Jump to content

AC Milan


LayupFromTheMidget

Recommended Posts

Pa Čalhanoglu isto hoće nenormalno para, a navodno ima ponudu negde iz arapskog sveta koja se ne odbija. On bi otišao za džabe.

 

Romanjoli ima ugovor još godinu dana tako da bi morao da produži ovog leta. Međutim, i on zarađuje puno a ispao je na klupu. Tomori je zver i Milan će ga otkupiti od Čelzija, a Kjaer je standardan. Tako da verovatno Romanjoli nije srećan što je od kapitena pao na klupu, a još manje bi bio srećan da dobije istu ili manju platu u novom ugovoru. Za Milan je ovo poslednja šansa da ga prodaju nekako, ako ga neko uopšte hoće.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Calhanoglu isto kao i Dolaruma, jer mu istice ugovor a vec mesecima se ne pronalazi sredina izmedju njegovih zahteva i Milanovih ponuda. 

Zao mi je ako Dolaruma ode jer je mnogo dobar golman i jer ne volim kad iz klubova za koje navijam odlaze besplatno oni koji imaju visoku vrednsot na trzistu. Medjutim bolje i to nego dati mu previse para, ipak je to golman i ne moze nikad biti najbitniji igrac ekipe jer ovo nije rukomet. 
I tih ponudjenih 8 miliona je previse. 

E sad ovde se ne radi samo o parama kad gledamo gnev navijaca Milana nego pre svega ponasanje klinca od 20ak godina koji je kao ljubio grb na dresu a konstantno je uslovljavao taj isti klub. Najgori primer je sa njegovim bratom koji ne zasluzuje mesto ni u jednom ozbiljnom prvoligasu. 
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izgleda je Maldini odlucio da se dizu ruke i od Romanjolija, njemu sledeceg leta istice ugovor pa je sada pravi/poslednji trenutak da bude prodat. 

Za Tea navodno PSZ nudi 40 miliona ali je to odbijeno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Najveći!!

Na kraju je imao i sreće. Da se nismo provukli u LŠ morala bi da se preispita i njegova odgovornost. Najviše jer su svi znali da Ibra ne može da nosi sve na ramenima 38 utakmica plus ona glupa LE, a on doveo Mandžuku koji je prestao da igra fudbal pre dve godine.

Ne kažem da nismo zasluženo drugi, zaslužili smo, ali da smo imali manje sreće drugačiji bi bio sentiment svih nas

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

od poslednjeg update-a

 

Uprava se nateže oko Tonalija. To još nije regulisano. Navodno Milan pokušava da spusti cenu, a Breša naravno neće.

 

Čalhanoglu je otišao za džabe u Inter, što je po meni katastrofa našeg menadžmenta. Njegova zamena ne može ispod 30 miliona.

 

$$$ruma je prešao u PSŽ

 

Ibra je još stariji sa još jednom povredom iza sebe. Dakle, znatno smo slabiji nego pre mesec dana kad se završila sezona. Istina, prelazni rok još nije počeo, ali ovo nije dobro. Trebaju nam 2 napadača, jedan AM, i jedno krilo.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

217864168_3492669734168884_2383825759202

 

Žiru? 😂

 

DONE DEAL: Diaz prelazi u Milan na dvogodišnju pozajmicu! Real Madrid dobija 3m, plus 22m za otkup (nije obavezan). Takođe, imaju buy-back klauzulu u iznosu od 27 miliona evra.

 

218211407_3490004417768749_6766870082977

 

GOTOVO: Fode Ballo-Toure je novi igrač Milana! Monaco dobija €4m + 500k kroz bonuse. Levi bek Monaca ove nedelje dolazi na lekarske preglede.

 

217861056_3489999674435890_4354276776621

Edited by Oi!
Link to comment
Share on other sites

S obzirom da je Vlašić jedina vest, tačnije trač, mnogo je zanimljivije koliko je sudija, pardon, kriminalaca suspendovano koji su nas krali godinama!

 

Najnovije suspenzije su za kriminalce Đakomelija i Masu. Suspendovani su i kriminalci Paska i La Pena. Ne zna se ko nam je više bodova oteo od ovih.

 

Nažalost, Roki je još tu, kao i mnogo drugih. I nijedna od ovih suspenzija nema veze sa krađama protiv nas već sa nekim lažniranim troškovima, ali je lepo gledati. Pogotovo da Masa bude najuren zauvek! Kriminalac Kalvareze je već najuren, mada se njemu i zbog godina uskoro završava "karijera".

 

Ako se ovako nastavi, Ronaldo neće imati saigrača 😄 😄 😄

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
14 hours ago, Maharaja said:

Eno, Mesište je slobodno.

 

Da prihvati pay cut od nekih 95%, a nama ionako treba neko na njegovoj poziciji da bude backup Brahimu i Saladmejkeru.

 

Taman da uđe kada se Brahim umori. 

Link to comment
Share on other sites

Ja gledao na preskoke. Odbrana nam je stvarno stamena i utegnuta. Bombona. Ostali problemi su tu kao i prošle godine. Nemamo kreativnost, u napadu smo jalovi, krila su nam nikakva.

 

Protiv Reala se ne može očekivati više, ovo je dobar test da vidimo da li će nas drugi puniti u Ligi šampiona. Mislim da neće, ali nećemo se ni proslaviti.

 

Veći će biti problem kako probiti ekipe koje se bore za sredinu tabele i opstanak u ligi. Hitno nam je potreban plejmejker i krilo. Neko ko može pasom da otvori prostor. Ili ko makar ume da ubaci loptu. Čak i da se nesretno uzdamo u Žirua i Ibru da će biti zdravi cele sezone, hitno nam treba kreativnost.

 

Znam da ulažu nade u Leaoa, ali po meni on nikad neće biti ozbiljan igrač. Evo i sad protiv Reala. On kao nešto trči, trudi se, a ne ume pas da odigra. Gol ne bi dao da je sam na terenu. Da ne pričamo da se na svako meču, on po pola sata potpuno izgubi. Odluta ko zna gde u svojoj glavi.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Novosti:

 

Hauge prodat Frankfurtu. Po meni je to greška. Mali je opasno talentovan, a nije dobio pravu šansu. Pioli ga baš nije voleo. Šteta.

 

Izgleda dolazi Florenzi. Ne znam šta da mislim o tome. Nama treba dubina rostera, ali nam hitnije treba desno krilo i plej.

Edited by Maharaja
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Posle Florencija, dolazi mladi Pelegri.

 

Nekada je važio za talenta, a onda se ispostavilo da je sa svojih 21. godinu više bio u bolnici nego van nje. I to bukvalno.

 

Sad bar u napadu možemo da rotiramo Ibru, Žirou i Pelegrija. Sva trojica, možda u paketu, nekako skupe 38 mečeva 🙂

 

Od ostalih vesti, i dalje ni traga ni glasa od AM, i RW, a spominje se povratak Bakajoka...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...