Jump to content

Live - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

Just now, NikadProtivKaline said:

sarenac trabunja nesto kako grcka ostavlja nemcima ne znam kakve otvorene suteve

ali zapravo nemci samo sipaju sa svih strana nemilice, preko coveka ili iz driblinga

nema tu ne znam kakvih otvorenihj suteva

Nemci igraju izuzetno sistemski, uvek se zna ko i šta napada, vrhunska ekipa

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Milos 3.14 said:

Drago mi je što dobiše Nemci jer smo malo previše krenuli da pljujemo Pešića pri čemu ne želim da ga amnestiram od njegove porcije krivice.

Jednostavno nekad ni vrhunski treneri i vrhunski igrači ne mogu da prevaziđu neke sistemske probleme

Bas to

Skoro pricao na presu koliko Nemci ulazu u kosarku

Bilo podsmeha od novinara

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

sarenac trabunja nesto kako grcka ostavlja nemcima ne znam kakve suteve

ali zapravo nemci samo sipaju sa svih strana nemilice, preko coveka ili iz driblinga

nema tu ne znam kakvih otvorenih suteva

Ovde se moze reci da ih malo sere sut.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Radonja said:

Podcenjujes Spance.

 

Svaku utakmicu sam im gledao, smejurija od puta, previse bi im bilo da odu dalje. Nemci bukvalno igraju kosarku za pet nivoa visu od njih.

 

Moraju da odigraju ubedljivo najgoru utakmicu na turniru a Spanci najbolju da bi bilo kompetitivno.

 

Plus sto konceptualno im ne mogu nista, brzi su, imaju mesa za Ernangomeze, bukvalno ne postoji pozicija niti nacin da ih nadigraju na bilo koji nacin.

 

Nemacka bi morala potpuno da se usere i da sutiraju 20% za 3 posle ovih 60%, da Sreder bude u full stetocina modu, da spanska klupa da potpuni doprinos i Garuba i Vili apsolutno dominiraju u reketu i to sve zajedno.

 

To je nemoguce da se desi.

 

Njih je danas usralo da izbace Fince jer je Rudi ustao iz groba, iskoristili su time dzokera za ovaj turnir.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kankkunen said:

Čudno je da Herbert veći deo karijere vodi neke osrednje nemačke timove, i su svi igrali dobru košarku ...

priželjkivao sam ga 2017-e u Zvezdi, al jbg. :classic_smile:

Da ovo sam i ja pomislio dok sam juce listao na wikiju koga je sve vodio.

Dosta cudna lista timova.

Link to comment
Share on other sites

Nemci su stvarno suludo sutirali danas. Uopste tu nije bilo toliko otvorenih i lakih suteva kao sto su Italijani imali, svasta je ulazilo. Svakako su sjajan tim, Fargo na klupi odradio fenomenalan posao.

 

Uzivao sam u utakmici, steta sto nije bila neizvesna do kraja. Sve je bilo na nivou, uz punu halu i odlicnu atmosferu, sto podize i nivo igre i generalno uzitak dok gledas, ali nazalost na ovom turniru toga ima samo na utakmicama domacina.

Edited by Del Piero
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...