Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 hours ago, Drug Crni said:

"Sada smo relaksirani jer smo videli da ne morate da budete prvi u ABA ligi da uđete u Evroligu. Valjda ćemo i mi uspeti da nađemo tih 500.000 evra. Jesmo cigani,pa ćemo možda da prosimo"

Magistar..malo je do sada lupetao,sad je ušao malo i u rasizam..i to onako dendovski - jako i do samog kraja :ajme:

Skandalozna izjava, mada je javni diskurs toliko otisao u kurac da se nece ni osetiti.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Redstar0356 said:

Teodosic, Markovic, Topic 

Nedovic, Bryce Cotton 

Dobric, Lazic, Lazarevic 

Polonara,  Ilic 

Keanu Pinder ili Tako Fall, Mitrovic, Raduljica, Kuzmic 

 

 

Ovako ce nesto biti, da se ne mucitr dzabe

 

 

 

 

Moze Evrokup da se napadne sa ovakvim timom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Da da, zaboravih to, ali poenta je ista. Čović nekad laže, nekad kaže istinu, a onda se neko hvata samo za ono što mu odgovara.

 

Tacno, zato je jedino ispravno voditi se faktualnim stvarima.


Prica o nemogucnosti zadrzavanja igraca iz prethodne sezone je pala u vodu, jer je u svega 10ak dana otkako su Radonjic, Kalinic i ekipa otisli, potroseno vise novca nego sto je bilo potrebno za njihov ostanak. Pritom, dovedena je talentovanija grupa nego sto je to bila proslosezonska.

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Ja sam do ove godine bio zakleti zastupnik Pionira. Ali ove godine sam promenio mišljenje. Očigledno da je najbitnije imati TIM. A dobra atmosfera se može napraviti i u Areni. Meni će Pionir uvek ostati u srcu ali vreme je da napredujemo. 

A kad smo kod atmosfere jedan podsetnik kako to lepo može da izgleda i da se napravi i u Areni.

 

 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, kendrick said:

 

Tacno, zato je jedino ispravno voditi se faktualnim stvarima.


Prica o nemogucnosti zadrzavanja igraca iz prethodne sezone je pala u vodu, jer je u svega 10ak dana otkako su Radonjic, Kalinic i ekipa otisli, potroseno vise novca nego sto je bilo potrebno za njihov ostanak. Pritom, dovedena je talentovanija grupa nego sto je to bila proslosezonska.

I opet, to ne znači da je bilo u tom trenutku novca i za igrača ranga Kampaca + Polonaru, koga smo isto hteli u toku sezone.

Ajde, štek za jednog Vildozu mogu da prihvatim da je planski ostavljen, da bi se videlo šta će biti sa Adamsom, ali ovoliko para nema šanse. 

 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Čočo said:

Ja sam do ove godine bio zakleti zastupnik Pionira. Ali ove godine sam promenio mišljenje. Očigledno da je najbitnije imati TIM. A dobra atmosfera se može napraviti i u Areni. Meni će Pionir uvek ostati u srcu ali vreme je da napredujemo. 

A kad smo kod atmosfere jedan podsetnik kako to lepo može da izgleda i da se napravi i u Areni.

 

 

Na stranu mišljenje o Delijama, neuporediva je atmosfera kad su oni u donjem prstenu, kao ovde...i kad su na nivou 400. 

Može biti da će opet biti nekog kompromisa, pa da im Nebojša da celu tribinu iza klupe. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Na stranu mišljenje o Delijama, neuporediva je atmosfera kad su oni u donjem prstenu, kao ovde...i kad su na nivou 400. 

Može biti da će opet biti nekog kompromisa, pa da im Nebojša da celu tribinu iza klupe. 

Naravno. Slažem se. Nadam se da će tako i biti. 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je ove godine srusen i taj mit o Pioniru  kao neosvojivoj tvrdjavi koja je potrebna za velike rezultate, u jednom trenutku sezone smo imali cca 5-6 vezanih poraza kuci i isto toliko vezanih pobeda na strani.

Ili igras dobro ili ne igras.

Ako vec kaskamo za Evropom za skoro svime, ne moramo i za svezim vazduhom i ventilacijom u hali, komforom, parkingom, gledanjem utakmice sa decom na miru.

