Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

21 minutes ago, Markoss said:

@Tamburinjo

 

Kad nam prezidente bude neki bravar iz Smedereva, klimac glave koji se ne mesa u svoj posao, a ne ljigavac kao sto je Covic i covek kom Vucic nista ne veruje, onda ce cela struktura da nam bude SNS, pa cemo u upravi imati 10 Raduljica, te ce pare da se peru i obrcu na dosta vecem levelu.

 

Ne branim Covica, olos je, samo kazem da tih Raduljicinih 500k ide zajedno sa 3 miliona koja smo potrosili na Kampaca, Vildozu i Duska. Bez tog prvog, nema ni ovog drugog.

 

Kako onda KKP nema svog snsRaduljicu? 

 

Izgleda da ipak može da se sastavi ekipa samo od košarkaša. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Sector said:

 

Kako onda KKP nema svog snsRaduljicu? 

 

Izgleda da ipak može da se sastavi ekipa samo od košarkaša. 

Oni imaju Sns Ostoju. Malo mi se smuči kad čitam sve ovo jer me vrati u realnost gde živimo i kako sve funkcioniše. Ajmo o lepim stvarima. Mi igramo u petak za nastavak pobedničke serije, KKP zasluženo korača ka F4. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

@Tamburinjo

 

Kad nam prezidente bude neki bravar iz Smedereva, klimac glave koji se ne mesa u svoj posao, a ne ljigavac kao sto je Covic i covek kom Vucic nista ne veruje, onda ce cela struktura da nam bude SNS, pa cemo u upravi imati 10 Raduljica, te ce pare da se peru i obrcu na dosta vecem levelu.

 

Ne branim Covica, olos je, samo kazem da tih Raduljicinih 500k ide zajedno sa 3 miliona koja smo potrosili na Kampaca, Vildozu i Duska. Bez tog prvog, nema ni ovog drugog.

 

Sve jasno, samo nije meni problem da razumem ovo nego kako nismo sns skroz. Covic je sns do koske, dal ce on sutra biti DS ili Dveri to je druga stvar, trenutno je sns od sns dobija pare i uvlaci se gde treba svake nedelje. 

Oko fk valjda nema nikakvog spora da je sns od Toze pa do cistacice. 

Dal se pare peru preko Raduljice ili onog sto vozi Meklaren pijan i drogiran apsolutno je isto, i jedne i druge napaja Vucic. Zasto i iz kog razloga o tome mozemo da polemisemo ali da je neko od dva blizanca manji ili veci sns o tome stvarno nije potrebno polemisati jer su i jedni i drugi u sluzbi rezima po potrebi. 

 

Tu naravno ubrajam i nas koji sve to gledamo pratimo i zmurimo na jedno il oba oka pod parolom jel me pitao neko i sta ja tu mogu. Doduse nasa odgovornost je stvarno mala ali postoji.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Čović samo neće da prepusti ni dinar od svog dela a ovi iz sns-a su zlopamtila pa ga pomalo koče kad im se ukaže šansa. Valjda će se sad namiriti preko kominacije sa gradnjom zgrada pa da vidimo nove stare kadrove da li mogu bolje

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Wingwalker said:

Mala paralela...hotel Omorika na Tari je i dan danas u vlasništvu vojske i ubija konkurenciju sa cenama za velike seminare i tim bilding programe a imaju i poluolimpijski bazen sa toplom vodom koju greju (to košta Boba oca) i preko cele zime im je grejanje ogromnog objekta sa cirka par kilometara samo u hodnicima, uvek na max.

Hotel u privatnom vlasništvu sa tom ponudom i cenama i uz takve troškove održavanja, bankrotirao bi za pola godine.
 

Bio sam u Omorici prosle zime, odlican provod po ok cenama, veliki hodnici kao mali grad sa sadrzajima da klinci trce, bazen malo hladniji ali ok za kupanje, ne za banjanje. Klopa dobra, sobe extra. Ujutru skijanje uvece kupanje, milina.

Ove godine su digli cene skoro duplo nakon renoviranja, sure sa cenama, tako da im se isplati verovatno. Ako su popunjeni naravno.

Link to comment
Share on other sites

Ko najbolje zna ako ne onaj ko živi od toga. Miško o budzetu za sledeću sezonu.

"Ne mogu da vam dam tačan odgovor, ali informacije koje imam je da hoće. U najgorem scenariju, ostaće slične. Koga će dovesti? Da li će biti srećni da imaju Kampaca ili Vildozu? Ne znam. Ali, to nije samo za jednu godinu. Neće se vraćati na prethodne budžete. Biće ozbiljni i sledeće godine. Oboje", istakao je Ražnatović.

Link to comment
Share on other sites

Quote

Kako kaže, ni on sam nije mogao da veruje da će velika imena evropske košarke zaigrati u dresovima dva srpska kluba.

"Nikada nisam očekivao da će igrači kao Kampaco, Ledej, Panter ili Naneli igrati u Srbiji. ALi, hvala Bogu pa su ovde i košarka je tema broj jedan u Srbiji. Ne politika – košarka. Mogu samo da zamislim kako će biti kada se kroz nekoliko nedelja Zvezda i Partizan sastanu u finalu regionalne lige".

A zatim je na pitanje da li će dva tima imati slične budžete i sledeće sezone užario domaće navijače.

"Ne mogu da vam dam tačan odgovor, ali informacije koje imam je da hoće. U najgorem scenariju, ostaće slične. Koga će dovesti? Da li će biti srećni da imaju Kampaca ili Vildozu? Ne znam. Ali, to nije samo za jednu godinu. Neće se vraćati na prethodne budžete. Biće ozbiljni i sledeće godine. Oboje", istakao je Ražnatović.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Imacemo duplo veci budzet, mi samo platimo Raduljicu duplo i eto resenja, sta sad...necemo valjda da menjamo domacu osnovu sad kad idu zlatna doba kosarke, zasluzili su momci povisicu.

 

#domesticbias #whitepower

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...