Jump to content

KK Partizan 2022/23 - UŽIVO


Cooper

Recommended Posts

Avram mi deluje najozbiljnije od svih plejeva koje imamo. Steta sto drugi ne mogu da ga isprate. Zaista deluje kao da su pojedinci vec nasli uhlebljenje za sledecu sezonu i da igraju reda radi.
Nista ovde nije izgubljeno. Bili smo ocajniji nego oni u pp u G1, a nismo u dvocifrenom zaostatku.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, freethrow said:

Zašto Željko ne radi one Westbruk specijale kada Punter primi loptu pod košem pa se zaleti u sprint do pola terena a onda ide jak blok?

Nije mi realno da predaješ bejzikli prvog strelca ekipe jednom badičekeru...

Da me neko ne shvati pogrešno, vidim da me Uini već sideyovao, ne mislim na grubosti i na pokretne blokove, mislim na standardni play koji se radi 30+ godina da se ubaci lopta u ruke igraču koji je prvi strelac.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, freethrow said:

Da me neko ne shvati pogrešno, vidim da me Uini već sideyovao, ne mislim na grubosti i na pokretne blokove, mislim na standardni play koji se radi 30+ godina da se ubaci lopta u ruke igraču koji je prvi strelac.

 

3 minutes ago, uini said:

raskinuli smo. idi na dejt sa kockooblom

 

Vas dvojica

1Z3COrW.jpg

 

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Defanzivno jesu odlični, tj. mogu da priznam sve sem Lazića koji pravi 3 faula po posedu KKP. 

 

Napad vam je problem, zato sam se ja još onda pribojavala kad vam zašteka ofanziva, jer to ne da zašteka nego skroz stane. Najbliže standardnom pleju je Aleksaaa, koji sad ima 3 lične. Ostali su potpuno bezidejni, kao da prvi put igraju protiv ove Zvezde. 

4 minutes ago, uini said:

raskinuli smo. idi na dejt sa kockooblom

 

Može i sa mnom na friendly date, ako želi. Raskidaš na prvo neslaganje, drama kingu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

Defanzivno jesu odlični, tj. mogu da priznam sve sem Lazića koji pravi 3 faula po posedu KKP. 

 

Napad vam je problem, zato sam se ja još onda pribojavala kad vam zašteka ofanziva, jer to ne da zašteka nego skroz stane. Najbliže standardnom pleju je Aleksaaa, koji sad ima 3 lične. Ostali su potpuno bezidejni, kao da prvi put igraju protiv ove Zvezde. 

 

Može i sa mnom na friendly date, ako želi. Raskidaš na prvo neslaganje, drama kingu.

Kocko propo, i kao čovek i kao komunista. Večeras se i tenis umešao u rukomet. Imali smo 123 neiznudjene greške za poluvreme. Mnogo brate/sestro. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...