Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

Jasno je da je nakon ove pobede (i povrede Tavaresa) Partizan postao favorit za odlazak na F4. 

 

Da je bila samo jedna pobeda u dva gostovanja u Madridu to bi opet bila neka 51:49 prednost za Partizan. A ovako je barem 60:40 a verovatno i vise za Partizan. 

 

A sutra se vec igra druga utakmica, Real u nezavidnoj poziciji, Partizan opusteniji, moze lako da ode na 0-2 i mislim da tu nema vise vracanja u Madrid. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, alpaka Bereta Sida said:


Kad igrac dobije ulogu nositelja u Realu, Barci, CSKA-u, Efesu, Olyju i slicnim EL gigantima on je elitni igrac na EL nivou. Naravno uvijek imas razlike izmedju jednog Mirotica koji je kvalitetom jos uvijek NBA starter materijal (a on je pogotovo imao raspada u EL karijeri) i jednog Muse il Vezenkova recimo. 
 

Eto ne moras uzeti Micica, uzmi primjer Campazza koji se godinama smucao po prosjecnim spanskim ekipama i tek kao zreo igrac napravio taj iskorak pa je danas bez sumnje najbolji play u EL i zasigurno najbolji stranac koji je zaigrao u regionu u zadnjih 20ak godina. 


Musa ima kapacitet da postane jednom elitni igrac ali je po meni dosta daleko od takvog statusa trenutno i mislim da bi se vecina navijaca u Evropi slozilo da to trenutno nije. Ubedjen sam u stvari.


Otom potom, na njemu je da osvaja, na nama da pisemo po internetu.
Mnogo toga treba da se poklopi u karijeri da bi bila elitna. Paralela sa Campazzom je, uz svo duzno postovanje, malo iritantna. Campazzo je osvojio sve i svasta i klupski i reprezentativno. To je kljucna razlika. I to treba barem iole i priblizno da Musa uradi da bi se uopste spominjao u kategoriji sa takvim igracima. 

Edited by Problem sa licnim greskama
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Paralela sa Campazzom je, uz svo duzno postovanje, malo iritantna. Campazzo je osvojio sve i svasta i klupski i reprezentativno. To je kljucna razlika. I to treba barem iole i priblizno da Musa uradi da bi se uopste spominjao u kategoriji sa takvim igracima. 


Ja sam samo naveo da je Campazzo do 2017. bio nebitan igrac u Realu, a u Musinim godinama igrao po malim spanskim ekipama. Tek od Doncic MVP sezone on postaje bitan i onda se etablira u top 3 playa EL, a danas vjerovatno i najboljeg. Reprezentativno svakako nece nikad napravit nista ozbiljno, a klupski ima sve moguce predispozicije da bude jedan od najboljih EL igraca dugi niz godina. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alpaka Bereta Sida said:


Ja sam samo naveo da je Campazzo do 2017. bio nebitan igrac u Realu, a u Musinim godinama igrao po malim spanskim ekipama. Tek od Doncic MVP sezone on postaje bitan i onda se etablira u top 3 playa EL, a danas vjerovatno i najboljeg. Reprezentativno svakako nece nikad napravit nista ozbiljno, a klupski ima sve moguce predispozicije da bude jedan od najboljih EL igraca dugi niz godina. 


U tome je i poenta i tu se slazemo. Ima predispozicije, mozda ne sve ali ih ima. Ali sve ostalo ukljucujuci i epitet "elitni" ili slicne stvari tek treba krvavo zaraditi.

Link to comment
Share on other sites

Kanonada Olija za (svega?) plus 12. Nije malo u ovakvoj utakmici, ali bekovi Fenera baš prodali.

 

Dorsey 0 za 20 minuta, Calathes klasika u PO, Gudura njegova standardna alibi košarka, Vilbekin out.

 

Mogli bi da se pojave u četvrtoj.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, medobrundo said:

Kanonada Olija za (svega?) plus 12. Nije malo u ovakvoj utakmici, ali bekovi Fenera baš prodali.

 

Dorsey 0 za 20 minuta, Calathes klasika u PO, Gudura njegova standardna alibi košarka, Vilbekin out.

 

Mogli bi da se pojave u četvrtoj.

Ispostovao😎

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...