Arena pre Pionira u svako doba.

Naravno konkurentan tim je preduslov.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Dropkick Murphys said:

I opet, to ne znači da je bilo u tom trenutku novca i za igrača ranga Kampaca + Polonaru, koga smo isto hteli u toku sezone.

Ajde, štek za jednog Vildozu mogu da prihvatim da je planski ostavljen, da bi se videlo šta će biti sa Adamsom, ali ovoliko para nema šanse. 

 

Slazem se, za pocetak je bilo bitno pokriti deo oko zadrzavanja ekipe, prica koja se cesto pominje a jednostavno nema uporiste u istini. Razlozi mogu biti svakakvi, a najlakse je Covicu da izadje i kaze nismo imali love, iako potezi u svega par dana u tom trenutku govore sasvim suprotno.

Kampaco je sigurno bio reakcija u nekom trenutku, neki wildcard. Istina je negde izmedju, niko nije zavrnuo slavinu letos kako se dugo verovalo (pa i sada), ali nije se ni u startu planirao Kampacoliki potpis. Sreca u nesreci po vas je bilo to sto se Adams vrlo brzo podvukao na Schilb listi, a osim Kampaca mislim da nije bilo jednog jedinog resenja za koje bi u startu moglo objektivno da se kaze da je improvement. Mozda Henry koji je bio otpusten negde u trenucima kada se i pojavila prica sa Kampacom, a ako se vec otvara prilika za takav potpis, sasvim je logicno da se ispregne i preko nekih limita, iskoristi prilika i spasi sezona. Na kraju dana, Covic je i u proslosti peglao neke doselekcije tako sto su se plate prenosile u naredne sezone.

 

edit: I da, Covic je naravno letos podilazio javnosti pricom da se ispreglo na max da se zadrze Kalinic i Radonjic, to su svi zeleli da cuju. Sada je naravno lakse reci da je eksterni faktor uticao da se oni ne zadrze, takodje nesto sto vecina zeli da cuje. 

Edited by kendrick
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Volters nam je potrazivao zaostale plate, Holins isto, Kalinic je rekao kako se sporo sve odvijalo sa timom, a ima i crno na belo kazna EL za neplacanje igraca.

Radonja je zapalio jer mu je dokurcilo.

Kasnilo se do 5 plata na kraju sezone.

Naravno, moze da se gura narativ da je sve Covicev spin, da je bilo love a da je zaboravio fax Glikmanu da posalje na vreme pa su nas zato kaznili.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Bilo je novca, ali nema vise u EL slobodnih igraca koji nesto vrede, a da nisu Amerikanci divljaci koje jos uvek nije pokupio niko iz EL. Zato je i doveden taj Adams, jer je neko morao biti doveden kao prvi plej, a sve sto vredi (pa i taj Thompson) je vec imalo potpisane ugovore sa drugim ekipama.

 

Sto se tice sezone, deluje kao da je Gospodar Srbije vise zalegao za projekat "KKP u hrabroj borbi sa EL azdajama za tron Evrope", a da mu je KKCZ dosla kao rezervna varijanta, onako, nije lose sa dva kluba napasti vrh EL. Tacno je da je KKCZ dovela skupe igrace, ali to je sve bio samo eho gomilanja milionera u KKP, a kako su gradjani Srbije predstavljeni kao stoka koja samo zeli da ima za pljeskavicu, alkohol i vecite rivale morao se i u KKCZ dovesti prvo Nedovic, pa Bentil, pa Martin, pa onda i Vildoza.

 

E sad, Campazzo i Polonara je posledica dolaska Ivanovica i ocigledne pohlepe Gospodara Srbije koji je video da taj tim moze i do F4 i ti igraci su samo zbog toga dogovoreni. Problem je nastao zbog toga sto se EL osetila napadnuto, jer jedna stvar je da je drzava Vucicija jedina drzava koja baca milione na dva sredstva za zabavu masa, a sasvim druga je da sve ide prema tome da Vucicija pocne toliko da se bahati da u nekoj blizoj buducnosti i sama EL postane ABA liga u kojoj ce se pitati samo dva najbolja, najvelicanstvenija i najveca kluba u Evropi.

