Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2022/2023


Dracarys

Glasanje  

18 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

  2. 2. Broj nedelja regularne sezone i plej ofa.



Recommended Posts

Posle drugog, potom prvog pika koji su otisli u večna lovišta, upitan je i treci pik...

 

I ponavlja se situacija kao sa BaraBorom gde gubim duel u poslednjem danu...

 

A da, zamolio bih Drakceta da vise ne hvali "moje" igrace...  od kada ga je "hvalio" Porter Jr.   ne moze da prebaci 10ak poJena :default_coffee:

Edited by Fat Zadd
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, uini said:

@Magia, ja bih se zahvalio ovom prilikom jokićevom kovidarstvu, jer bez toga sve ovo ne bi bilo moguće.

 

Nevezano za njega, neverovatno poslednje vece za tvoje, nerealni fg%, 28 def reb, 15 trojki, 30 ass. Da sam izgubio sa nekih 7-5 to bi bilo prihvatljivo, ovo je bas gazenje, narocito za prvi poraz u sezoni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, stefan81888 said:

@vladaboss90trebalo je da daš Midltona po sniženoj ceni

 

giphy.gif

 

Anyway, cestitke, posteno pranje, mogao si verovatno jos koju kategoriju da pokupis da si juce malo izbacio neke igrace, tako da hvala Stefi, dobar si ti decko.

 

Juce usao sa jednom kategorijom u poslednji dan, jutros cetiri na kontu, that's a victory in my book 😄

 

Overall, dva ubedljiva poraza do sad, tri minimalne pobede, opasno blizu zoni ispadanja, ali ne daleko i od playoff-a. Sad ce Boze zdravlje i Middleton, pa se nadamo da moze i bolje...

 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, vladaboss90 said:

 

giphy.gif

 

Anyway, cestitke, posteno pranje, mogao si verovatno jos koju kategoriju da pokupis da si juce malo izbacio neke igrace, tako da hvala Stefi, dobar si ti decko.

 

Juce usao sa jednom kategorijom u poslednji dan, jutros cetiri na kontu, that's a victory in my book 😄

 

Overall, dva ubedljiva poraza do sad, tri minimalne pobede, opasno blizu zoni ispadanja, ali ne daleko i od playoff-a. Sad ce Boze zdravlje i Middleton, pa se nadamo da moze i bolje...

 

Kasno su igrali neki dobri igrači pa sam se predomišljao da li da ubacujem/izbacujem, na kraju ostavih tako. 

 

Na kraju me koštalo baš blizu par kategorija 😄

 

U svakom slučaju, srećno u nastavku pa da ponovimo ovaj rezultat u PO. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zakucan sam za dno, a kad pogledam ukupno u ligi:

FG% sam šesti

FT% sam jedanaesti

3p sam sedamnaesti

OREB sam šesnaesti

DREB sam devetnaesti

AST sam šesnaesti

STL sam osamnaesti

BLK sam deveti

TO sam osmi

DD sam devetnaesti

TD sam na deobi četvrtog mesta

PTS sam deveti

PPM sam četvrti

 

Sve ovo uz hronične povrede prvog, drugog i četvrtog pika. Pa jebem mu mater, ovo samo meni može da se desi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znači nedeljom mi uvek krene sve po lošem, od lagane pobede sa 9-3-1, završim sa pobedom od 6-4-3. DeAndre Džordan je legenda, u prvoj četvrtini nabije 6 poena i onda u sledećih 26-27 minuta da samo dva poena.

 

Keldon baš sinoć našao da odigra najgoru šutersku utakmicu u sezoni (4/20), izgubio PPM u trećoj decimali i trice su nerešeno...

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, stefan81888 said:

 

Naravno. 

 

Ne bih se bunio da ne igra ali bilo bi fino da vidim šta mogu protiv top ekipe, prošli put me jedan od favorita razbucao, zanima me šta moja ekipa može protiv contendera. 

 

Tvoja ekipa je ozbiljan contender, narocito sto si uzeo Luku sa 4e pozicije (ja razmisljao da ga uzmem kao 1og umesto debelog, za sad greska sto nisam) a i lepo si birao kasnije.

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Magia said:

 

Tvoja ekipa je ozbiljan contender, narocito sto si uzeo Luku sa 4e pozicije (ja razmisljao da ga uzmem kao 1og umesto debelog, za sad greska sto nisam) a i lepo si birao kasnije.

 

 

 

Stani malo Luka je otišao sa četvrte pozicije!!??

Vi ste gori od Kingsa jbt 😂😂😂😂

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

  • Manu unpinned this topic
  • Manu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...