Jump to content

Zašto kažeš ljubav a misliš na sex?


Džudi

Recommended Posts

3 minutes ago, Barracuda said:

 

Da, ali ne i nužno. Sudeći po tvom avataru, verujem da to znaš. 

 

Da znam da nije nužno ljubav ili da znam da je autodestrukcija?☺

 

Odluka ostanka s osobom od koje doživiš mračnu stranu može biti iz poriva da ju "popraviš" i izvedeš na zdravi put, a može biti i iz straha da ti nešto ne napravi ako odeš.

 

Nisam autodestruktivna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Nightlight said:

 

Da znam da nije nužno ljubav ili da znam da je autodestrukcija?☺

 

Odluka ostanka s osobom od koje doživiš mračnu stranu može biti iz poriva da ju "popraviš" i izvedeš na zdravi put, a može biti i iz straha da ti nešto ne napravi ako odeš.

 

Nisam autodestruktivna.

 

Da jeste ljubav, ali ne nužno i autodestrukcija. :classic_biggrin:

 

Može se govoriti o "popravljanju" ako se tu ima ili mora popravljati nešto. Ne mora biti ništa opasno, niti sam na to mislio. Predložio bih da ne idemo na tu stranu, jer nisam mislio na nasilje već na "prihvatanje i biti prihvaćen(a)". 

 

Nisam ni ja, niti u smeru ka drugima, poput okidača. 

 

 

 

 

Edited by Barracuda
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Barracuda said:

 

Da jeste ljubav, ali ne nužno i autodestrukcija. :classic_biggrin:

 

Može se govoriti o "popravljanju" ako se tu ima ili mora popravljati nešto. Ne mora biti ništa opasno, niti sam na to mislio. Predložio bih da ne idemo na tu stranu, jer nisam mislio na nasilje već na "prihvatanje i biti prihvaćen(a)". 

 

Nisam ni ja, niti u smeru ka drugima, poput okidača. 

 

 

 

 

 

Ta mi varijanta nije ni dolazila u obzir.😁 Jer "najmračnije" je opasno.

Edited by Nightlight
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Barracuda said:

 

Ljubav je kad ostaneš s nekim i pošto ti pokaže svoju najmračniju stranu?

 

Jedna osoba je posle šest meseci pokazala svoju najmračniju stranu, volela sam ga, ali sam raskinula.

 

Pre par meseci setila sam se čoveka posle nekih desetak godina i misleći da se popravio poslala sam mu mejl.

 

I ti počinje agonija- nekih sedam dana je slao užasne pp, predlagao grozne stvari..Broj mi je ostao memorisan u telefonu, u slučaju da me se seti i pozov, da odmah prekinem vezue- ne želim više ni da ga vidim ni da ga čujem.

 

Nije se promenio, postao je još gori..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sto kaze Bukovski ljubav je izgubljeni kljuc od stana kad si pijan. Ljudi se tesko menjaju, mada ljubav podstice i utice na najneverovatnije odluke u zivotu, svi to prodju, to je ta neka nit zivota koja donosi i odnosi sve sa sobom.  Moj cimer js upoznao devojku u drugom srednje i ostali su zajedno kroz fakultet, i par godina kasnije se i vencali jos su zajedno, to je za mene jedna od najlepsih ljubavnih prica, tim pre studirali su u razlicitim gradovima, on je meni pricao u nekim trenucima slabosti ili ako cemo potpuno otvoreno pijanstva da je ona prva i poslednja, nisam mu verovao, danas kad ih sretnem nakon sto se javimo, zagrlimo, dugo cutim pre nego sto ga ista pitam, jer on je pre mene mnogo znao sta hoce ljubav od njega i sta on zeli da joj da. Mislim niko nista ne zaboravlja, ni lepo ni lose iskustvo samo se ucuti o tome.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Sto kaze Bukovski ljubav je izgubljeni kljuc od stana kad si pijan. Ljudi se tesko menjaju, mada ljubav podstice i utice na najneverovatnije odluke u zivotu, svi to prodju, to je ta neka nit zivota koja donosi i odnosi sve sa sobom.  Moj cimer js upoznao devojku u drugom srednje i ostali su zajedno kroz fakultet, i par godina kasnije se i vencali jos su zajedno, to je za mene jedna od najlepsih ljubavnih prica, tim pre studirali su u razlicitim gradovima, on je meni pricao u nekim trenucima slabosti ili ako cemo potpuno otvoreno pijanstva da je ona prva i poslednja, nisam mu verovao, danas kad ih sretnem nakon sto se javimo, zagrlimo, dugo cutim pre nego sto ga ista pitam, jer on je pre mene mnogo znao sta hoce ljubav od njega i sta on zeli da joj da. Mislim niko nista ne zaboravlja, ni lepo ni lose iskustvo samo se ucuti o tome.

Citaj, Zumbule :smrc:

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Amaterski nivo, mada pobeda na festivalu mladih u Knjazevcu ima tome dosta, i par pesama je komponovano od manje poznatih kantautora, i to je sve.

 

Odosmo u off sa temom, ali, zanima me, da li je bilo zbirke poezije?

 

OT.

 

Onaj prethodni post o ljubavi mi nije izgledao patetično. Da li ljubav mora da bude patetična ili ne mora?  Sve zavisi od nas samih.

 

Zavisi i da li smo romantični ili nismo..i koje su prave definicije patetike i romantike kada je ljubav u pitanju?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Džudi said:

 

Odosmo u off sa temom, ali, zanima me, da li je bilo zbirke poezije?

 

OT.

 

Onaj prethodni post o ljubavi mi nije izgledao patetično. Da li ljubav mora da bude patetična ili ne mora?  Sve zavisi od nas samih.

 

Zavisi i da li smo romantični ili nismo..i koje su prave definicije patetike i romantike kada je ljubav u pitanju?

Nije, mada znas otisao sam na neku drugu stranu i generalno mi je bilo najvaznije da onaj za kog je napisano to vidi, nisam razmisljao o objavljivanju .Mislim da ljubav nije pateticna, ali jeste haos, ili kako bi Dali rekao sklad u neskladu. Romantika zavisi od inspiracije , ili bolje receno od viska inspiracije.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Barracuda said:

 

... orhideju? :classic_biggrin:

 

Ako se vec zezamo...

Ne, nego "mexican seafood".

- WTF is mexican seafood?

-shaped like taco, smells like fish...

 

troll off...

 

Edited by zoran59
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Denis Jasharevic said:

 

def. It's only rock'n'roll.

 

Može da bude..jedna od definicija.:classic_smile:

 

 

55 minutes ago, mrd said:

Ovo kutak ovisnika o sexu? emoji14.png

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk
 

 

Mislim da je više o ljubavi...kutak ovisnika o ljubavi...Sex je deo ljubavi, tj deo jedne veze. :)

 

Stvarno sam dala glup naziv temi+upropastila je sa onim površnim tekstom. Priznajem, moja greška. Ali, kad pričam o ljubavi ne mogu kao MM da pričam o cveću i proleću. Nisam u tom fazonu.

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Džudi said:

 

 

Stvarno sam dala glup naziv temi+upropastila je sa onim površnim tekstom. Priznajem, moja greška. Ali, kad pričam o ljubavi ne mogu kao MM da pričam o cveću i proleću. Nisam u tom fazonu.

 

 

 

ma nema veze, vidimo da je sve oko ljubavi

 

ali ako nisi taj `cvetno-prolecni` tip normalno da ne mozes

na takav nacin da se izrazavas posebno ako se sedi na faci...strasno.

:lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...