Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

14-11 od dolaska Duška, a za mene 15-10 (Mirotić aut).  Nije to mala stvar posebno kad se pogleda na šta smo ličili kad je došao.

 

Vildoza šuterski kanal večeras ali je podelio lep broj asistencija i bez mnogo izgubljenih lopti, druga utakmica za redom gde nije totalni minus na terenu, videćemo da li diže formu polako.

Edited by Урош19
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Урош19 said:

14-11 od dolaska Duška, a za mene 15-10 (Mirotić aut).  Nije to mala stvar posebno kad se pogle na šta smo ličili kad je došao.

 

Vildoza šuterski kanal večeras ali je podelio lep broj asistencija i bez mnogo izgubljenih lopti, druga utakmica za redom gde nije totalni minus na terenu, videćemo da li diže formu polako.

Čisto po procentu, 15-10 bi bilo peto mesto trenutno. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Uh. Više bih voleo da smo izgubili ali pokazali neku igru. Ovaj Asvel je ozbiljna kanta. Veliki plus je konačno pobeda bez nekih problema u gostima. Ne svidja mi se pristup i koncentracija. Jako loše odluke i u napadu i odbrani. Ziceri su nam postali zaštitni znak. Ovakva pobeda dobra samo za samopouzdanje ekipe. Sad da se pošibamo sa Olimpijakosom i Fenerom da hvatamo zalet za završnicu Abe.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Teško je biti zadovoljan posle ovih pobeda u prijateljskim mečevima, ali opet je bolje pobediti nego izgubiti, naročito u duplom kolu.

 

Vildoza očajan šut, ali dosta prisutniji u samoj igri; Kampaco je elita i apsolutni lider. Generalno solidna odbrana u II poluvremenu.

 

Dobric je trenutno na 10 ppg, sa preko 50 posto za 2. Čovek da je dao 10ak trojki više tokom sezone, bio bi i na 40 posto za 3. To su respektabilne brojke, a opet boli dok gledaš.

 

Ne znam što Martina više ne koristimo, ne postoji drugi način da se nekako parira Lessortu u ABA ligi.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...