Jump to content

Live - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

Trojke, prodori, skokovi, dok drugari i dalje pokusavaju da vrate Cesku. Bukvalno bi ovako bilo, ne bi imali centre, Spisu i Tesitori bi sutirali sa 8 metara, a tamo bi Jokic izvodio slobodna u svakom napadu, sa cetvoricom igraca aut zbog pet licnih. Ali bukvalno kao da nas je sramota, ruzno tako da pobedimo. Neverovatno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nema sanse Spanija protiv Grcke ili Slovenije. To je reprezentacija koja ima 3 dobra igraca unutra, jednog naturalizovanog pleja i jednog veterana od 37 godina, svi ostali nemaju nikakvog iskustva igranja jakih meceva niti su ikada imali negde bitnu ulogu.

Ja se nadam da Lauri moze da ponovi onakvu partiju protiv njih, bilo je uzivanje gledati ga do sada - kao nekad Gasol u onoj zlatnoj Spaniji ili Dirk.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McLeod said:

Ja bih se svakako kladio na Nemce protiv njih. Nego sad me plasi sto mi ovo lici na Svetsko. Ako mrtvi Spanci sa ovim timom osvoje mislim da cu bukvalno da prestanem da gledam reprezentativnu kosarku.

Posle ovakvih predviđanja, ne bih se ja kladio na tvom mestu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, McLeod said:

 

20 hiljada sam u plusu ovo prvenstvo, plus je jos jedan forumas u plusu 8-9 hiljada zbog mene, ali posto necu da gledam jer mi je mrsko mozda se i ne kladim.

Možda, ali si ona glavna predviđanja po običaju debelo omanuo. I to je ok, samo malo poniznosti ne bi škodilo. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Poniznosti zbog cega? Sta sam promasio, da cemo pobediti Italiju? Evo pozdravljam se sam sa sobom i pridruzujem se 99% foruma.


To sto (mozda!) pojedini veruju u uroke i druge gluposti je njihov problem.

 

Takodje sam napisao kako mozemo da izgubimo ovu utakmicu, i izgubili smo je na slican nacin, samo nisam ni ja ocekivao da ce se Pesic pretvoriti u Mutu Nikolica. To je moja jedina greska, ali i tu mi slobodno pokazi coveka koji to ocekivao pa cu rado pred njim da se pospem pepelom.

 

Pred nekim drugima niti bi trebalo to da radim niti vidim ikakav razlog da se sada prica o ovome.

Edited by McLeod
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...