Jump to content

B liga NBA Fantasy 2022/2023


Recommended Posts

7 hours ago, delgado said:

Pobeda od 7-5-1 protiv @Kvaratskhelia

Jos jedan zanimljiv mecap i bila je dobra borba, protivnik je bas pokidao FG i FT ove nedelje, kao i stilove. Mi imamo te neke kategorije u kojima smo jaci, neke u kojima smo slabiji, i vecina duela za sada nije isla previse na jednu stranu, tako da videcemo sta nam sledeci matchup protiv @Bobby Shurda sprema. 

 

Tim je osvezen Maledonom kao resenjem za PG poziciju koju nemamo u timu i kuburmo sa njom od povrede Kejda; Takodje, data sansa je Moricu Vagneru, bratu Franc Vagnera poznatijeg. Tedi i Niang za sada doprinose solidno sa FA dok su bolnice u Torontu i Fili.  Tim gleda kako da prezivi dok se cekaju Tate, Duarte i neki update za Kejda, prayer da ne bude season-ending, nek se vrati i za plej-Aut ako treba. 

 

Inace, Maxa se vratio u tim. Ja ga nisam ni dropovao, sam je izasao, nisam ga ni vratio, mejl mu nisam poslao nikakav, molio me na sve nacine da mu dam sifru za tim da igra preko mog naloga sto sam naravno kao cyber-security agent odbio iz bezbednosnih razloga, tako da eto, covek je uspeo. Da l mu je to major josip sredio, stvarno ne znam niti me interesuje, ustvari interesuje me gde je pecat. Covek koji je jednostavno napustio tim bez razloga, sada se ilegalnim putem vraca. Ja nisam ni obavesten da ce dobiti mejl da potvrdi ucesce. Mislim sve okej, ali obzirom na istoriju svega, ne mislim da liga vise treba da dozvoli ovo setanje u bilo kom smeru i izlazenje iz accounta. Znaci ono, posteno smo ispali, igramo B ligu vec drugu godinu ovde i sve je super, al dajte malo ozbiljnosti. Maxo, stvarno, da si mi samo rekao da imas nacin na koji ces ovo da uradis, ja bih ti poslao mejl-zahtev, to ti je kao pretnja chargebackom. 

 

PS. Ako promenis slucajno naziv tima, kickovacu te! Nisam ja nikakav stumble guy niti prokleta jebena luzercina, dobro to jesam, al necu da mi se tim tako zove! SelfiMasteri je tradicija od 10 godina, kao sto nijednom nisam promenio svoj nick za 13+ godina forumasenja, tako necu ni ime svoje fantazi ekipe. Stvar je to neke licne tradicije, eto. POZZ

Biće nezgodno ovako kada je nesloga u upravi kluba, biće ekipa maksimalno motivisana 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

NBK mi 23. novembra ponudio WCJ+Dort za KAT-a sto sam naravno odbio, i evo sad bi trejd bio procesovan, njemu bi se polomio a mi bi imali WCJ i Dorta.

Prosto kad krene malercina, ne prestaje, da ne pricam o Jordanu GOodwinu sa Gagom i izgubljene 2 kategorije, povreda Kejda, lomljenje KAT-a...

 

 Slusam ponude za KAT-a, naravno imam u vidu da nece skoro na teren, ko ima luxuz da ga steka a dao bi nesto korisno, moze bilo kakav paket, i da ne bude onda posle ovde problema oko vetoa, neka ponude budu postene/korektne. 

Link to comment
Share on other sites

Ajde ljudi, postovani contenderi za A ligu i ostali igraci velikog srca spremni da rizikuju; Kat, koji je out 4-6W, u izlogu. Moze to lako da bude i 4W. Nismo bahati, necemo mnogo, samo hocemo da neki trejd prodje. Ako moze. I ima zainteresovanih. Evo mozemo i Vinija da konsultujemo da l je posteno ili za veto.

Link to comment
Share on other sites

Uradili smo trejd Miki i ja : Buddy+Schroder za KATa i Jevona. Necu se ljutiti ako vetujete, jeste premalo ali ja izbora nemam osim da ga nudim za bilo sta prihvatljivo jer nece igrati verovatno tih 6mica znajuci njega, a dotle necu uzeti vise od 2,3kat nikome ako ne dobijem nesto. Sruder je dobio prostor u LA, i dalje je ovo slaba produkcija ali idem malo vise na suterske kategorije, stilove i asiste. Mile je nudio Granta ali posto imam trenutno 6 igraca OUT meni je vise zivih tela neophodno +sklonost povredama Granta koji nas je kostao prosle sezone. 

 

 Sta da vam kazem ljudi, voleo bih da ovo pustite ali kapiram i ako bude vetovano..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne mogu da glasam allow za ovo, žao mi je.

Šest nedelja jeste solidno dugo, ali ako je za top 10 pika najjači igrač sa druge strane u trejdu taj koji na nekoj max produkciji nije ni u top 50, plus može biti trejdovan uskoro - ne može se govoriti o balansiranom trejdu. 

 

Ja delim poslednje mesto, ali nisam dobrotvorna ustanova - da mi neko traži tipa Batlera koji je povređen mogao bi dobiti 5-10% bolju ponudu nego inače. Prema ostalim igračima nije fer, jer se na uštrb nečije nesreće druga ekipa značajno pojačava. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...