Jump to content

B liga NBA Fantasy 2022/2023


Recommended Posts

10 minutes ago, uini said:

 

jel se maximilijan zamonasio? ovo mi je ostavio u petak, kada sam ga zamolio za kontakt fantazi psihijatra, jerbo moram da pricam o svojim problemima

 

Moguce da jeste, krenuo je da mi lajkuje postove na drugim temama. Tacno se vidi pozitivan uticaj monaha na njega.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

 

jel se maximilijan zamonasio? ovo mi je ostavio u petak, kada sam ga zamolio za kontakt fantazi psihijatra, jerbo moram da pricam o svojim problemima

 

 

Prvo okaj svoje grehe necastivi!!1 Posle ces lako naci psihijatra, to moze i degli da ti sredi

 

 

lm, ne mogu bre da radim u toksicnom okruzenju.  Samo baci pogled na ovu nedelju sta sam sve ispogadjao na FA i sa kakvim protivnikom se borimo na 1 loptu a on me proziva sto sam bacio njujorski iskrdak Simsa i Jordana jebenog Gudvina. lik juri na WA jebenog Lunitunija i Karusa a Koloko sam u kisnoj noci oooo zar se i to moze?!?  naravno da se ljuti jer sam ga sprecio da baci  WA  na takvu glupost, i naravno nece da prizna da sam bio upravu.   

lm x2, kolko god da je lose, bice jos gore ako nastavis da mracis sto se i desilo 😒

  posebno me je sjebalo izdrkavanje za gasenje  Cadea, na kome sam stvarno insistirao, ali sta sad... ko sve nije pao ove nedelje od superstarova.

sta da kazu ovi sto  imaju Kajrija, lilarda i moranta. desava se jbg

 

uglavnom, morao sam jos i Dialoa da uzmem  s obzirom da ovi gase i Sadika (tako deluje) pa nek se drnda sam nadalje. Mogu ja i od serije C da krenem, nece nista skoditi 🙃

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, propolis said:

@next uf kako neizvestan duel sa 8 kategorija koje mogu da odu na obe strane 🙂

 

Kako komentarises igre MPJ i Olinika posle priče o trejdu😂😂😂


Baš baš neizvestan duel ali se ipak nadam pobedi. pu pu pu da ne ureknem

Haha MPJ se bratić baš potrudio da ubije sebi cenu nakon onih 31p ali možda se povadi večeras. A pazi ni Olinuk se nije nešto proslavio, dabldabla u prvoj ali u druge dve slabo ...

Ali da te podsetim da sam ti nudio i Whitea a on s baš potrudio da se pokaže protiv tebe. 🤠

Edited by next
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Fat Zadd said:

 

Zems, eto mene kod tebe u cvajti sledece sezone(TM) ... prva&pik otisli u večna lovišta,  uskoro ce i treći :wink2:

 

Ne mozes nikako da budes kod mene, kad cemo mi sledece sezone u A da igramo :default_coffee:

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, next said:


Baš baš neizvestan duel ali se ipak nadam pobedi. pu pu pu da ne ureknem

Haha MPJ se bratić baš potrudio da ubije sebi cenu nakon onih 31p ali možda se povadi večeras. A pazi ni Olinuk se nije nešto proslavio, dabldabla u prvoj ali u druge dve slabo ...

Ali da te podsetim da sam ti nudio i Whitea a on s baš potrudio da se pokaže protiv tebe. 🤠

 

I MPJ i Olinik su se potrudili da si ubiju cenu 😂😂😂 dok je White rešio da me opovrgne na pravi način 💪💪💪

 

Mogu da te pobedim samo ako Westbrook napravi tripl dabl,a protivnik je po meri za tako nešto 🙂🙂

 

Sad videh da ne igra Claxton i da ce Watanabe startovati na C što je još jedna mogućnost za DD

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...