Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Recommended Posts

1 hour ago, Beonegro said:

 lik baš ima potrebu da se dopadne

Pa dobro, potrebu da se dopadnemo drugima imamo praktično svi mi, neko jaču, neko slabiju. Deluje mi da je Zufer u tom segmentu, a sudeći po tvom pisaniju, mala maca za npr. pravog ekstremistu u tom smislu, takoreći vehabiju međ' socijalno anksioznim osobama, Novaka Đokovića. Mada je malo smanjio to otkad je provalio da je slaba vajda od tolikog truda...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ako prodjemo ITA mozda je i najpravednije da se mi pobijemo sa FRA na ispadanje.Svaki poraz njihove kosarke,ove na kvalitet a bez nekog plana i mozga je meni drag, a ako bas mi stanemo na put takvima pa jos sa jednom ako smem reci suprotnom kosarkom e onda bi to bila epska stvar.

 

Malo im se psiha menja posle ovakve pobede,malo ce im se i rotacije iskristalisati ali opet mislim da je najrealnija nasa udobna pobeda.Da li ce biti tako,ne bi se nikada kladio bez pogledanog minuta te utakmice,ko zna.Udje li se u egal to je cista kocka.

Link to comment
Share on other sites

Jedino sto treba i sutra i dalje da radimo je da igramo svoju igru. Ako se to desi, neverovatne stvari treba da se poklope da izgubimo. I onda ruka ruci i svaka cast, ako se to desi. Nema razloga da se razmislja o tome kako ce nama nesto da odgovara. Nek se oni prilagodjavaju nama.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Drug Crni said:

Ja sam imao jednu zelju pred 1/8f: da izbegnemo Ukrajinu.
Jednostavno,bojao sam se nekog performansa nasih ljudi na tribinama..neko provociranje Ukrajinaca i dokazivanje srborustva. Taj scenario je izbegnut sto je odlicno jer fokus ide samo i iskljucivo na teren i kosarku.

I,da..banujte Meka..zabrinjava ovo njegovo optimisticno izdanje. Sasecite to u korenu,dok je vreme :classic_biggrin:

Ili neko dokazivanje ukrajnoamerikanstva njihovih navijača, provociranje Nato zastavama i sudijski kriterijum objektivan kao određivanje pobednika na Evroviziji.

 

slažem se da je dobro što je taj scenario izbegnut. Politika ne bi smela da se meša u sport.

Edited by Stiletto87
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NikadProtivKaline said:

mek je ucinio sve sto je mogao da sutra zavrsimo prvenstvo, ali jebemga nada umire poslednja

videcemo koliko je ta kletva zapravo jaka

 

Ako i pored toga pobedimo, deluje da smo stvarno nezaustavljivi

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stiletto87 said:

Ili neko dokazivanje ukrajnoamerikanstva njihovih navijača, provociranje Nato zastavama i sudijski kriterijum objektivan kao određivanje pobednika na Evroviziji.

 

slažem se da je dobro što je taj scenario izbegnut. Politika ne bi smela da se meša u sport.

Ukrajina je losija od barem 3 ekipe sa kojima smo igrali u grupi.

NATO zastave i sudijski kriterijum bi uticao tacno toliko da ne bude 34 nego 32 razlike za nas.

Smesno. Sta ima mi da brinemo o tome kako bi se nasi navijaci ponasali na tribinama, neka organizator brine o tome sta se unosi u halu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...