Jump to content

Premijer liga 2022/2023


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

3 minutes ago, Miki28 said:

Ne ali ako su odlozili ovaj onda je logicno pretpostaviti da ce i sledeci kada bude sahrana i kada ce biti mnogo naroda u Londonu da izrazi saucesce. 

 

Svakako da je greska sto su ovaj vikend odlozili. 

Nije greska, to je tradicija kada umre suveren.  Nekome je to mozda cudno ali drzave koje drze do sebe tako to rade. Mislim da sam cuo preporuku da dva vikenda zaredom nema fudbala uz ogradu da moraju nadlezne fudbalske institucije da donesu odluku o tome kroz svoja tela.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, suptil said:

Nije greska, to je tradicija kada umre suveren.  Nekome je to mozda cudno ali drzave koje drze do sebe tako to rade. Mislim da sam cuo preporuku da dva vikenda zaredom nema fudbala uz ogradu da moraju nadlezne fudbalske institucije da donesu odluku o tome kroz svoja tela.

Kad im je umro kralj, nisu prekidali takmicenja tog vikenda.

 

Savjet iz vlade je da se ne odrzavaju sportska takmicenja ove nedelje kao i nedelja kad bude sahrana ali da je na savezima da donesu konacnu odluku. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Kad im je umro kralj, nisu prekidali takmicenja tog vikenda.

 

Savjet iz vlade je da se ne odrzavaju sportska takmicenja ove nedelje kao i nedelja kad bude sahrana ali da je na savezima da donesu konacnu odluku. 

To je to. Kralj je mogao da bude koga je Elizabeta koja je nosilac prestola izabrala za zivotnog saputnika. Elizabeta kao kraljica je bila naslednik prestola a ne njen muz, stoga i nije bilo prekiada takmicenja tada. Mozda jeste to rigidno ali je tako. 

Bice malo smor bez PL-a...

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, suptil said:

To je to. Kralj je mogao da bude koga je Elizabeta koja je nosilac prestola izabrala za zivotnog saputnika. Elizabeta kao kraljica je bila naslednik prestola a ne njen muz, stoga i nije bilo prekiada takmicenja tada. Mozda jeste to rigidno ali je tako. 

Bice malo smor bez PL-a...

To je princ Filip, suprig od kraljice Elizabete a ja sam mislio na kralja Dzordza VI koji je umro 1952 i posle koga je na celo dosla kraljica Elizabeta. Tada se nisu prekidali sportski dogadjaji u drustvu koje je bilo mnogo tradicionalnije nego danas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

To je princ Filip, suprig od kraljice Elizabete a ja sam mislio na kralja Dzordza VI koji je umro 1952 i posle koga je na celo dosla kraljica Elizabeta. Tada se nisu prekidali sportski dogadjaji u drustvu koje je bilo mnogo tradicionalnije nego danas.

Ok mislio sam da mislis na Filipa. Sto se tice Dzordza jel znas kad je bila 1952. i kakav se fudbal igrao tada. Ali dobro nepotrebna polemika sustinski.

Link to comment
Share on other sites

Za sledeći vikend su problematične utakmice u Londonu (tri), dok bi one van Londona se trebale igrati. Tu je još i BRI-CPL koji je odložena zbog štrajka železnice (koji je valjda na kraju otkazan). 

Tako da je dosta konfuzno i sa vrlo malo termina gde bi te odložene utakmcie mogli ubaciti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, P-51D said:

Meni baš prija ova pauza, da se malo nerviram zbog love kad mi dešavanja na terenu ne idu kako treba za tiket, a ne zbog emocija kad ovi moji igraju ko gomila poluamatera skupljena sa koca i konopca. 

 

 

I meni bas prija, nadam se da ce biti odlozeno i sledece kolo

its-a-peaceful-life-galen-erso.gif

  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...