Jump to content

Zašto kažeš ljubav a misliš na sex?


Džudi

Recommended Posts

Just now, Mama_mia said:

na takav nacin da se izrazavas posebno ako se sedi na faci

 

Ne kapiram šta hoćeš ovim da kažeš..

 

Btw, zašto imam utisak da stalkuješ, i to baš mene?

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Džudi said:

 

Može da bude..jedna od definicija.:classic_smile:

 

 

 

Mislim da je više o ljubavi...kutak ovisnika o ljubavi...Sex je deo ljubavi, tj deo jedne veze. :)

 

Stvarno sam dala glup naziv temi+upropastila je sa onim površnim tekstom. Priznajem, moja greška. Ali, kad pričam o ljubavi ne mogu kao MM da pričam o cveću i proleću. Nisam u tom fazonu.

 

Ja sam se nasalio, ali stvarno smatram da svi ti mirisi, zvuci i sunceva/meseceva svetlost doprinose ucinku i ugoadjaju i ljubavi i sexa. :) 

Sex i ako je fizicka aktivnost, stvarno dolazi, samo u slucaju neke privlacnosti. 

DDD, u pravu si. samo bila mala provokativna sala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gledajte sta sam procitala, mozda ovde pripada,

smesno mi je sto sam uopste kliknula, znala sto posto neka budalastina, ali vredelo je :wink2:

 

Ko je kriv za loš odnos? Ako muškarac nije u stanju da uradi samo jednu stvar

Još davnih dana čuvena holivudska glumica Merilin Monro rekla je da ako muškarac može da nasmeje ženu, može sve. A zašto je važno da znate da se šalite sa partnerom pokazalo je istraživanje Džefrija Hala sa Univerziteta u Kanzasu.

"Ljudi kažu da žele da im partneri imaju smisla za humor, ali to je širok pojam. Ako misle da ste smešni ili da od svega možete da napravite šalu, to nije ono na čemu će veza opstati. Humor se u ovom slučaju smatra onim zajedničkim, povezanim sa zadovoljstvom odnosa koji parovi zajedno razvijaju", istakao je Hal dodavši da je važno da se partneri prate u tom kontekstu.

 

itd

https://superzena.b92.net/veze-i-odnosi.php?yyyy=2019&mm=05&nav_id=1544530

 

 

...ljubav je kada se cerekamo, ali prvo moramo da znamo da li `predmet` ima smisla za humor,

da li voli da se smeje da li je u stanju da razume kada se salite i sto je najvaznije da li mu/joj to sve uspeva

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Džudi said:

 

Ne kapiram šta hoćeš ovim da kažeš..

 

Btw, zašto imam utisak da stalkuješ, i to baš mene?

 

 

 

 

 

rastuzujes me,

sta reci na ovo, ako napises post i neko te kvotira i odgovori ti, a ti ne razumes napisano,

onda bolje prvo pitaj a tek zatim dobijaj utisak a ne obratno pausalno

 

odgovor se odnosi na napisano a ne na licnost koja pise, meni je svejedno ko je pisao vec sta je napisao

 

glupo je da ti svako malo svako crta ako se salio ..uostalom procitaj ono gore i nasmej se, takva je tema.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mrd said:

Ja sam se nasalio, ali stvarno smatram da svi ti mirisi, zvuci i sunceva/meseceva svetlost doprinose ucinku i ugoadjaju i ljubavi i sexa. :) 

Sex i ako je fizicka aktivnost, stvarno dolazi, samo u slucaju neke privlacnosti. 

DDD, u pravu si. samo bila mala provokativna sala.

 

Mrd, sve je ok. Razumemo se. Do fizike dolazi samo ako ima hemije. Uvek je tako bilo i biće, u običnim, normalnim vezama.

 

@Mama_mia Sve je ok..

 

Btw, ova tema nije zamišljena da bude smešna...to mi nije bila namera kada sam je otvarala.

Link to comment
Share on other sites

On 5/20/2019 at 8:59 PM, Džudi said:

 

 

Btw, ova tema nije zamišljena da bude smešna...to mi nije bila namera kada sam je otvarala.

 

tvoja namera i nije bas najjasnija obzirom da si sama priznala da si napravila gresku oko ove teme,

tek sada kazes da ne zelis da tema bude smesna  (to samo ako pojam `smesno` dozivljavas kao smak sveta)

 

ali ljubav jeste smak sveta i smesna je...i divna je samo ako umes da se smejes,

ako je drugacije to se vise ne zove ljubav vec ocajanje, necemo da budemo ljubavni ocajnici vec da to stanje docekamo sirokim osmehom, da se salimo i smejemo a ne da se zakopamo negde i lamentiramo jer smo culi/citali da ljubav mora da bude tragicna...meni ne smeta ni ako je tragicna, sta sad ima i toga, ali bolje ako nije...tj. smejes se dok ne postane tragicno i tek posle se uozbiljis na par dana pa opet ispocetka - veselo.

 

i nemoj da ne verujes kad nesto kaze Merilin, posebno kad to potvrde ovi kanzaski istrazivaci - ja im verujem jer sam probala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Bio jedan što je umeo da 2 sata drži banku pred 50 osoba, duša od ćoveka, vilice su nam se kočile, upala trbušnih mišića zagarantovana.....a kod kuće - ćutolog, ni da bekne. Samo podigne desnu obrvu (a bile su baš impozantne!) i mi svi u vrstu.....

Da bude duhovit? Ajte molim vas....

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
17 hours ago, Tomiprunet said:

Kad mislis na ljubav onda si sa svojom ljubljenom/im, a kad mislis na sex onda trazis neku drugu/og. 

 

Vođenje ljubavi je najlepše i najprijatnije sa osobom koja te voli i koju ti voliš...tako razmišljam 🙂 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/30/2021 at 10:29 PM, Pletilja said:

Tu...i pozelite 3 zelje.....

Hvala na predlogu. A, ko ce da mi ih ispuni?

 

Btw, dodjoh ovde u nekom nostalgicnom tripu. Nikad nisam bio clan b92 foruma, ali, ta ekipa pionirki/nira koja je osvajala Net preko 2048+ modema mi je znana kroz neke druge tokove. Pritom, kako su Ovi krenuli da kooptiraju _tekovine nase borbe_ (npr b92), dodje mi da vam se pridruzim u duhu raspada. 😉

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Intuitivac said:

Hvala na predlogu. A, ko ce da mi ih ispuni?

 

Btw, dodjoh ovde u nekom nostalgicnom tripu. Nikad nisam bio clan b92 foruma, ali, ta ekipa pionirki/nira koja je osvajala Net preko 2048+ modema mi je znana kroz neke druge tokove. Pritom, kako su Ovi krenuli da kooptiraju _tekovine nase borbe_ (npr b92), dodje mi da vam se pridruzim u duhu raspada. 😉

 

Bre, ovde se samostalne zanatlije prijavljuju brze nego u APR!

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...