Jump to content

Strane reprezentacije


Drug Crni

Recommended Posts

46 minutes ago, Cilemile said:


Ne znam, nisam gledao, ali evo i u ovim kvalifikacijama se muče s Makedonijom i Armenijom, imaju samo 3 boda nakon 3 utakmice, još jedan kiks i mogu se pozdraviti s prvenstvom.

Ne znam u čemu je problem, ali pretpostavljam da se i kod njih nekakvi menadžerski klanovi bore na štetu reprezentacije. Kao i u većini istočnoevropskih tranzicijskih zemalja. Spomenuo sam Bugare i Mađare, nije puno bolje ni u Rusiji, Ukrajini, Češkoj, Poljskoj, Srbiji.

Hrvatska je imala “sreću” da je potpuno ovladao Mamićev klan, pa zadnjih 20-ak godina nema nekakvih većih internih ratova, i sve najbolje je praktički bilo u jednom toru. Vidjet ćemo što će biti sad kad je Mamić izbačen iz igre (ili barem tako izgleda).


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pa oni realno nisu zaslužili ni Makedonce da pobede.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bugl Khan said:

Hrvatska U-21 reprezentacija izbacila Englesku s Eura golom Bradarića u 92. minuti. Englezima poraz teško pao pa su divljali, tražili fizičke obračune i dobijali crvene nakon isteka vremena.

U četvrtfinalu igramo sa Španjolskom ja mislim.

 

Jesu li vas optužili za rAsiZaM ... Ako nisu,dobro ste prošli ... 😄

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mare80 said:

 

Jesu li vas optužili za rAsiZaM ... Ako nisu,dobro ste prošli ... 😄

Nadam se da nisu. Najagresivniji je bio Liverpoolov Curtis Jones sa crvenim kartonom. Izbornik im je izjavio da su nezasluženo ispali i da Bradarić više u životu neće zabiti takav gol. Čovjek bi pomislio da se radi o škaricama sa 20 metara. Tako da me ne čudi da su i igrači sore losers. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bugl Khan said:

Na Twitteru nas njihovi navijači optužuju za rasizam. Dokaz: nema šta drugo bit. Sigurno je rasizam. Katastrofa. 

Pun k. engleskog izdrkavanja za rasizam. Ne mogu da podnesem njihovu reprezentaciju i navijače kad krenu da se prenemažu. Ako ste ih izbacili. Svaki put tako da prođu.

.....

Bravo za Makedonce, velika pobeda.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Makedonija ima par odlicnih igrača, Pandev iako mator je vođa kojeg svi slušaju a on igra kao da mu je 17g. Bardhi i Elmas znaju dosta fudbala kao i spoljni igrači Ristovski i Alijevski, ostale predvodi Ademi koji borbenošću nadokanađuju manjak kvaliteta. Golman brani u drugoj španskoj i po meni je tanak za EP ali izgleda nemaju boljeg. Selektor je Mrme Angelovski u kojeg niko nije imao poverenja kad je postavljen ali radi dobar posao. Veliki rezultat Bravo!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bravo Makedonci, imaju realnu šansu za baraž. Ima tu nekoliko vrlo dobrih igrača.

 

Danska tri pobjede, 14-0 gol razlika, pobjede nad Izraelom u gostima, Moldavijom i danas razbijanje direktnog konkurenta Austrije u gostima za, kako sada izgleda, najlakši prolazak izravno na SP iz grupe za koju se to (po)najmanje očekivalo.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Crni Bombarder said:

Jel ovo najveca individualna pobeda Severne Makedonije? Imaju li veci skalp od nemackog?

Igalo se nereseno sa Engleskom, Italijom i Holandijom... Definitivno najveca pobeda do sada. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...