Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Momci su nam dobri za sada. Korak po korak. Očekujem jedino da posle utakmice sa Valensijom i pozitivne reakcije Vildoze da danas Vildoza pokaže da se pridružuje momcima u dizanju forme. Nadam se da će danas biti onaj njegov dan! 

 

U pobede sa nama ti! 🔴

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Perkos2 said:

 

 

ne smem sad da palim zvuk a ne znam dobro opus; mislio sam na ovo, bentil iz gane može da pušta u svlačionici nakon što pobedimo narafski

 

Evo ide celavi ganac
nosi prsten, zlatni lanac
ej, mala bas si smrad
neces da me pogledas

Kad navijem nocas
noge svoje
pa povicem gde ste
lutke moje

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

bio je neki avlijaš basketaš 90ih u domaćoj prvoj ligi.

možda je naslednik.

Igrao za Metalac Valjevo i Borac Čačak, rodom iz Sarajeva čini mi se

Topić, Gacić, Mišić i Avlijaš imaju štofa za ozbiljnu košarku

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Od ostalih isticu se 2 Lazara, Gacic i Gagic. Gacic je kao sto sam pominjao i ranije, visok a nema mase, nisam se probudio na vreme da ga vise pogledam ali nece on moci centra da igra ovako, tek pod starije dane. Gagic s druge strane, vrlo aktivan ali promasio mnogo trojki. Ostali za sada onako, tu su da odigraju timsku kosarku. 

 

Pogledacu od pocetka tekmu... 😄 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

bio je neki avlijaš basketaš 90ih u domaćoj prvoj ligi.

možda je naslednik.

 

1 hour ago, Perkos2 said:

Igrao za Metalac Valjevo i Borac Čačak, rodom iz Sarajeva čini mi se

Topić, Gacić, Mišić i Avlijaš imaju štofa za ozbiljnu košarku

 

Petar Avlijaš je sin Aleksandra Avlijaša koji sada radi kao menadžer kod Miška.

 

I ćerka Marija mu igra košarku.

  • Like 2
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kankkunen said:

 

Za tri 7/22, 31.8%:default_coffee:

 

Kamenjarska tradicija se nastavlja. Dobro je što decu ne vežbaju da šutiraju već taktici, imaće kad da poprave šut.

 

BTW, mali Top se nikako ne uklapa u prvi tim, 3/3 za tri, a posebno, vidi slobodna, 8/8. To mu ne može biti oprošteno.

Edited by Laki21
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fradler said:

Topić za par klasa iznad svih na terenu, kako fizički tako i po talentu.

 

Ako je Gačić ova sedmica, momčića bi oduvao malo jači vetar. Moraće on 20kg da nabaci pre nego što uopšte i pomisli na seniorsku košarku.

 

Brate nije ni cudo kad je 216cm visok a ima 18 godina. I jos igra krilo 🙂 Mora taj pod odmah na poziciju 4.

33 minutes ago, srlepajce said:

Jel smeo Top da igra protiv Valensije? 🤣

 

Nista od Kampaca zadnja tri kola?

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, bekrinjo said:

 

 

Petar Avlijaš je sin Aleksandra Avlijaša koji sada radi kao menadžer kod Miška.

 

I ćerka Marija mu igra košarku.

To je taj Avlijaš(Aleksandar) samo sam promašio da je igrao i za Čačak a u pitanju je bio kub iz Bjelog Polja kad se igrala neka proširena savezna liga. U Valjevu je bio jednu sezonu kad ih je uveo iz B u Saveznu ligu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ako ostanu Argentinci, Nedovic,i naravno dace jos nekog dovesti  gde je tu mesto za Topica

 

Pitanje je dali bi igrao u Fmp, Stefanovic obozava strance

 

Idealno za njega pozajmica u Megi, bolji je od Djurisica,tako ce biti izabran na draft, pola pola sa Miskom se podeli para, i od toga ima i reprezentacije. 

 

Kako se olako gube igraci, Vudragovic(igrao minut kod Stefanovica) , Sarenac i ostali su otisli, bez izakvog plana, kao i u Fk Czv

Vrv ce otici i Gacic

 

 

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, vlaDixXx said:

Pa ako ostanu Argentinci, Nedovic,i naravno dace jos nekog dovesti  gde je tu mesto za Topica

Tesko da ce oba argentinca, odnosno Facu ostati. 

Vildoza ima ugovor za narednu ali i simbolicnu izlaznu klauzulu pa moze neko lako da ga pokupi. 

Ivanovicu i Markovicu isticu ugovori. 

Nedovic je jedini tu siguran sa jos 2 godine ugovora. 

Dakle sve i da ostanu oba argentinca (sto je naucna fantastika) i Nedovic, bice mesta za Topica i jos jednog iskusnijeg igraca. 

 

16 minutes ago, vlaDixXx said:

Pitanje je dali bi igrao u Fmp, Stefanovic obozava strance

Ne sastavlja taj tim Stefanovic. Niti odlucuje o strategiji kluba. Mozda ima mali uticaj na to koliko ko igra dok mu se ne skrene paznja da preteruje... 

 

16 minutes ago, vlaDixXx said:

Idealno za njega pozajmica u Megi, bolji je od Djurisica,tako ce biti izabran na draft, pola pola sa Miskom se podeli para, i od toga ima i reprezentacije. 

 

Kako se olako gube igraci, Vudragovic(igrao minut kod Stefanovica) , Sarenac i ostali su otisli, bez izakvog plana, kao i u Fk Czv

Vrv ce otici i Gacic

O cemu ti pricas, koja pola-pola podela para? Ti mislis da Misko zivi od toga sto Mega (Misko) posalje igraca u NBA? Ne, to je kikiriki, Misko zivi od toga sto im je menadzer i sto uzima procenat od njihovih ugovora a ne od trening kompenzacije koja je nekih 600-700 hiljada dolara... 

 

Za Topica ce biti najbolje da radi sa kvalitetnim trenerom u Zvezdi i dobije priliku i u ABA i u Evropi (sta god da igramo). 

 

 

Gacic je jos zelen za razliku od Topica i njemu treba neko kaljenje u seniorskoj kosarci. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...