Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2022/2023


Dracarys

Glasanje  

18 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

  2. 2. Broj nedelja regularne sezone i plej ofa.



Recommended Posts

7 hours ago, LayupFromTheMidget said:

 preplatio sam Broksa ali nije se moglo drugacije dodji do poena, osim kidnapovanja nekog igraca.

 

šta znam, kad se capela vrati i okongwu će imati drugačiju ulogu i produkciju. on je uhvatio talas u kojem je najpre collins bio povređen, pa sada i clint.

collinsa će možda trejdovati, pa to eventualno može da otvori tezu o preplaćenosti, ovako je taman. ja sam baš veselo i bez nekog detaljnog merenja glasao za trejd, kao penzioner, prvi u 5 ujutru.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, uini said:

 

šta znam, kad se capela vrati i okongwu će imati drugačiju ulogu i produkciju. on je uhvatio talas u kojem je najpre collins bio povređen, pa sada i clint.

collinsa će možda trejdovati, pa to eventualno može da otvori tezu o preplaćenosti, ovako je taman. ja sam baš veselo i bez nekog detaljnog merenja glasao za trejd, kao penzioner, prvi u 5 ujutru.

Ma naravno, ovo nije realni Onjeka, pravi onjeka mota se oko DD, pa ima jednu 2/5 partiju, pa onda uzme 1 dd, pa par 4/4 partije.
Ako se Kapela ne vrati onda je pljacka definitivno ovo je top 60 nivo sto igra.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koja smejurija sa 1000 meceva suspenzija za Hejsa. Kada Drejmond tura prsti u oko, sudija dodje i u kurac ga poljubi.

On 12/29/2022 at 8:27 AM, Fat Zadd said:

Mogao si da sačekas malo, verovatno cu uskoro dropovati nekog :wink2:

 

@Dracarys ovi tvoji poceli I da biju ove moje :default_coffee:

Ala bijem, i dalje gubim, ne znam sta te cudi, moja ekipa je skorerska, ne moze niko da me razbije, ako ne racunam pocetak prvenstva kada sam igrao sa pola tima.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dracarys said:

Koja smejurija sa 1000 meceva suspenzija za Hejsa. Kada Drejmond tura prsti u oko, sudija dodje i u kurac ga poljubi.

Ala bijem, i dalje gubim, ne znam sta te cudi, moja ekipa je skorerska, ne moze niko da me razbije, ako ne racunam pocetak prvenstva kada sam igrao sa pola tima.

 

 

 

Auuu jbt... mislio sam na  fizicki obračun Hejs vs Mo :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Daj ljudi povecajte broj transfera nedeljno, ovaj rezident spucao svih 7, ne znam sta ce veceras da radi? 😂

(mali pas)

 

Gubim, al guram nedelju sa 5-6 out batica u proseku i 0/7 transfera, tako da nije lose…

(veliki pas)

 

Znate onaj meme mali pas/veliki pas? E, ti smo! 😆

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Davai Davai said:

Daj ljudi povecajte broj transfera nedeljno, ovaj rezident spucao svih 7, ne znam sta ce veceras da radi? 😂

(mali pas)

 

Gubim, al guram nedelju sa 5-6 out batica u proseku i 0/7 transfera, tako da nije lose…

(veliki pas)

 

Znate onaj meme mali pas/veliki pas? E, ti smo! 😆

 

 

sta tebe sprecava da napravis 7 izmena?

..

a gubis zato sto drzis neke boze me sacuvaj likove na IR, ne zato sto ti je sreca okrenula djale.

Edited by uini
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ma ja sam zadovoljan ovim, nije strasno.

Tim je za duze staze… bolji su mi i ti out nego bilo koji sa FA. #velikipas 💪 🐶

 

Srecu nisam ni pominjao, ali ajde kad je vec tu - Srecna nova godina! 😂

 

Zelim vam svima da se iduce dine uvede limit transfera za sezonu, pa da ne bude vise taco league, tj. cipiripi liga, vec da osetite sta je pravi fantazi. 💋

Link to comment
Share on other sites

Ne bunim se, ismevam te. ❤️

Nisam ni znao da si ti protivnik, nije ni licno toliko… u principu vazi za svakog sektasa koji cedi FA na max, kao da se deli za dzabe (penzioneri i 24h novine)… oh wait - i JESTE dzabe. 🤭

 

Nema prave igre bez limita, shvaticete jednog dana… 💯💯💯

 

Ps. Winslow mi doneo pobedu jedne nedelje, Otto moze da leti ali mi se ne zuri nesto, a Ball je tu protiv uroka. Plus sam zabo’ Durena i Burksa sa FA, tako da uzmem kad ima nesto da valja. 💋

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Dracarys said:

Cestitke Debelom na pobedi.

 

Toliko nisam imao vremena od posla, cak ni izmene da izvrsim. Sve mislim veceras cu videti sta ima i ono, ode do kurca, izgubio sam trice i blokade na gluposti.

 

Od tog pacera @Fat Zaddsi izgubio, e moj Draki. Pa ja kad igram sa njim ruckove i vecere osvajam🙃

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

  • Manu unpinned this topic
  • Manu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...