Jump to content

Live - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

5 minutes ago, Don Radonja said:

Ja samo smo vas cekali da kazete da je Nba overated.Jbg Doncic kakav god da je izneo ovu utakmicu ocigledno povredjen jbg.

Ko je juce kod Nemaca dominirao?Wagner koji igra u Orlandu a on je koliko znam u NBA...

Znao sam da ce se neko zakaciti za ovo. Naravno da nije overrated 🙂

Trebalo je da ubacim neki smajli. Ali je cinjenica da smo se mi Grci i Slovenci suvise oslanjali na nase superstarove

Edited by jedibojan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, jedibojan said:

Znao sam da ce se neko zakaciti za ovo. Naravno da nije overrated 🙂

Ali je cinjenica da smo se mi Grci i Slovenci suvise oslanjali na nase superstarove

Jokic protiv Talije 28min.Doncic jbg povredjen.Ja danas nisam video da je uopste isao na ulaz.Sve sutevi za 3 ili neka poludistanca.

A ko je gledao Doncica dosta....Jbg nema on samo to u Arsenalu...

Link to comment
Share on other sites

Prepelić je uspeo da promaši tri bacanja u zadnjoj četvrtini i da ovo na kraju povuče u lošu i omogući Poljaku da mu zatvori prolaz, mozda je i bio faul ali pre njegovog pokušaja da izvuče tri bacanja. Uz njega je i Dragić bio užasan, očito je prošlo njegovo vreme.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Radonja said:

Jokic protiv Talije 28min.Doncic jbg povredjen.Ja danas nisam video da je uopste isao na ulaz.Sve sutevi za 3 ili neka poludistanca.

A ko je gledao Doncica dosta....Jbg nema on samo to u Arsenalu...

Ma bacio sam nba is overrated kao fazon. Nema sta da se preganjamo.

Jokara je igrao podredjen timu, tim ga je sramotno ispratio. Kariju na dusu sto ga nije izjahao protiv Italijana 35 minuta.

Za Grke stojim pri svom stavu. Nije prvi put da se Janis obruka u fiba takmicenjima, dok ga Slukas i Kalates gledaju.

Luka je dosao nepripremljen, a ostatak Slovenije osim Dragica je za par klasa ispod ostalih pretendenata na medalju

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, jedibojan said:

Ma bacio sam nba is overrated kao fazon. Nema sta da se preganjamo.

Jokara je igrao podredjen timu, tim ga je sramotno ispratio. Kariju na dusu sto ga nije izjahao protiv Italijana 35 minuta.

Za Grke stojim pri svom stavu. Nije prvi put da se Janis obruka u fiba takmicenjima, dok ga Slukas i Kalates gledaju.

Luka je dosao nepripremljen, a ostatak Slovenije osim Dragica je za par klasa ispod ostalih pretendenata na medalju

 

Sve ok.Nego mi se digne svaka dlaka kad procitam ili cujem Nba is overrated.Mozda zbog toga. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...