Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

6 minutes ago, uini said:

 

ne ynam, fino vuce tranziciju a odigra korektnu odbranu. ne izmislja previse mada ova dva suta sa 9x metara nisam razumeo

 

manje više nebitan za igru - šutnuo 8 puta za 7 poena iz igre i izgubio 3 lopte (koliko i asistirao); efikasniji je mogao abalde da im bude, uz manju potrosnju i bolju odbranu.

 

evo, inače priliku da sada malo uzme stvar u svoje ruke i pokaže makar jednom u ovoj seriji da ima štofa

 

ili može da bude pomoćnik NWG-u, da prevodi loptu da se ovaj ne umara

 

Edit: ok, isključujem se iz dalje priče hahah; evo ok je u skoku

 

Hezonja i on, glup i gluplji

Edited by medobrundo
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Hezonja bukvalno deluje kao lik koji ima telo i talenat, a nema ni mozak ni karakter

 

Hajde ove beskrvne odluke u napadu, ali ono kad je van bonusa pustio Ledeja da mu zakuca u facu.

 

Samo da mu se zahvališ.

 

Zašto ovaj degen ne daje ni minut Abaldeu?

Edited by medobrundo
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

Imam utisak kako god ovo da se završi, čim sudija odsvira kraj Tavares će samo da legne pored terena. Izraubovan je za sve pare, zaradio je dve mesečne plate u ovom meču.

Navikao je on na ovakve meceve ove sezone. Bukvalno jedini da vrijedi pored elitnih

Link to comment
Share on other sites

Ali kako su se propinjali na zadnje noge ovde na forumu kada sam pre početka serije pisao da su Musa i Hezonja nedostojni svoje uloge u Realu. Sad izgleda nije više smešno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ali Real sa Ćaćom i ova dva balkanska tupana spolja na parketu kad se lomi. Da su dali GPT četvorci da im vodi utakmicu, bolje bi to radila.

Edited by medobrundo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...