Jump to content

Strane reprezentacije


Drug Crni

Recommended Posts

14 minutes ago, Don Dusko said:

Ironican si?

 

Naravno 🙂

 

Kad je krenuo da urla kao da ga kolju kad je Holandija dala gol, zanimalo me kako ce da se smori ako Hrvatska izjednaci.

 

Potpuno ravnom linijom: Kramaric po sredini gola... Hrvatska izjednacuje na 1-1

 

Nije bas kao na svetskom, ali ne zaostaje mnogo.

 

 

Holandiju opet vodi Kuman? On i Van Gal kao Veljko i Zeljko u porodici Raznatovic

 

edit: ovo je arlak kad je Holandija dala gol. Jos uvek nema snimka gola Hrvatske na njihovom youtube kanalu 😄 

 

 

Edited by pantelia
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, pantelia said:

 

Naravno 🙂

 

Kad je krenuo da urla kao da ga kolju kad je Holandija dala gol, zanimalo me kako ce da se smori ako Hrvatska izjednaci.

 

Potpuno ravnom linijom: Kramaric po sredini gola... Hrvatska izjednacuje na 1-1

 

Nije bas kao na svetskom, ali ne zaostaje mnogo.

 

 

Holandiju opet vodi Kuman? On i Van Gal kao Veljko i Zeljko u porodici Raznatovic

Kako je reagovao kod preokreta?Je li skocio sa komentatorske stolice? :D

Link to comment
Share on other sites

Bugl, Kovačić je dobio žuti u prvom,ne Brozović. Zbog đona na protivnikovu nogu. 

Broz je malopre dobio .

 

Živnula je Hrvatska u drugom poluvremenu. Nije mi jasno zašto Perišić kao levi bek? Ipak je on korisniji,konkretniji i opasniji kad se pomeri "gore"

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drug Crni said:

Bugl, Kovačić je dobio žuti u prvom,ne Brozović. Zbog đona na protivnikovu nogu. 

Broz je malopre dobio .

 

Živnula je Hrvatska u drugom poluvremenu. Nije mi jasno zašto Perišić kao levi bek? Ipak je on korisniji,konkretniji i opasniji kad se pomeri "gore"

Napisao sam već. Misio sam da mu je dao jer mu je sudio faul bez razloga i ovaj poludio.

2 minutes ago, Drug Crni said:

Živnula je Hrvatska u drugom poluvremenu. Nije mi jasno zašto Perišić kao levi bek? Ipak je on korisniji,konkretniji i opasniji kad se pomeri "gore"

Odgovorniji u defanzivi od Sose.

Link to comment
Share on other sites

Ja ostajem pri istom utisku: Hrvatska ništa specijalno ne igra,ali pobeđuje. Što govori o mentalnoj snazi i pobedničkom karakteru. 

 

Večeras ih je u meč vratio retardirani penal Gakpa. 

Trebali su i u 90' ovo da završe,a ne da se uvuku Livakoviću u krilo. 

 

Kuman je sve suprotno - izvikani trener i luzer u suštini.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Drug Crni said:

Ja ostajem pri istom utisku: Hrvatska ništa specijalno ne igra,ali pobeđuje. Što govori o mentalnoj snazi i pobedničkom karakteru. 

 

Večeras ih je u meč vratio retardirani penal Gakpa. 

Trebali su i u 90' ovo da završe,a ne da se uvuku Livakoviću u krilo. 

 

Kuman je sve suprotno - izvikani trener i luzer u suštini.

Koliko reprezentacija na svijetu igraju nešto specijalno? Nizozemci nisu jedni od tih.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drug Crni said:

Slažem se,ali Holandija je pod LvG izgledala kudikamo smislenije. 

 

Vi ste se specijalizovali za turnirske sisteme. Naučili ste ful da igrate na rezultat

Ovo je ipak Liga bila. 6 utakmica protiv Danske, Francuske i Austrije. Ovo je samo F4. Polufinale lagano u gostima, s pristranim sucem...

Link to comment
Share on other sites

Bugl,sa tobom je veoma teško voditi smislenu diskusiju kad je tema hrvatska nogometna reprezentacija. 

Kovač vam je dosudio dva penala,ti i dalje guslaš da vas je oštetio?!

Zato ste ga ceo meč vređali...nadam se kazni za HNS za te uvrede..

 

Pobedićete i u finalu. Uživaj i opusti se malo. Pozdrav 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Drug Crni said:

Bugl,sa tobom je veoma teško voditi smislenu diskusiju kad je tema hrvatska nogometna reprezentacija. 

Kovač vam je dosudio dva penala,ti i dalje guslaš da vas je oštetio?!

Zato ste ga ceo meč vređali...nadam se kazni za HNS za te uvrede..

 

Pobedićete i u finalu. Uživaj i opusti se malo. Pozdrav 

Pa ne može ne sudit čiste penale, ima VAR. Ono što može je ne sudit ti faul, sudit ti faul koji nije bio. Naravno da ne mogu bit objektivan. Ali koliko se sjećam, od kad tu pišem, na suđenje sam se žalio 3 puta ukupno. Francuska 2018., Argentina 2022. i ovo.
A HNS će dobit kaznu naravno.

A to da ćemo dobit u finalu.....možda ako Talijani maznu Španjolce.

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Drug Crni said:

Slažem se,ali Holandija je pod LvG izgledala kudikamo smislenije. 

 

Vi ste se specijalizovali za turnirske sisteme. Naučili ste ful da igrate na rezultat

Mene je impresioniralo to sto su i posle treceg gola nastavili da napadaju i to u produzetku utakmice. Fizicka spremnost te ekipe je fenomenalna, mogu da ih poredim sa nemackom reprezentacijom iz 80tih. Jedino im zameram jer nemaju razumevanja za dusevnu bol koju stvaraju po komsiluku, ponovo odose u finale.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Od Eura 2016. Hrvatska je odigrala 11 nokaut utakmica.

U samo 2 je prva povela (ESP 2021, MAR 2022).
Samo 3 nisu otišle u produžetke (FRA 2018, ARG i MAR 2022).
Od 8 koje su otišle u produžetke izgubila je 2 (POR 2016, ESP 2021), a dobila 6, od čega 4 nakon izvođenja jedanaesteraca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koeman? Seljačka posla

Za kraj moram komentirati odluku Koemana da zadnjih 15, 20 minuta igra s Van Dijkom na poziciji klasičnog napadača. Ne znam što bih na to rekao. Seljački potez. Ne znam kako bih drugačije komentirao. Još bih to shvatio da se na to odlučio u zadnjim minutama, kad mu je trebao skok, pa je krenuo va banque.

Ali ovo ne mogu razumjeti. Posebice što je u drugom poluvremenu uveo Weghorsta. Ne shvaćam što su mu trebala dva tornja u napadu. Ljudi nisu znali gdje se nalaze. Što je on mislio da je Hrvatska? Meni je to komedija. 

 

Ilija Lončarević 🤣

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...