Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 minutes ago, Guru said:

Gačić sa tom visinom nema praktično nikakav impact u odbrani i skoku, mekan je i ima loš osećaj za igru, baš nisam optimista da od njega može postati dobar igrač. 

 

A Vukovic kako ti se cini?

 

Bukvalno sam xy hvalospeva o njemu cuo, jos pre dolaska u CZ. 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Guru said:

Gačić sa tom visinom nema praktično nikakav impact u odbrani i skoku, mekan je i ima loš osećaj za igru, baš nisam optimista da od njega može postati dobar igrač. 

nisam ga nesto gledao, ali na ovim klipovima lici da je od tih 216cm jedno 15 otislo na vrat?

tu je valjda relevantan standing reach?

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Markoss said:

 

A Vukovic kako ti se cini?

 

Bukvalno sam xy hvalospeva o njemu cuo, jos pre dolaska u CZ. 

 

Njega stvarno nisam dovoljno gledao da bih dao neku ocenu, nije igrao juniorsku ligu ove sezone jer je prebačen u FMP, a nisam ga viđao ni na reprezentativnim takmičenjima. Deluje mi da ima dobar frejm i fizikalije, al' iskreno nemam pojma kakav je prospekt.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, NikadProtivKaline said:

nisam ga nesto gledao, ali na ovim klipovima lici da je od tih 216cm jedno 15 otislo na vrat?

tu je valjda relevantan standing reach?

 

Bio je prošle godine na Basketball Without Borders (gde su ga razbili vršnjaci, nije nikoga mogao da čuva), al' nisam našao nikakve zvaniče mere sa tog event-a... Ovako na oko i meni deluje tako. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Markoss said:

 

A Vukovic kako ti se cini?

 

Bukvalno sam xy hvalospeva o njemu cuo, jos pre dolaska u CZ. 

Vukovic bi mozda nesto i ucinio da mu otac nije teska budala kojem su neke druge stvari bile bitnije nego taj njegov razvoj i napredak. Imao je odlicnu poziciju i uslove za rad odje u Podgorici ali je rjesio da ga odvede u Zvezdu dje nije dobio ni pola toga sto mu je bilo obecano u smislu tog prostora i minuta za igru. Usporilo je to njegov napredak i limitiralo ga u nekim aspektima igre. Djeluje kao neki undersized centar koji nema sad neke fizikalije strasne da prenese u seniorsku kosarku i neki niche na sto bi mogao da se osloni tu. Ostaje mu da proba da nesto bolji suter postane i da ga fizicki napucaju da bude klasicni izdanak FMP skole. Ukratko svaki visoki mladi igrac bez atleticizma ili suta nema mnogo sto da ponudi u pro kosarci danas.

2 hours ago, Guru said:

Gačić sa tom visinom nema praktično nikakav impact u odbrani i skoku, mekan je i ima loš osećaj za igru, baš nisam optimista da od njega može postati dobar igrač. 

Gacica mislim da nema ni svrhe pominjati jer je momak mislim college-bound, ne znam tacno dje ce jos ali vec je agenta nasao za NIL tako da je izvjesno da ce od naredne sezone tamo biti. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Stefi88 said:

Znaci po svemu sudeci sledece sezone opet menjamo 7-8 igraca, nista novo za nas...

Ali zato baza ostaje. Kuz, Laza 1, Laza 2, Markovic, Dobric i Mitar. Plus dva adamsolika, par staklenonogastih i toliko

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Markoss said:

Na sta lici Dzoni Ivanovic, ono je nerealno. Ni za FMP jbt. 


FMP je za njega trenutno san, ne bi pomogao ni juniorima Zvezde protiv mege.

Edited by K.Dot
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dropkick Murphys said:

Opet ista priča. 

Da je odigrao dobro, bilo bi - može samo protiv Mege. 

 

Džoni će u Budućnost sledeće sezone, pa će opet da nas trpa kao nekad. 

Njemu treba sredina gde je u 2-3 najbitnija igrača, a nema kvalitet da to bude kod nas. 

Neki EK tim mu je mera. 

Da je ovo prosla sezona slozio bi se sa tobom,sada mislim da bi jako tuzno i y njemu izgledao

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nini3112 said:

Da je ovo prosla sezona slozio bi se sa tobom,sada mislim da bi jako tuzno i y njemu izgledao

Jeste. Kad veže 7 loših partija, onda ne može više ni u Igokei da igra, a onda odigra solidno 5-6, pa se povredi, onda kuknjava kad će na parket, treba nam ko lebac. Pa opet igra loše...i opet ne bi pravio razliku ni u juniorima.

Klasični ciklus foruma. Kao i kad pobedimo, idemo na F4, a kad izgubimo, opraštanje od sezone.

 

Ivanović je dokazani ABA i EK igrač. U oba takmičenja će moći da ima bitnu ulogu još nekoliko sezona. Kod nas ne može i to je to.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Wingwalker said:

Ne sećam se da smo skoro nekog igrača tako precenili kao Džonija.
Ozbiljan hajp beše po njegovom potpisu.

Ovo je tačno. Pisalo se ovde čak i da će mu Volters biti rezerva.

Ne znam igrača koji je tako dobro igrao bitne utakmice, punio i nas i komšije, a i Cedevitu.

Čak je u prvoj EL tekmi natrpao Fener, izgledalo je da će biti dobar, ali...

 

Definitivno se ili ne snalazi u velikom klubu ili ne može da izgura tu ulogu igrača pri kraju klipe. Ne mislim da je do fizikalija samo, jer da je tako, bar bi u ABA bio kao u Budućnosti.
Pa on i sad kad ode za reprezentaciju da igra, bude među najboljim igračima, jer se tamo oseća komforno. 
Jbg, nismo uboli. Još neki mesec je tu, preživećemo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...