Jump to content

Strane reprezentacije


Drug Crni

Recommended Posts

Iskreno,ovo prvi put cujem..da nece biti pozvan za SP. Sasvim je izvesno da hoce i to je jedna od preostalih dilema Titea - da li ce na br.9 Richarlison ili Jesus. Ili ce u nekim utakmicama to igrati Neymar kao false 9..
Ide Jesus 100% na Mundijal..proveri svoj izvor informacije. :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Drug Crni said:

Iskreno,ovo prvi put cujem..da nece biti pozvan za SP. Sasvim je izvesno da hoce i to je jedna od preostalih dilema Titea - da li ce na br.9 Richarlison ili Jesus. Ili ce u nekim utakmicama to igrati Neymar kao false 9..
Ide Jesus 100% na Mundijal..proveri svoj izvor informacije. :classic_smile:

Pa nemam nikakvu informaciju, nego logika kaze da ako vec nije pozvan za meceve mesec i po pred SP, verovatno nece biti pozvan ni tada?

Edited by MrTripleDouble
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, MrTripleDouble said:

Aha, niko od trojca iz Arsenala koji igra fantasticno od starta sezone Jesus-Gabriel-Martineli nije pozvan za prijateljske meceve protiv Gane i Tunisa, sto je apsurd.

Jesus ide sigurno u Katar.  Gabriel i Martinelli nisam ziher. Duboki su na stoperu, a i u napadu i na krilima. I u na drugoj špici. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bugl Khan said:

Jesus ide sigurno u Katar.  Gabriel i Martinelli nisam ziher. Duboki su na stoperu, a i u napadu i na krilima. I u na drugoj špici. 

Koje je onda logicno objasnjenje zasto nije igrao u ovim utakmicama? Gledao sam neki njegov intervju gde su ga pitali oko toga i bio je bas vidno razocaran i zabrinut, sto implicira da tu nije bilo nikakvog dogovora sa Titeom.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam ja siguran da je Jesus sigurica za SP. Ok, jasno je da je zvao Cunhu i Pedra da vidi sta mogu ali isto tako je zvao i Firminha kojeg nije ni ubacivao u igru. 

 

Richarlison se pokazao odlicno na zadnjih nekoliko nastupa za Brazil, isto tako voli da igra sa Neymarom naprijed.

Mnogo kombinuje jer koristi i Vinija, Raphinhu, Paquetu, Antony i Rodrygo kao krilne igrace i mijenjao je formacije tokom meca. 

 

Bice po meni izmedju Jesusa i Firminha ko ce ici ako svi budu zdravi.

Link to comment
Share on other sites

@Miki28 jesi video izjavu Sautgejta za Megvajera?

 

"Znam da svi govore da mi je on važan, ali on je važan svima nama. Ne samo meni. Zašto ga stavljamo u ekipu? Jer je on jedan od najboljih igrača i daje nam najbolje šanse za pobeđivanje. Svi bismo trebali želeti Megvajera koji redovito igra i igra sa samopouzdanjem", rekao je Sautgejt.

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2022&mm=09&dd=29&nav_id=2220740

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Radonja said:

@Miki28 jesi video izjavu Sautgejta za Megvajera?

 

"Znam da svi govore da mi je on važan, ali on je važan svima nama. Ne samo meni. Zašto ga stavljamo u ekipu? Jer je on jedan od najboljih igrača i daje nam najbolje šanse za pobeđivanje. Svi bismo trebali želeti Megvajera koji redovito igra i igra sa samopouzdanjem", rekao je Sautgejt.

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2022&mm=09&dd=29&nav_id=2220740

Jesam naravno, presmijesno. Southate ce se provesti ko bos po trnju na SP jer mu igraju igraci totalno van forme ispred igraca koji su u formi. A ovo je klasican pokusaj pritiska da ETH igra Maguirea ali ih j... to sto je ETH vidio kako stvari stoje i da je Maguire rezerva i opcija u slucaju povrede Varana.

 

Sto se mene tice, klupa u Utd a u Engleskoj nek igra koliko hoce. Mozda se neko i sjeti da ga kupi. 

 

Sad bez zajebancije, za tog istog Maguirea ukoliko zeli da se bavi i dalje ozbiljnim fudbalom je najbolje da ode. Win win situacija za sve.

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da Jesus nije pozvan za ove dve utakmice iz razloga sto ga Tite veoma dobro poznaje i nije bilo potrebe da ga isprobava. Dao je priliku Pedru, Cunhi i Rodrygu kao nesto mladjim igracima..
Druga stvar,Tite je u izuzetno dobrim odnosima sa Eduom,sadasnjim tehnickim direktorom Arsenala..verujem da je preko njega sve i dogovoreno sa Jesusom..

 

56 minutes ago, MrTripleDouble said:

Gledao sam neki njegov intervju gde su ga pitali oko toga i bio je bas vidno razocaran i zabrinut, sto implicira da tu nije bilo nikakvog dogovora sa Titeom.

Ja sam nasao ovu njegovi izjavu povodom nepozivanja za ove dve prijateljske utakmice:

"I respect the coach's decision a lot, I respect Tite, the entire staff, the entire commission. As I said, I'm Brazilian, I'll always root for the team. And I also respect the other players, who have a lot of quality. I'll keep doing my best to have the opportunity again,"..ovo je izjavio brazilskom ESPN-u

Kazem. Bio bih veoma iznenadjen da ne bude u sastavu za Katar. Ja to uopste ne vidim kao mogucnost.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, MrTripleDouble said:

Koje je onda logicno objasnjenje zasto nije igrao u ovim utakmicama? Gledao sam neki njegov intervju gde su ga pitali oko toga i bio je bas vidno razocaran i zabrinut, sto implicira da tu nije bilo nikakvog dogovora sa Titeom.

Ne znam. Ja to gledam kolko imsju boljih od njega na devetki. Ne vidim kako ne bi išao.

Jedino ako nije puklo u odnosima s Titeom. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hrvati su naravno favoriti za prolaz ali uz određeni oprez protiv Velsa i Turske. Slovenije ima dobre šanse za prve dve pozicije a BiH ako prevaziđu unutrašnje probleme mogu da se uključe za drugo mesto. Najteži žreb imaju Makedonci koji su u grupi sa Engleskom, Italijom i Ukrajinom i teško mogu da EP. Možda je to šansa za ubacivanje mlađih igrača.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Miki28 said:

 

Nisam znao dje da postavim pa ovdje. WTF?

Лош превод твитера, Пујол је написао време је да нам испричаш а не време је да испричаш нашу причу.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...