Jump to content

B liga NBA Fantasy 2022/2023


Recommended Posts

51 minutes ago, Igor_ said:

Pa dobro, dosadno kad se igra bez provokacija. 

 

Kakva provokacija, kad bi bilo 10-2-1 to bi bilo razvaljivanje ( i ne bi  uzivao jer nista ne stizem da pratim jednu i po utakmicu sam pogledao i to vikend bio).

 

Inace nije mi jasno na koju foru Echo 419 je prvi i razbija sa onakvim krsh timom, posebno kad mu je Siakam out, dobar raspored ili sta vec. Milsim razbija Svilajnac sa sve Noksom,  Gudvinom, Simsom i Dusom. Sam mu je glavna uzdanica Rozir i  D.Mari :classic_dry:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Kakva provokacija, kad bi bilo 10-2-1 to bi bilo razvaljivanje ( i ne bi  uzivao jer nista ne stizem da pratim jednu i po utakmicu sam pogledao i to vikend bio).

 

Inace nije mi jasno na koju foru Echo 419 je prvi i razbija sa onakvim krsh timom, posebno kad mu je Siakam out, dobar raspored ili sta vec. Milsim razbija Svilajnac sa sve Noksom,  Gudvinom, Simsom i Dusom. Sam mu je glavna uzdanica Rozir i  D.Mari :classic_dry:

Dakle 9-3-1 je uspeh za mene🤣

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Zvezdinho said:

Ajde , ajde , castio sam te juce neigranjem AD.

Hahaha ako ako nemoj da kukas kad se okrene kolo srece u drugom duelu😃

I te trojke sto podjebavas da okrecem, pamtim ti sve🤣

Ne moze covek vise ni posteno da cestita nekome. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Igor_ said:

Hahaha ako ako nemoj da kukas kad se okrene kolo srece u drugom duelu😃

I te trojke sto podjebavas da okrecem, pamtim ti sve🤣

Ne moze covek vise ni posteno da cestita nekome. 

 

Pa imas gomilu bekova veceras, ja RJ koji i nije neki trojkas,Kajrija i Vola.

Link to comment
Share on other sites

Pobeda od 7-5-1 protiv @Kvaratskhelia

Jos jedan zanimljiv mecap i bila je dobra borba, protivnik je bas pokidao FG i FT ove nedelje, kao i stilove. Mi imamo te neke kategorije u kojima smo jaci, neke u kojima smo slabiji, i vecina duela za sada nije isla previse na jednu stranu, tako da videcemo sta nam sledeci matchup protiv @Bobby Shurda sprema. 

 

Tim je osvezen Maledonom kao resenjem za PG poziciju koju nemamo u timu i kuburmo sa njom od povrede Kejda; Takodje, data sansa je Moricu Vagneru, bratu Franc Vagnera poznatijeg. Tedi i Niang za sada doprinose solidno sa FA dok su bolnice u Torontu i Fili.  Tim gleda kako da prezivi dok se cekaju Tate, Duarte i neki update za Kejda, prayer da ne bude season-ending, nek se vrati i za plej-Aut ako treba. 

 

Inace, Maxa se vratio u tim. Ja ga nisam ni dropovao, sam je izasao, nisam ga ni vratio, mejl mu nisam poslao nikakav, molio me na sve nacine da mu dam sifru za tim da igra preko mog naloga sto sam naravno kao cyber-security agent odbio iz bezbednosnih razloga, tako da eto, covek je uspeo. Da l mu je to major josip sredio, stvarno ne znam niti me interesuje, ustvari interesuje me gde je pecat. Covek koji je jednostavno napustio tim bez razloga, sada se ilegalnim putem vraca. Ja nisam ni obavesten da ce dobiti mejl da potvrdi ucesce. Mislim sve okej, ali obzirom na istoriju svega, ne mislim da liga vise treba da dozvoli ovo setanje u bilo kom smeru i izlazenje iz accounta. Znaci ono, posteno smo ispali, igramo B ligu vec drugu godinu ovde i sve je super, al dajte malo ozbiljnosti. Maxo, stvarno, da si mi samo rekao da imas nacin na koji ces ovo da uradis, ja bih ti poslao mejl-zahtev, to ti je kao pretnja chargebackom. 

 

PS. Ako promenis slucajno naziv tima, kickovacu te! Nisam ja nikakav stumble guy niti prokleta jebena luzercina, dobro to jesam, al necu da mi se tim tako zove! SelfiMasteri je tradicija od 10 godina, kao sto nijednom nisam promenio svoj nick za 13+ godina forumasenja, tako necu ni ime svoje fantazi ekipe. Stvar je to neke licne tradicije, eto. POZZ

Edited by delgado
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Moja bolnica se i dalje dobro drži. Ovo kolo sam naleteo na protivnika kome su Embiid i Paul proveli na IR i pošto je došao na moju teritoriju lagano sam ga rešio u cripple fight-u.

 

Ball,Kawhi standardno ne igraju,a kad ce ne zna se. Stavih Kawhija na trade listu da vidim jel ima neko strpljiviji i ništa međutim izgleda da će Fultz danas debitovati pa je to jedna fina da vest.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, propolis said:

Moja bolnica se i dalje dobro drži. Ovo kolo sam naleteo na protivnika kome su Embiid i Paul proveli na IR i pošto je došao na moju teritoriju lagano sam ga rešio u cripple fight-u.

 

Ball,Kawhi standardno ne igraju,a kad ce ne zna se. Stavih Kawhija na trade listu da vidim jel ima neko strpljiviji i ništa međutim izgleda da će Fultz danas debitovati pa je to jedna fina da vest.

 

 

Protiv tebe sam igrao? Bas onako jadan duel usled svih povreda ali sto kazes bolje si se snasao u cripple fightu. 

Ja sam probao kroz FA ali sam napravio kobnu gresku sa Wisemanom, procitao pogresan info da ce ga vratiti iz G lige. 

 

U svakom slucaju, cestitke na pobjedi i sve najbolje u daljem toku

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Miki28 said:

Protiv tebe sam igrao? Bas onako jadan duel usled svih povreda ali sto kazes bolje si se snasao u cripple fightu. 

Ja sam probao kroz FA ali sam napravio kobnu gresku sa Wisemanom, procitao pogresan info da ce ga vratiti iz G lige. 

 

U svakom slucaju, cestitke na pobjedi i sve najbolje u daljem toku

 

Hvala bro. Paul Reed ti je bio pogodak i doneo dve kategorije, razmišljao sam njega ili RJ Hamptona da uzmem i tako si zaradio DD i DREB inače bi bilo baš razvaljivanje.

 

Kao što rekoh bio si na mom terenu gde dominiram od početka sezone 🙂🙂 pa nisi imao nikakve šanse čak si dobro i prošao kako je moglo biti.

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zvezdinho said:

Opa 10-2-1, e to je vec razvaljivanje. Priznajem. Nisam se nadao da cu da okrenem FT.

Da ti kazem ovako blago. Ne kaki puno🤣    

 

evo opet duela iz C lige, majore srecno. 

Edited by Igor_
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...