Jump to content

B liga NBA Fantasy 2022/2023


Recommended Posts

@delgado, gledao sam sinoc tht-a, dal se jos nabio u muskulaturi ili mi izgleda sire u onim nezno belim jazz dresovima, tek, dobija formu ozbiljnog mesnog nareska.

 

daju mu dosta loptu u ruke, iako igra svega 15-20mins, pa svasta napravi. kao i da mu je forma suta za tri bolja nego ranije, mozda tripujem.

 

kada bi igrao oko 25mins, mislim da bih momentalno zaboravio na bacanje monka jos u prvoj nedelji : i

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Igor_ čestitke na više nego zasluženoj pobedi. Sa ovako osakaćenim rosterom sve više od jedne kategorije je okej rezultat. 

 

RW je odneo fg, doneo oreb i falila mu 4 skoka za tripl dabl🙂 poslednje veče duela.

U svakom slučaju zadovoljan sam njegovim partijama i verujem da će biti još bolji. 

Lamelo se vratio, čekam Kavaija pa da vidimo da li možemo do PO,a sudeći po ostalim ekipama ne verujem da ću u niži rang.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@zorex Dobar meč, jeste da je tek par kategorija bilo neizvesno, ali su do kraja ostale na do 5 razlike, gde si ti dobio 4, a ja 1 kategoriju 😄 Smorio bih se da si uspeo i u asistencijama da me dobiješ 😄 Ja nemam dobre skakače, i do sada sam uvek gubio DREB, ali izgleda da više vole da skaču u napadu, tu sam čak i vodio u jednom trenutku 😄 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, propolis said:

@Igor_ čestitke na više nego zasluženoj pobedi. Sa ovako osakaćenim rosterom sve više od jedne kategorije je okej rezultat. 

 

RW je odneo fg, doneo oreb i falila mu 4 skoka za tripl dabl🙂 poslednje veče duela.

U svakom slučaju zadovoljan sam njegovim partijama i verujem da će biti još bolji. 

Lamelo se vratio, čekam Kavaija pa da vidimo da li možemo do PO,a sudeći po ostalim ekipama ne verujem da ću u niži rang.

 

Svaka cast i tebi na borbi, cekam te u revansu sa full ekipom😊

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jebemti ovaj espn do malopre sam mislio da sam izgubio mečap.

Čestitke protivniku, na kraju tesna pobeda za moj tim. Ali obzirom da je izborena sa 220 minuta manje, jako je vredna.

Idemo dalje u krvavu borbu za opstanak...

Link to comment
Share on other sites

U prilogu mozete pogledati ScreenShot kako se zavrsio nas mecap i za koliko po kategorijama, a i nasu partiju Jordana Goodwina koja je ostala na klupi, jer smo tad bili krcati (prvo vece kad je igrala cela liga ofc) i tek smo ga uzeli sa FA...  

 

Ostala nam je zbog istog razloga 3/3 FG partija Jericho Simsa i jos ponesto ali nebitno za krajnji ishod, ne znam koliko bi nam 10/10 ili 7/7 pomoglo da dobijemo FG ovde, ali sa Jordanovom partijom bio bi bar neresen rezultat. Asisti su bas dosli down the wire... 

 

Naravno, ne zelim ni slucajno da umanjim Gaginu pobedu u ovom odlicnom i uzbudljivom mecapu, njegovi su stvarno bili fantasticni, posebno Brusko Braun je bio taj x-faktor koji je punio sve. Nas je prodao Kejd u odlucujucem momentu sa 2 propustene (i jos ce bar 4), Gaga je bio lisen usluga Herroa koji je takodje kidac. Sjajan mecap, opasna borba i sa FA, svaka cast @Gaga imas odlicnu ekipu i sve najbolje u nastavku sezone. 

 

H9JvMUx.png

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Vazno saopstenje : 

Povodom season-ending povrede naseg drugog pika, Kejda Kaningema, Maxa je resio da (ovaj put stvarno) napusti fantazi. Ne moze da podnese nas sunovrat nakon bubble sezone i konstantno povredjene najvise pikove, prokletstvo 2. pika koje se nastavlja, a bogami i prvi nas je redovno zdravstveno izdavao. Upravo je napustio ligu, blokirao me i na drustvenim mrezama jer kako kaze ne moze vise da podnese moje prokletstvo i da radim sa timom sta hocu.

 

 Nalazimo se u uzasno teskoj i sokantnoj situaciji, prvo kraj sezone za Kejda, a sad ovo. U planu je hitan sastanak sa igracima gde ce im se reci da se od njih nista ne ocekuje i da mogu da igraju kako god hoce/mogu i bez pritiska. Da niste prosirili timove koji ispadaju na 3 kao u Premijer Ligi, mozda bih se necemu i nadao, ovako jbga, i C liga je za ljude. Naravno, nema predaje, duga je sezona i svasta moze da bude, ali sanse su mi minimalne. Mozda to i nije lose, konacno cu imati priliku da igram fantazi kao covek pa sta bude, a ne da mi svaki igrac za koga kazem da se ceka bude dropovan, da mi se povuce WA na Karuza/Lunija koje sam hteo, i jos bezbroj primera, i da na kraju budem okrivljen sto nam se igraci krse. Let the games begin.


Za pocetak je promenjeno ime tima i vracen stari naziv. Cudan osecaj, nikad u zivotu nisam igrao sam, osim kad sam jednom dropovao Maxu pa posle toga ga ubacili pa on mene. Posto mi je mnogo zabavnije da igram s nekim, dao bih nekom sansu, ali ne. Bar ove sezone. Da se konacno izigram i uzivam rastereceno u igrici. 

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...