Jump to content

B liga NBA Fantasy 2022/2023


Recommended Posts

Fina borba protiv Mr Clutcha, na kraju podela plena pored TD-a Donche, jer su blokade bile izjednacene. Zajebao sam se sto sam dropovao Bates-Diopa koji nije nista odigrao ali je ubelezio tu jednu blokadu za koju sam se nadao da moze i Diallo da je cepi uz jos nesto. Medjutim, ni nereseno ne bih izvukao da nije pomogao mocni Koloko sa 4blk. Tedi takodje igra kao u najboljim danima dok nema Siakama, a da bih poboljsao blokade (ovo je drugi put da se blokade zavrsavaju nereseno u nekom mom mecapu) vratio sam Jordana Goodwina koji je juce cepio 3, a inace ih ima 1.1 po mecu. 

 

 Sada mecap protiv poslednjeg na tabeli, gospodina koji menja nadimke na pola godine, Shunsuke Nakamura aka Betolingar Misdogard aka Sjecas li se rum Kasato i vidim da je opet promenio nadimak. Poslednji je pre svega jer je neko vreme bio lisen usluga Janisa. Bice zanimljivo.. 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Igor_ said:

Svaka cast ljudima koji pokupe igraca 5min nakon infa da je neko povredjen. 

Kao da nemaju zivot van fantazija, pa su 24/7 online, non stop se desava da relativno brzo vidim info al uvek je neko uzeo igraca. 

5 minuta? Nije proslo ni 20 sekundi

31 minutes ago, uini said:

kapiram da im stižu notifikacije sa nekog injury report sajta ili twittera woja i šemse

Kakav Woj i Shams, ide to mnogo studioznije👍 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Igor_ said:

Svaka cast ljudima koji pokupe igraca 5min nakon infa da je neko povredjen. 

Kao da nemaju zivot van fantazija, pa su 24/7 online, non stop se desava da relativno brzo vidim info al uvek je neko uzeo igraca. 

 

14 minutes ago, Igor_ said:

Ne znam, ali ako oces neki zabod sa FA moras da budes aktivan 24/7, bas velika glupost. 

 

 

 Ne znam sto si toliko gnevan na fantazi i ljude, isto si pljuvao i koncept "dva suvlasnika" bez ikakve potrebe. Neki od nas se znaju godinama i bilo je lepih druzenja i prijateljstava preko fantazija. Sve zacinimo tokom svake sezone dobrom zajebancijom, bude nekad i problema kad su u pitanju odobravanja trejdova, ali ljudi smo. 

 

 Ne znam ni ko je pokupio kog igraca i koliko je sekundi proslo, ali je jako ruzno upirati prstom u nekog da je nolifer na osnovu toga sto je prvi stigao do infoa i imao brze prste. Pa to je i poenta igrice, igraci se sve vise povredjuju i sve vise njih dobija prostor, nije ni fora da se odradi draft i onda vozi na autopilotu. Ako se ljudi prate i trude, ne mora da znaci da su noliferi, pa makar hobi bio u pitanju(igrica). 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, delgado said:

 

 

 

 Ne znam sto si toliko gnevan na fantazi i ljude, isto si pljuvao i koncept "dva suvlasnika" bez ikakve potrebe. Neki od nas se znaju godinama i bilo je lepih druzenja i prijateljstava preko fantazija. Sve zacinimo tokom svake sezone dobrom zajebancijom, bude nekad i problema kad su u pitanju odobravanja trejdova, ali ljudi smo. 

 

 Ne znam ni ko je pokupio kog igraca i koliko je sekundi proslo, ali je jako ruzno upirati prstom u nekog da je nolifer na osnovu toga sto je prvi stigao do infoa i imao brze prste. Pa to je i poenta igrice, igraci se sve vise povredjuju i sve vise njih dobija prostor, nije ni fora da se odradi draft i onda vozi na autopilotu. Ako se ljudi prate i trude, ne mora da znaci da su noliferi, pa makar hobi bio u pitanju(igrica). 

