Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Bilo je ovo sasvim korektno, pozitivno sam iznenadjen. Da nisu malo sudije jele govna, bilo bi ovo ispod 10 sigurno.

 

Prvo poluvreme odlicno na obe strane, a odbrana sasvim dobra celu utakmicu.

 

Nama realno fale 2 od 3 igraca sa najvise poena u rukama, bice to jos bolje oko Nove godine kad se Nedovic vrati na 3, 4 utakmice😀

 

Salu na stranu, vidi se koncept, ima ovde potencijala

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Kako smo se nadali, dobro je i proslo.

 

Medjutim treba reci da ni Efes nije briljirao tako da ovo i nije bas blag poraz. Najvise brine to sto ne vidim da imamo kvalitet, kvantitet nam ga nije doneo. Taj kvantitet ima jos jedan dodatni problem - cemu nam sluzi ako ne moze da zameni ni povredjene igrace? Ili su i Kuzmic i Raduljica povredjeni? Sta bi sa Holandom? Ilicem? Cemu sluze toliki igraci? 

 

Pozitivno: Topic jr. imao jos finih minuta sa prvim timom na velikoj sceni. Ako od njega ne napravimo igraca, da se resetujemo onda. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

treba se malo strpeti, nije on dosao za milionce, niti ima iskustvo u evropi

 

dobro je ovo, bolje nego sto sam ja zamisljao za efes

Ma sve ok, komentarišem čisto statistički. 

Ivanović je imao 9 poena i 5 asistencija, pa je odigrao lošu utakmicu. 

Ja sam zadovoljan prikazanim i idejom koju imamo. Falilo je igrača, ali je više nedostajalo mozga za neko iznenađenje večeras. 

 

Optimističniji sam nego pre utakmice. Nije bio realan onaj Olimpijakos sa priprema. Previše su dobri i uigrani, a to trenutno vidi i Barsa. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Dobro je ovo, uz naravno x propusta, ali ima prostora kad se prikljuce ovi ranjenici, uz malo vise pameti, discipline,koncentracije...borićemo se

3 lopte Petrusev daje za kontre čiste dok smo još bili u egalu, Lazic posle isto, Pefi bez resenja u napadima...

 

Vidimo se u ponedeljak pa četvrtak

 

 

Link to comment
Share on other sites

Čekajte, čovek je razjebao tim, kad je mogao da diže stvari na viši nivo, bavio se patkometrijom pa očajno selektirao novi tim i šta sad? Ponašamo se kao, jbg, siromašni smo i očajni pa je super ako se bar ne blamiramo toliko u EL? Treba na taj spin da padamo?

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Iskreno mislim da Adams nece biti puno bolji ove sezone, gubice lopte kao na  traci nakon malo jace odbrane na njemu.  

 

Odbrana djene djene, ali napad ima da se raspada.. Niti zna da doda , niti da napadne kos, asistencija je misaona imenica . 

Vise moze da ponudi na dvojci nego na kecu . 

 

Jako cudna mehanika suta . 

Edited by iamsho4sho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, iamsho4sho said:

Iskreno mislim da Adams nece biti puno bolji ove sezone, gubice lopte kao na  traci nakon malo jace odbrane na njemu.  

 

Odbrana djene djene, ali napad ima da se raspada.. Niti zna da doda , niti da napadne kos, asistencija je misaona imenica . 

Vise moze da ponudi na dvojci nego na kecu . 

 

Jako cudna mehanika suta . 

Kad bi se ti drzao jednog misljenja...A ne menjao ga play by play...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Snjofko said:

Čekajte, čovek je razjebao tim, kad je mogao da diže stvari na viši nivo, bavio se patkometrijom pa očajno selektirao novi tim i šta sad? Ponašamo se kao, jbg, siromašni smo i očajni pa je super ako se bar ne blamiramo toliko u EL? Treba na taj spin da padamo?

Pa prosle sezone smo kukali sto smo dozvolili and one Vasiliju.A sad smo zadovoljni(medju njima sam i ja) sto smo koliko toliko bili konkuretni Efesu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...