 

Naravno, mozda je nekome ovo paranoja ili teska teorija zavere, ali cinjenice su do sada davale ovakvom razmisljanju za pravo - i KKP i KKCZ su pokazali da za njih ne postoji limit kada je trosenje novca u pitanju, dakle nema znakova pukotina u finansijama ovih klubova, nema vise ni limita u vezi igraca koji ovim klubovima platezno nisu dostupni, a sve je podrzano novcem koji se samo onako stvorio i sve izgleda kao u "Catch me if you can" - neko je negde otkrio nacin da stampa evre i dolare i moze da odstampa koliko god treba.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dropkick Murphys said:

Svi oni su bili slobodni letos, ali mi smo otišli na australijsko tržište, verovatno štekali par miliona za doselekciju xD

 

Da ne ispadne da branim naš (nepostojeći) skauting, ali mislim da zaista niko nije očekivao da će se Ozi predati i dići ruke od košarke nakon što prođe kroz prvog toplog zeca (protiv Olija) i to u prijateljskoj utakmici.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Wingwalker said:

Adams je ispao poslednja pičkica. Isprepadala ga hasl EL košarka i treso se ko neprcana zečica krijući se od lopte sve dok ga nismo isplatili.
Sramotan potez za MVP igrača sve i da je došao iz Tadžikistanske lige.
 

Pa Duop Rit šuri po toj ligi. Nije sramotan vec normalna stvar.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sto ovde neki pricaju da je novca "bilo". Pa nije kao da smo igracima dali sve plate unapred pa da znamo da je novca bilo, a sada ga nema. 

 

Novca nije bilo, novca ce tek biti, ali smo ga mi ulupali unapred. Sto znaci da za trenutne troskove (plate) koristimo pare sponzora planirane za naredne godine. 

 

Pa nije samo Terzic izmislio to. 

 

I dobro, sada kada znamo da para nije bilo, da smo dugovali 5 plata, postavlja se onda i pitanje zasto su dovodjeni neki igraci, pre svih mislim na Raduljicu, zasto je obnovljen White, zasto Holand ako ne igra? Ajde Adamsa da ne pominjem, bio je mozda neki medium risk sa potencijalom da bude high reward a pod dunster trenerom nije ni mogao bolje. 

 

Gde je tu logika?! 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Kooineeperk said:

I dobro, sada kada znamo da para nije bilo, da smo dugovali 5 plata, postavlja se onda i pitanje zasto su dovodjeni neki igraci, pre svih mislim na Raduljicu, zasto je obnovljen White, zasto Holand ako ne igra? Ajde Adamsa da ne pominjem, bio je mozda neki medium risk sa potencijalom da bude high reward a pod dunster trenerom nije ni mogao bolje. 

 

Gde je tu logika?! 

 

To ja stalno govorim. Ekipa je u EL na pragu skora 17-17 kakav dugo nismo imali, top 8 izmace za par nesrecnih poraza (zapravo jedan), Kup je osvojen uz dobre sanse da odbranimo i preostala dva trofeja. Situacija naizgled odlicna, a navijaci nezadovoljni. Zasto? Pa kratko i jasno, zato sto ne dozvoljavaju da ih neko otvoreno pravi budalama! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Profesor said:

Mi moramo da nadjemo nacin da od karata i marketinga nabreremo 4-5 000 000 e, sto bi ugrubo pokrilo prvu petorku. Ostalo pokriju drzava i sponzori.

Mozemo samo da sanjamo o tome u sezoni u kojoj ce se igrati i Liga Sampiona. Nema sanse da prosecan navijac koji prati oba sporta uzme obe sezonske, a ako ne budemo igrali EL odluka ce biti vrlo jednostavna. 

 

Inace, sta tacno podrazumevas pod "marketingom"? S obzirom da su pare sponzora vezane vec za neke marketing aktivnosti. Ne mislis valjda na merchandising? Eno imamo NFT dresove 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Kooineeperk said:

Mozemo samo da sanjamo o tome u sezoni u kojoj ce se igrati i Liga Sampiona. Nema sanse da prosecan navijac koji prati oba sporta uzme obe sezonske, a ako ne budemo igrali EL odluka ce biti vrlo jednostavna. 

