Jump to content

AC Milan


LayupFromTheMidget

Recommended Posts

Odlično smo odigrali. Diaz se pretvorio u Kaku. Naravno, imali smo i sreće sa protivnicima ova dva kola.

 

Sad da vidimo šta će biti do kraja prelazonog roka. Za sada se vratio Bakajoko, i imamo neki čudan dil sa Adlijem (valjda je tako ime Yacine Adli). Došao je, ali je ostao u starom klubu na pozajmici godinu dana.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Opet strašan start sezone, plašim se da ne bude gori pad nego prošle jer igramo i LŠ. 

Čudna utakmica protiv Verone, ali na kraju preokret na jedvite jade. Vrlo tanak penal su nam dosudili i plus autogol, dobro je sve u svemu, nova 3 boda. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 10/18/2021 at 9:53 AM, Oi! said:

Opet strašan start sezone, plašim se da ne bude gori pad nego prošle jer igramo i LŠ. 

Čudna utakmica protiv Verone, ali na kraju preokret na jedvite jade. Vrlo tanak penal su nam dosudili i plus autogol, dobro je sve u svemu, nova 3 boda. 

Bolja je ekipa ove sezone, znacajna pojačanja su Ziru, odlazak Calhanoglua i prostor za Diaza, a posebno Tomori. On jeste stigao na prošloj polusezoni ali sada je definitivno postao nezamenjiv deo ekipe i stub odbrane. Od Tiago Silve nismo imali tako dobrog stopera. Još je Tomori naravno daleko od Silve ali je na dobrom putu. 
 

Promaja je samo na desnom krilu, tu se mora u zimskom prelaznom roku pronaći pojačanje, kao i da se dovede bilo kakva zamena za Krunica

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Gazeta pise li pise o novim pojacanjima Milana. No Italijani kazu da je to najvece smece od novina koje postoji u Italiji.:classic_biggrin:

 

Pominju se Nkunku, Sterling, Isko, Asensio, Zaniolo, Skamaka... 

 

Bice preko 200 miliona izdvojeno za transfere na leto, navodno :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pazi,Gazeta je tradicionalnotm naklonjena Milanu. To znaci da imaju i proverene izvore bliske klubu,mada ovo bas lici na licitaciju :classic_biggrin:
Modric je,takodje,meta.

Edit:kao "milanista",od ovih bih jedino voleo videti Nkunkua..i Zaniolo je zanimljiv..a moze i Luka :thumbsup:

Edited by Drug Crni
Link to comment
Share on other sites

Bice nesto sigurno. Iza tog nekog investicionog fonda sto ce uzeti Milan stoji Bahrein kao drzava. 

 

Italiji ovo jednostavno treba. Posle Intera i finansijske injekcije potrebno je jos klubova da dobiju ovakve vlasnike da bi se liga vratila medju velike. Meni se licno ne svidja takvo stanje u fudbalu, ali protiv toga se ne moze i treba priznati da su finansije i ogromna ulaganja maltene sve danas u fudbalu. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je najveće pojačanje i najbitnije zadržavanje Leaa, svaka njegova prodaja znači da od povratka Milana u fudbalski vrh nema ništa već da je to u najboljem slučaju neki nivo Atalante. 

Inače ova pobeda protiv Lacia je baš draga, posebno na onakav način (u '93 minutu) kad su nam sudije opet uklizavale sa ledja. Ako ono nije crveni karton za golmana Lacia ne znam šta je, plus nedosudjeni penal kakvi su protiv Milana svirana ove sezone... 
Mislim da je ključna utakmica sad ovo zaostalo gostovanje Intera Bolonji, ako to dobiju mnogo veliki izgledi su da šampioni, što bi bila po mom mišljenju sportska nepravda

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da Leao ostaje sigurno bar još nekoliko godina.

 

A sad nepravda pre svega zbog suđenja... Inter je mnoooogo jači na papiru, i to što se do kraja borimo za skudeto je isključivo zasluga našeg trenera. Mi realno imamo tim za neko 3. ili 4. mesto. Ovo sad je na entuzijazam, sjajnog trenera i generalno odlične atmosfere u timu. Plus, da nije bilo sudijskih krađa, do sada bi već šampionat bio rešen i matematički. Ukrali su nam barem 12 čistih poena ove godine.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ridji said:

Meni je najveće pojačanje i najbitnije zadržavanje Leaa, svaka njegova prodaja znači da od povratka Milana u fudbalski vrh nema ništa već da je to u najboljem slučaju neki nivo Atalante. 

Uoci proslogidisnjih meceva sa Zvezdom,pisao sam bas o njemu kao igracu Milana sa najvecim potencijalom. Mlad je,jos uvek ima oscilacija u igri,ali je evidentno i da napreduje.

Milan ima stvarno solidnu osnovu u ovoj ekipi (imao je i prosle sezone). Kao sto si lepo primetio - ili ce uprava da je zadrzi + ojaca,ili ce nekim prodajama da napravi jos jedan korak unazad.

37 minutes ago, Maharaja said:

i to što se do kraja borimo za skudeto je isključivo zasluga našeg trenera.

Da li je iskljucivo njegova zasluga - ne znam,ali je cinjenica da je prevazisao makar moja ocekivanja kad je potpisao,a jos veca je da su igraci odlicno prihvatili njegovu viziju igre. Ima tu i povremenih padova i neocekivanih kikseva,ali koji tim ih nema? Sve u svemu - prijatno iznenadjenje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pioli je dobar trener za 2/3 sezone a onda na scenu stupa... tesko mi je da napisem luzerski mentaliter ali realno covek nista nije osvojio. I vec trecu sezonu za redom pocinjemo da popustamo kad dodju odlucujuce utakmice. To se ove sezone maaalo promenilo ali opet smo previse prokockali protiv Udinezea, Salernitane, Bolonje, Torina, Specije... (uglavnom je to sve u poslednja 2 meseca)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...