Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Recommended Posts

Lucica u napadackim setovima je Kari fino ispostovao. Cini mi se da imamo vise akcija za njegov sut iz skracenog kornera (primetio sam jednu akciju iz ceonog auta, kao i bar jednu iz igre, gde ulazni pas ide sa kapice). Mnogo bi nam znacilo da to krene da upada, bas mu je izaslo iz kosa sve sto je moglo, totalno kontra onog kako je bilo u Bajernu. Zamor materijala, zeznuti odbrambeni zadaci su verovatno uzrok. Ali mudonja kakav je on ce krenuti da to bocka, siguran sam  Svakako nam Kalinin i Lucin sut znace da otvorimo prostor, na tome se igra dosta zasniva (ok, zasniva se na Jokicu, ali da on lakse moze da operise sut je prebitan). 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Redstar0356 said:

Lučič ne moze  da pogodi nista jer ima pritisak zbog kapitenske uloge, jednostavno nije on ta glava za kapitena. 

 

Trebalo je da Kalinic bude kapiten pre svega jer nije normalan a posle toga i jer je jadan nepravedno izostavljen iz reprzentacije u jednom periodu.

 

Ili on ili Jokic.

Kari ne bi nikad dao traku Jokicu.

Slusao sam ga na kosarksoj klinici pre xy godina i njegovo misljenje je da kapiten uvek treba da bude vazan igrac u timu, ali nikad najbolji, jer, po njemu, najbolji vec ima dovoljno tereta da mu je kapitenska traka kontraproduktivna.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, leki bg said:

Kari ne bi nikad dao traku Jokicu.

Slusao sam ga na kosarksoj klinici pre xy godina i njegovo misljenje je da kapiten uvek treba da bude vazan igrac u timu, ali nikad najbolji, jer, po njemu, najbolji vec ima dovoljno tereta da mu je kapitenska traka kontraproduktivna.

To se slazem al npr Jokic je flegma tako da njemu ta traka tesko da bi bila teret. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Obi-Wan said:

Pretanka grupa realno, cenim niko neće osim nas proći u 1/4, pa cak ni ovi nesretni Poljaci koji su nekim čudom zaboli fakin Jukrejn u 1/8


Po svemu vidjenom do sada, ja se ne bih tako lako kladio na hrvate protiv finaca. Da, na papiru su kvalitetniji tim i jaca imena, ali po prikazanoj igri - finci znaju sta igraju i sta im je game plan, sto se ne bi moglo bas reci i za komsije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, MilošVB said:

Za tebe ne znam, ali za mene nije.

 

 

Ma super je to što je ljudima simpatičan, al sve ostalo je pretanko. Onakva nemoć kad ostane sa bekom se ne viđa često, ali eto on je shvatio da su naši mali faulovi njegovo ekskluzivno pravo i da on može u sekundi kada ostane sa bekom, pa čak i krilom, opali po rukama i vrati se na svog igrača.

 

Kako god, mislim, a i nadam se, da je ova ogromna minutaža i pored igranja Milutinova, posledica želje da se ne opterećuju puno Lučić i Kalina.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

Onakva nemoć kad ostane sa bekom se ne viđa često, ali eto on je shvatio da su naši mali faulovi njegovo ekskluzivno pravo i da on može u sekundi kada ostane sa bekom, pa čak i krilom, opali po rukama i vrati se na svog igrača

Jaooo ovo je i mene raspizdelo i ne samo juče. Kao da igra šuge, kad istovremeno kreće jedna ruka da pipne igrača a druga se okreće sudiji da se signalizira faul. Lateralne kretnje ima bukvalno kao rekreativac, i to vremešni. Ne vidim način da iole ozbiljnija ekipa ne ide na vivisekciju MJKa ukoliko bude otvoren rezultat.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, freethrow said:

Jaooo ovo je i mene raspizdelo i ne samo juče. Kao da igra šuge, kad istovremeno kreće jedna ruka da pipne igrača a druga se okreće sudiji da se signalizira faul. Lateralne kretnje ima bukvalno kao rekreativac, i to vremešni. Ne vidim način da iole ozbiljnija ekipa ne ide na vivisekciju MJKa ukoliko bude otvoren rezultat.

 

Ma naravno, rekoh to i prošli put, od momenta kada udje, svaki napad će ići na njega.

 

Ali ok, opet kažem, ako je želja Karija bila da ga isforsira u grupnoj fazi, a posle da ga koristi 3 x po 2 minuta, onda ok. Sve preko toga je ozbiljno kockanje i čekanje da mu eventualno uđe neka trojka, pa da ne bude baš u tolikom minusu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, realno *w said:

 

Ma naravno, rekoh to i prošli put, od momenta kada udje, svaki napad će ići na njega.

 

Ali ok, opet kažem, ako je želja Karija bila da ga isforsira u grupnoj fazi, a posle da ga koristi 3 x po 2 minuta, onda ok. Sve preko toga je ozbiljno kockanje i čekanje da mu eventualno uđe neka trojka, pa da ne bude baš u tolikom minusu.

Ako sve bude kako treba sa zdravljem igraca i da ne udju u licne greske Kalina i Lucic, Kureta cemo vidjati jako malo na terenu protiv ozbiljnijih reprezentacija.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...