Jump to content

KK Partizan 2022/23 - UŽIVO


Cooper

Recommended Posts

Real ne igra pametno i to će ih koštati. Samo neka nastave sa ovim glupim faulovima.

7 minutes ago, Dracarys said:

Real ovim domaćinskim suđenjem može i Milvoki Bakse dobiti. NBA sudije su zlatne za ovo smeće, isključujem se.

 

Ne mogu, ne igra im Jimmy Butler hehehe

Link to comment
Share on other sites

Kakve su ovo ljige, ne verujem.
 
Jasmo mi je da Rudi to radi svesno i da će mu uspeti, ali treba imati obraz i buniti se kad znaš kako si jako udario nekoga.

On nikad obraza nije imao, kroz cijelu karijeru mu je ovo zaštitni znak.

Bez obzira gadno je vidjeti kako prvi tako i hiljadu prvi put.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Son_of_a_gun said:


On nikad obraza nije imao, kroz cijelu karijeru mu je ovo zaštitni znak.

Bez obzira gadno je vidjeti kako prvi tako i hiljadu prvi put.

 

Kad vidim njega i Lulla, u isto vreme mi se aktiviraju PTSD i neka agresija. Skoro nikad ne navijam protiv u sportu, ali protiv njih...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Vratija se šut Partizanu, sad će Španci da se stisnu skroz. Mnogo pametnije igrate za sada. Ne znam kakva je ovo odbrana Reala da proba da skuplja na bilo kom igraču Partizana, kad bukvalno svako može da im smesti dagger. 

Pa jbm vam sve, da li je moguće da ne može skok da se zagradi? Tri napada Reala, jednom su morali da pogode.

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DameTime said:

 Ne znam kakva je ovo odbrana Reala da proba da skuplja na bilo kom igraču Partizana, kad bukvalno svako može da im smesti dagger. 

 

Nema tu nikakvog skupljanja, samo jurenje onih čijih su direktni čuvari ispali kod blokova.

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, realno *w said:

 

Nema tu nikakvog skupljanja, samo jurenje onih čijih su direktni čuvari ispali kd blokova.

 

Hmm meni se učinilo da baš skupljaju sa čini mi se Nanelija. Kao da biraju "najmanje zlo". 

 

Panter nije započeo meč najbolje ali se pojavio, bukvalno izgleda neodbranjivo trenutno. U svakom slučaju odlično poluvreme za vas, deluje mi da igrači sprovode Željkov gameplan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...