Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

1 minute ago, Angola said:

Da li ti mislis da je potez Jabuselea, za 5 meceva ili godinu dana suspenzije? 

Mislim da je za više, ali se pitam koliko i ti. Ipak, ako je tačno ono što sam pročitao kazna može biti  od 1 do 5 utakmica ili 1 do 4 godine zabrane, što bi značilo da je dobio maksimalnu kaznu iz prve kategorije. Pretpostavljam i delimično se slažem da bi godinu dana zabrane bilo previše. Glup je pravilnik, po meni, realna kazna bi bila 6 meseci zabrane igranja.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mare80 said:

 

E jebiga sad ... Po toj logici bukvalno su svi igrači oba tima krenuli u obračun ... Onda bi svi trebalo da dobiju utakmicu suspenzije ...

Ako je on zaslužio jednu utakmicu hladjenja koliko bi onda trebalo da dobiju Lesor ili Dek?

Minimum dve, ja sam i rekao da mislim da je Lessort dobro prošao, kao i Deck

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Volter said:

 

Nema šta on da tane u zaštitu Ljulja, Ljulj nije klinac od 16 godina pa da razumem takvu reakciju, Priđeš i skloniš saigrača, odvučeš ga i problem rešen. Imali smo sličnu situaciju u Italiji. Teo pravi malo žešći faul nad Egzumom, Egzum ostaje miran a Panter bez potrebe prilazi Teu, Haket ga gura al njega na sreću niko od igrača Partizana ne pokušava da udari pesnicom kao što je to uradio Dek. Sve se smirilo i niko o tome nije pričao.

 

Nije ni Punter klinac od 16 godina pa da Exum treba da ga stiti. 

 

Deck je ocito nenormalan kao i dobar dio argentinskih sportista, mene cudi da on vec prije nije nego sranje napravio. 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:


Ma ti si neki lazni snimak gledao, vec su pojasnili da Exumovo guranje Llulla s ledja dok se on i Punter gurkaju nema nikakve veze s incidentom. 

 

Mislim da nosiš Musin dres ispod košulje, Alpaka. Skini košulju. Ili skini dres.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Stiletto said:

 

Mislim da nosiš Musin dres ispod košulje, Alpaka. Skini košulju. Ili skini dres.

Alpaka je izdominirao na temi KKPartizan za medalju. Da je to radio neko od zvezdaša odrapio bi ga uvrnuto sa 30 dana kazne

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Stiletto said:

 

Mislim da nosiš Musin dres ispod košulje, Alpaka. Skini košulju. Ili skini dres.

 

Ja sam vec pisao da navijam za Real otkad znam za sebe neovisno o Musi kao i da mi ispadanje Reala od Partizana ne bi nimalo tesko palo jer sam uvijek gotivio taj klub. Meni je smijesno samo koliko se neki prave slijepi na cinjenicu da i igraci Partizana imaju krivice sto je frka izbila.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Nije ni Punter klinac od 16 godina pa da Exum treba da ga stiti. 

 

Deck je ocito nenormalan kao i dobar dio argentinskih sportista, mene cudi da on vec prije nije nego sranje napravio. 

 

Napisao sam u prethodnom komentaru da je to uradio jer je Jabusele prišao i odgurnuo Pantera grudima. Da je Jabusele prišao i odvuko Ljulja, to isto bi uradio i Egzum sa Panterom.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

 

Deck je ocito nenormalan kao i dobar dio argentinskih sportista

Ova izjava je nenormalna na jednak broj načina, kao i odluka EL. Jel te bar malo sramota?

Edited by KockoOblo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...