Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Recommended Posts

Moze li kakva anketa da se postavi,koga bi forumasi Italijane ili Hrvate?Ako ne moze probajte sa reakcijama na post,smajli Hrvati,like ITA.Da moram ovako da ispitam kad ne znam drugacije....

 

Ja nemam pojma,Italijani nam slabo odgovaraju,Jokica su najbolje oni branili i igraju nesto planski za razliku od Hrv.

Hrvati klasika,imena tu a igra negde zalutala.Jedan dobar mec od njih sam gledao i to je bila pripremna protiv Slo,rastrcana igra a opet primili su na tom mecu 36p u jednoj cetvrtini.Svakako tesko da ce utakmica biti u tom stilu protiv nas ...Mada da prizeljkujem jednu tako kvalitetnu ekipu za nokaut fazu pritom naostreni zbog nekih drugih razloga,to ne mogu...

Bas nezahvalna nagrada za prvo mesto u nasoj grupi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kada nemaš ozbiljnijeg protivnika u grupi veštački napraviš takvu situaciju - povećana minutaža nosiocima i to u dužim blokovima, jak pristup, držanje noge na gasu uz fokus cele ekipe. Nešto najsličnije onom što zahtevaju eliminacione utakmice. 

 

U sledećem meču očekujem vraćanje na podelu minuta iz prve dve utakmice, što više igranja na Milutinova, dodatno oslobađanje Gudure i Lučinog šuta. 

 

Korak po korak. Bez letenja. Ipak, mislim da se nikom od potencijalnih protivnika ne mili kad nas vidi.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti. Kalkulacije nikad ništa dobro nisu donele.

11 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Moze li kakva anketa da se postavi,koga bi forumasi Italijane ili Hrvate?Ako ne moze probajte sa reakcijama na post,smajli Hrvati,like ITA.Da moram ovako da ispitam kad ne znam drugacije....

 

Ja nemam pojma,Italijani nam slabo odgovaraju,Jokica su najbolje oni branili i igraju nesto planski za razliku od Hrv.

Hrvati klasika,imena tu a igra negde zalutala.Jedan dobar mec od njih sam gledao i to je bila pripremna protiv Slo,rastrcana igra a opet primili su na tom mecu 36p u jednoj cetvrtini.Svakako tesko da ce utakmica biti u tom stilu protiv nas ...Mada da prizeljkujem jednu tako kvalitetnu ekipu za nokaut fazu pritom naostreni zbog nekih drugih razloga,to ne mogu...

Bas nezahvalna nagrada za prvo mesto u nasoj grupi.

 

Dakle odgovor je: ko nam zapadne 😄 

Link to comment
Share on other sites

Nisam nesto mogao da gledam danas, pa sam premotao kad sam dosao kuci.

 

Prava odluka 😄 bas sam uzivao

 

Inace meni je sve vreme delovalo kao da smo vezbali kontre i brzu igru. Bas se insisitralo da brzom zavrsavanju napada i onim Jokicevim dugackim pasovima.

 

Znaci bukvalno kao, aj malo da probamo  sad ovo na takmicarskoj utakmici.

 

Bas raduje ovo, kao i to sto smo podigli intenzitet u odbrani.

 

Isrkreno sad me najvise brine ova "viroza" Marinkovica. Ne bi bilo dobro da zapate koronu igraci, nadam se da je i kod Milutinova i kod njega stvarno samo neki drugi virus

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Del Piero said:

 

Nedovic se uveo u ritam, Kari odustao od Davidovca na 3, a meni se najvise svidelo veceras kako je Vasa igrao pnr. 

 

bio je jedan, doduse kratak period, kada je davidovac igrao na sf, mjk na pf a jokic pa rile na c.

 

mozda je bio samo momenat dok izmenja postave, posto je u pitanju poslednja cetvrtina, pojma nemam.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

kad smo kod jokića (a kad nismo), pored onog viđenog podizanja nivoa kolektivne odbrane, nije loše iskustvo ni što je čuvao markkannena celu tekmu.

ne zato što je to obavio fantastično, već jer je to jedna od opcija protivnika, da ga izvuče iz reketa pokretnim centrom koji to nije. čisto kao praksa nije zgoreg iskusiti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, deez nuts. said:

Teov brat i Bosko Djukanovic, ljudski maximumi

19 hours ago, Geronimo said:

Mater im jebem gadnu.

...

 

 

Sv. Pešić da im na kraju otpeva:

 

Spoiler

"Teov brate, a i Boško, znate li vi ko sam - ja sam Kari (2x), na istom vas nosam."

 

...na istu muziku.

 

 

 

 

Edited by fancy
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...