Jump to content

B liga NBA Fantasy 2022/2023


Recommended Posts

9 hours ago, Mile1 said:

A ti se bas sazalio pa hoces da mu pomognes

Zveki ispao iz forme sto se tice cirkularnih pisama u zlatna vremena ovo bi vec bio veto

 

Zveki radi u 2.smeni sad stalno, nema vreme vise za cirkulare , to sad ostavljam mladjim narastajima. Tacnije nema vreme ni za FA ubod.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Zveki radi u 2.smeni sad stalno, nema vreme vise za cirkulare, to sad ostavljam mladjim narastajima.

 

Qr*c Zems, oce' da radis u SvaPsku firmu, da vidis malo sta je kapitalizam :classic_tongue:

 

A i brt, boje druga, lepo se dovuces sa posla, pivce/vince, taman pred pocetak izvrsis izmene itd ... ono za jutarnju od 6, em ustajem pre petlova, em moram da vozim cca 28km i 213m :classic_biggrin:, em uvek se budim i stizem sve u minut ...

 

e Zveki, da castim , verovatno menjam posao, begam od cika Schwarz-a :classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Fat Zadd said:

 

Qr*c Zems, oce' da radis u SvaPsku firmu, da vidis malo sta je kapitalizam :classic_tongue:

 

A i brt, boje druga, lepo se dovuces sa posla, pivce/vince, taman pred pocetak izvrsis izmene itd ... ono za jutarnju od 6, em ustajem pre petlova, em moram da vozim cca 28km i 213m :classic_biggrin:, em uvek se budim i stizem sve u minut ...

 

e Zveki, da castim , verovatno menjam posao, begam od cika Schwarz-a :classic_laugh:

 

Gde bolje, ne mozes da gledas EL, ne mozes da gledas Zvezdu, ne mozes da ides na slavu itd itd,

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jel se Townsu ovih 4 do 6 nedelja ova broji kao prva? Pitam za druga 🙂

 

 

Delgi buraz nek nam je sa srećom obojici i moram priznati da mi je više žao Lija nego Nurka. Lee mi se dopao zbog tih redovnih trojki i skokova i ako nastavi u ovom ritmu dobio si skroz korektnog roll playera.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, propolis said:

Jel se Townsu ovih 4 do 6 nedelja ova broji kao prva? Pitam za druga 🙂

 

 

Delgi buraz nek nam je sa srećom obojici i moram priznati da mi je više žao Lija nego Nurka. Lee mi se dopao zbog tih redovnih trojki i skokova i ako nastavi u ovom ritmu dobio si skroz korektnog roll playera.

Da da. Opljackao si ga. 

Jos ti se Kawhi vraca i brze nego sto sam mislio. 

 

Ti ako opstanes oko PO zone ima da dominiras posle povratka KAT krajem mjeseca

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Miki28 said:

Da da. Opljackao si ga. 

Jos ti se Kawhi vraca i brze nego sto sam mislio. 

 

Ti ako opstanes oko PO zone ima da dominiras posle povratka KAT krajem mjeseca

 

Ne bih rekao jer ima tu dosta znakova pitanja iznad njih dvojice koliko će stvarno moći jer se za KAT-a u prvi mah mislilo da je season ending povreda. Ne daj Bože da obnovi povredu to sigurno znači i kraj za njega.

Kawhi se baš muči da se vrati i može da se desi da bude na ograničenim minutima do plej ofa, preskače back to back...

Lamelo je isto znak pitanja da li će ga ugasiti u nekom delu sezone.

 

Čisto sumnjam da će se baš sve pogoditi, rizikovao sam dosta,a da li će se isplatiti rizik videćemo krajem januara.

Do tada moram da dominiram na FA marketu kako bih ostao blizu PO granice.

 

 

Edited by propolis
Lee je ispod radara i za sada isporučuje odlično kao podrška vodećim igračima.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moram da priznam da sam pomalo ljubomoran. Ja ponudim zdravog Vu...  (ovog Kristijana momka  iz Dalasa), iskulira me ceo topik.

 

degli ponudi  poluinvalida i vi se polomiste da mu date sto bolju ponudu. 

 

nije lepo ...  :-\ 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, maXa88 said:

Moram da priznam da sam pomalo ljubomoran. Ja ponudim zdravog Vu...  (ovog Kristijana momka  iz Dalasa), iskulira me ceo topik.

 

degli ponudi  poluinvalida i vi se polomiste da mu date sto bolju ponudu. 

 

nije lepo ...  😕

 

Tebra živimo u eri brendova i moraćes da se složiš da je KAT jači brend😛

 

 

  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, propolis said:

Jel se Townsu ovih 4 do 6 nedelja ova broji kao prva? Pitam za druga 🙂

 

 

Delgi buraz nek nam je sa srećom obojici i moram priznati da mi je više žao Lija nego Nurka. Lee mi se dopao zbog tih redovnih trojki i skokova i ako nastavi u ovom ritmu dobio si skroz korektnog roll playera.

 

 Hvala brate takodje i neka je sa srecom. I ja se nadam da ce Lee da isporuci nesto dok je u Finixu bolnica i situacija sa Crowderom dok se ne resi.

 Takodje hvala i braci B ligasima sto su ispali korektni i nisu vetovali pa cu dati sve od sebe da se druzimo ovde i sledece sezone. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, realno *w said:

Remi sa liderom na tabeli, ma ko to bio, kao naznaka boljih dana...

 

a sada sa @gggggggg.... ekipa sa jakim centrima protiv ekipe bez centara 😄

 

 

Šteta je što me nisi i pobedio kad ti je Booker imao ovako bolesnu nedelju. Stvarno si imao ozbiljan procenat FG-a za tvoju pretežno "bekovsku" ekipu.

 

Sa druge strane, ja nisam mogao da ubodem trojku sa FA - od sedmorice koji su igrali, samo jedan je pogodio i to jednu. Tužno

Link to comment
Share on other sites

Cestitke @Bobby Shurda na ovom shurenju iliti masakru koji si nam priredio.

Realno, i ovaj 1 kat nam je mnogo, svuda si nas razgazio osim u blokadama, tu smo iole bili konkurentni

Imas odlicnu ekipu i sve najbolje u nastavq. 

 
Ovaj poraz nas je lansirao u opasnu zonu, u kojoj ostajemo do kraja sezone. Sada protiv lidera na tabeli, i coveka koji je ostavio poslednji post.. Bice gadno..

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...