju, bilo bi 40 sutnutih trojki. 

 

Nije veceras bolje izgledao. Hasan veceras korektan. 

 

Nemamo organizaciju napada i to je to. Prosto kao pasulj. Plejmejkeri uzasno rade ono sto treba da rade.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...