Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2022/2023


Dracarys

Glasanje  

18 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

  2. 2. Broj nedelja regularne sezone i plej ofa.



Recommended Posts

Pa koliko sam razumeo od stručnjaka koji govore u podkastu, bolji u odbrani, bolje pravi blokove Grinu i KPJ-u, tas na vagi je stalna lob pretnja. Garuba je realno operisan od napada, ničemu ne služi, u odbrani je već nešto drugo.

 

Šengun realno zaslužuje da bude starter, ali očigledno je da ga ne poštuju dovoljno i žele da ključ tima bude Džejlen Grin, tako da sve prema njemu podvlađuju, pa čak i tipove igrače. Valjda žele da naprave Hardena od njega, pa će dovesti nekad kasnije i elitnu verziju lob pretnje.

 

Ovo verovatno samo isprobavaju, možda bude neko vreme starter, ako se ne bude isticao dovoljno, vraća se Šengun na mesto startera.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, maXa88 said:

Samo  vera pomaze. Okreni se pravoslavlju oooo dobri covece

 

pazi, možda bi trebalo da budem tolerantniji:

dva igrača koje sam izbacio su malik ahmad monk i mohamed mo bamba.

 

monk čak tvrdi da je hrišćanin a bamba kaže da ga zabole ali vidiš kako sam ih poizbacivao, izgleda da gajim predrasude : i

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

meni je pored poena i ppma najžalije za ove 4.2 asistencije koje bi mi rešile puno problema da ona fufa od trenera nije tripovao da igra 12 i 16mins u početku

al' dobro, sad čekam da trejduju clarcksona i conleyja negde, daće bog & sveti savo, pa da horton tucker obvlada fantazijem

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Lavin 1/14 iz igre :classic_ninja:

 

Tejtum pravi DD sa asistima :roflmao: i to u poslednjem minutu, zato Hejs ne može da napravi

 

Ne znam po kojoj logici Tajbul ne može da izvuče više od 4 minute u ovako okrnjenoj Fili bez Hardena, Tobajasa, sada i povređenog Meksija... Dok je u poslednje dve utakmice igrao 30 minuta sa poslednjom dvojicom u sastavu. Smejurija.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

nije problem u ucinku kada igra, vec sto cesto ne igra i to uglavnom zbog kolena, sto nije neka leva pivreda

 

a partije kao sinoc izbaci povremeno.

 

mogao si lepo da prodjes u trejdu ali sreca moja da nisi prihvatio ( :

Umesto da budeš zadovoljan što je uopšte i izgurao sezonu, jer se povredio u januaru, ti kukaš što je neke utakmice propustio, sad gledam, za vremenski period plej ofa je samo jednu utakmicu propustio i najviše bušio u martu i to povređen. 

Link to comment
Share on other sites

  • Manu unpinned this topic
  • Manu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...