Prvo sistem sa dva vlasnika je licno za mene glupost, nisam pljuvao nego napisao da je teska glupost, tako da nema potrebe da preuvelicavas. Niti smo usli u dublju konverzaciju da bi saznao od mene zasto mislim da je glupost. 

Ali evo objasnicu ti zasto. U A i B ligi imas 6 ekipa sa po dva vlasnika, dakle to je 6 ekipa koje su mogle da igraju odvojeno (da svako ima svoj tim), gde bi samim tim C liga dobila na jacini, i ne bi se svake godine desavalo da fale ljudi i da igra "drugarov drugar". I koja je poenta duplog vlasnika? Nemas vremena da nastelujes roster, ili pojedinima ego nije dao da ispadnu iz lige kad je bilo vreme pa su postali suvlasnici ekipe koja nije ispala. 

 

A za ovo drugo si ponovo preuvelicao stvari, pa me bas zanima u koga sam ja upirao prstom? Niti sam reko koji je igrac konkretno, niti je ovo jedini igrac kojeg ljudi skupe neverovatno brzo. Ja od kad igram ovo nisam uspeo da skupim 5 dobrih FA, zato sto nemam vremena da budem non stop online. Opet ne kazem da to nije okej, taj sto je 24/7 online i treba da osvoji ligu. 

 

Glup pokusaj da prepumpas ono sto sam napisao, mada kapiram da si se u nekom delu pronasao 🙂

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, propolis said:

Ne služi FA samo da pokupis igrača koji će dobiti minute jer se starter povredio. Poenta je da osetis igrača koji bi mogao da ima veću ulogu ili koji bi mogao biti "hot" u narednom periodu, bar ja tako radim i takvog igrača da izbunaris.

To svakako, ali pricamo konkretno o povredama..  I tim sigurica FA

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Igor_ said:

To svakako, ali pricamo konkretno o povredama..  I tim sigurica FA

 

Kolio puta su tako pokupili nekog sa FA misleći da je sigurica a nije...

 

Ja da nisam čačkao FA bio bih ubedljivo poslednji koliko dugo igram sa propustenim tekmama prva 4 pika.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Igor_ said:

Svaka cast ljudima koji pokupe igraca 5min nakon infa da je neko povredjen. 

Kao da nemaju zivot van fantazija, pa su 24/7 online, non stop se desava da relativno brzo vidim info al uvek je neko uzeo igraca. 

Jbg, ti bi da uspeš pored ljudi koji ulažu više truda od tebe, ne ide to tako Baki.

 

Inače ja ne smatram da zaostajem mnogo u socijalnom životu, bio na slavi zezao se 5-6h, sad se vratio kući, ujutru na posao, a pre toga pokupio Herela.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Čak i kad mi konačno igrači odigrali pristojno, opet me dočekale dve nove povrede. Strašne stvari.

 

Ja razumem Igora, ovde ako ne visim dobar deo dana nema šanse uzeti nekog da valja, čim izađe vest za neku povredu ako nisam pri fantaziju u narednih 20 minuta zamena sa fa više neće biti dostupna. Evo sad sam uspeo da zgrabim Osmana i odmah je tim značajno bolji ovo kolo. To sam mogao ranije više da ispratim, ove sezone nažalost ne mogu, što uz povrede donosi da ću se izgleda boriti za opstanak sa sve Jokićem u timu.  

Edited by мајор јосип
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Dracarys said:

Jbg, ti bi da uspeš pored ljudi koji ulažu više truda od tebe, ne ide to tako Baki.

 

Inače ja ne smatram da zaostajem mnogo u socijalnom životu, bio na slavi zezao se 5-6h, sad se vratio kući, ujutru na posao, a pre toga pokupio Herela.

 

Bio si na slavi i non stop gledao na telefonu tviter i aplikaciju za fantazi:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...