 

Inace, sta tacno podrazumevas pod "marketingom"? S obzirom da su pare sponzora vezane vec za neke marketing aktivnosti. Ne mislis valjda na merchandising? Eno imamo NFT dresove 😄 

 

Mogli bi da otkupe ovaj kk zvezda forum sajt i da naplacuju 1E svaki post. Ili bi skupili dosta para, ili bi bilo manje besmislenih postova 🙂

A ako se u postu pojavi string "Covic" onda je 2 evra...

Edited by duboko
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Laki21 said:

 

Rit nije bežao po terenu skrivajući se od lopte.

 

Covek jednostavno nije imao potreban kvalitet i to je to. Ne mora da znaci da je picka, jednostavno se nasao tamo gde mu kvalitetom nije mesto i to je to. Greska naseg skautinga koji je ocigledno debelo precenio kvalitet NBL lige. 

Da mu je smetala pretvrda odbrana u EL procvetao bi u Kini, ali covek se ni tamo nije snasao (8,7ppg, 3reb i 3ass) i ocigledno je i to prevelik zalogaj za njega. Svi znamo kakve se granitne odbrane tamo pice, ali nije da nema namaznih i boljih igraca od njega i u Kini.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Redstar0356 said:

Teodosic, Markovic, Topic 

Nedovic, Bryce Cotton 

Dobric, Lazic, Lazarevic 

Polonara,  Ilic 

Keanu Pinder ili Tako Fall, Mitrovic, Raduljica, Kuzmic 

 

 

Ovako ce nesto biti, da se ne mucitr dzabe

 

 

 

 

Sa ovom ekipom bi napunili Arenu, ali FMP Arenu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Cavani said:

"Prošle godine smo osvojili triplu krunu tako što smo ostali dužni igračima i trenerima oko pet plata. U skladu sa tim smo komponovali tim za ovu sezonu"

 

Meni je ovo apsolutno tragicno, cisto da se znaju polazne tacke na pocetku sezone. Sampionski tim se raspada zbog dugova, nista se ne prepusta slucaju. Odlaze Kalina i Radonja, dok se  komsiluku koji nista nije osvojio i koji bojkotuje drzavno takmicenje placa WC, zadrzava ceo tim i dovode top3 EL pojacanja, uz ostale pogodnosti i toleranciju za porez od sedam milki.

Kasnije kada se videlo da cemo biti pokretni cirkus i nama se namacinju sponzori, kada je brod za nesto ozbiljnije vec otplovio i kada smo vec na crnoj listi EL zbog neplacanja igraca. 

 

Ako se izuzme Raduljica, meni je ovo gore logicno i izgleda kao tacno. Ne verujem da bi neko, osim ako nema direktive, radio suprotno interesima kluba. Najbitnije da su trojica drugara iz komsiluka stavila smajlija na tvoj upis. Po meni je samo pustanje Kalinica promasaj, mada je pitanje da li bi ostao da ga trenira VJo. Svi ostali, srecno, ukljucujuci najtrofejnijeg trenera.  

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Kooineeperk said:

Ne znam sto ovde neki pricaju da je novca "bilo". Pa nije kao da smo igracima dali sve plate unapred pa da znamo da je novca bilo, a sada ga nema. 

 

Novca nije bilo, novca ce tek biti, ali smo ga mi ulupali unapred. Sto znaci da za trenutne troskove (plate) koristimo pare sponzora planirane za naredne godine. 

 

Pa nije samo Terzic izmislio to. 

 

I dobro, sada kada znamo da para nije bilo, da smo dugovali 5 plata, postavlja se onda i pitanje zasto su dovodjeni neki igraci, pre svih mislim na Raduljicu, zasto je obnovljen White, zasto Holand ako ne igra? Ajde Adamsa da ne pominjem, bio je mozda neki medium risk sa potencijalom da bude high reward a pod dunster trenerom nije ni mogao bolje. 

 

Gde je tu logika?! 

 

 

 

to sto smo dugovali 5x plata nas nije sprecilo da dovedemo redom vildozu, dushka pa facua, gde je tek kod ovog poslednjeg krenula reakcija onih kojima se duguje. covic je kao i svaki mocnik u srbijici u fazonu no fucks given, kada treba isplatiti dug ali zato podmiri sve u sekundi kada se pojavi nadpop u vidu gliksmana ovom prilikom.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...