Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2022/2023


Dracarys

Glasanje  

18 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

  2. 2. Broj nedelja regularne sezone i plej ofa.



Recommended Posts

Cestitke @djolena borbi, za malo da se okrene curak do kraja. Sinoc u nasem duelu dve istorijske 50+ partije, Garland i Embiid.

 

Ipak na kraju jos jedna minimalna pobeda za mene, nije lose jer se jos uvek cekaju Middleton i Sreder. A i ovaj Sarlot ne znam sta ceka vise sa Bridzisom, realno je da ce da ga potpisu, bukvalno cekam da vidim kakvu ce kaznu da dobije pa da ga bacim 😄 

 

Sad protiv Luke i co, opasna ekipa, @stefan81888druze budi nezan 😄 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Dracarys said:

Ko bi rekao da će se JJJ vratiti na početku pete nedelje... Na to nisam računao. Praktično se neće ni osetiti da je nešto odsustvovao.

 

Dočekao je šestu rundu, a vrlo vredan igrač. Jedan od retkih koji daje dosta trica i blokada.

U fantazi smislu, jedan od najzahvalnijih igrača.. Morao sam ga uzeti kad sam u toj kasnoj rundi video da je dostupan 😎

Očekivao sam ga sredinom 12-og meseca, tako da je ovo veliki plus.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, uini said:

 

uu možda još odigramo i egal, kako protiv nuggetsa, tako i protiv @Magia 

 

Da odgovorim na pravoj temi :) 

No jinx- ja bih bio izuzetno zadovoljan remijem, i to ne samo zbog Jokiceve korone (btw nisam znao da je i dalje relevantna, zar nije Bajden rekao da smo je pobedili), nego zbog broja meceva kojih imas znacajno vise

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Magia said:

Ajde sto je Stef sprzio 50 poena uz 60% iz igre, ali sto je KPJ napravio DD sa skokovima uz 3 blokade :twak:

 

zato moja DD mašina beef stew ranjena u palac a ayton i collins ne mogu da uzmu DD kada bi im računalu učinak zajedno. a bio sam jedno kratko vreme neuništiv u DD i def rebs.

sreća tvoja da kpjr nije uzeo TD, čovekje toliko nesebičan i ne misli na sebe da ja nemam reči :lol_2:

 

od ostalih vesti, potrošio sam sve izmene, tražim neke solidnije igrače, jeb'o me nesuđeni albanski reprezentativac ređi buljok i ideja da mu je krenuo šut kada je prekjuče ubacio 15pts.

 

duša me boli kada vidim učinak mohameda bambe, neću više ni da čekiram boxscore magica. jedina sreća mi je što jokić ne igra, valjda će tako i ostati do kraja nedelje.

Link to comment
Share on other sites

  • Manu unpinned this topic
  • Manu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...