Jump to content

Premijer liga 2022/2023


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

Rekao bih da se i kod Arsenala pocinje da se oseca "zamor materijala", bas kao sto se vidi kod City-ja i Magpies-a. Za Newcastle sam to ocekivao i

ranije , jer za razliku od ostalih imaju jako tanku klupu. Bilo bi iznenadjenje da recimo United iz pozadine uzme titulu ove godine, ali ne bih rekao i nemoguce. Imaju gomilu igraca i dobrog trenera, ciji mi stil ne svidja, ali ne mogu mu se negirati rezultati.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, deez nuts. said:

Jos sudija pokrade nekoliko kornera ociglednih. 

😆

Toliko zulja situacija da tastaturise o KORNERIMA. lol
Inace nisu nekoliko nego 2. 😉 I za taj jedan, kad je Ayling-u kao pobegla lopta (a bila je u terenu za nekoliko cm-a) ne secam se da l se od bloka odbila u aut ili kornu.

________

Pravovremenost Garnacho-ovog trka je real deal.
Fali Casemiro, ali fali mnogo i Eriksen.
Nadam se da tamo negde andy caroll, ako nije povredjen jos, sutra se povredi na nekoliko meseci.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BattleBender said:

Pa gledaj kod drugog gola. Ovo nije samo brzina. Ne mislim da je on toliko brz koliko nekad izgled, samo ima osecaj kad da ubrza, i kad pusta for i prvi put pipa loptu, uopste ne usporava. Nema to usporavanje, da mora da kompromituje trk prilikom prilazenja do lopte.

Zezam se.

 

U pravu si.

Link to comment
Share on other sites

Posle sjajnih pobeda nad Fulamom i Sitijem, naravno da me nije iznenadilo sto smo raskantani i ponizeni od Lestera. 

Red je da sudije krenu mnogo ozbiljnije da kradu Arsenal, zar cemo stvarno pored korone, rata i zemljotresa dozvoliti jos da Arsenal osvoji titulu ? Koliko nismo moramo da padnemo kao covecanstvo.. 

Link to comment
Share on other sites

Lepo se ovo razvilo...

 

Loris, Bisuma, Bentakur, Sesenjon i odjednom problemi u rotaciji na LWB i pogotovo MC.

 

 

On 2/6/2023 at 5:33 PM, delgado said:

To su ti moji Spursi, nepredvidivi samo tako.

Kada su upali u ponor i delovalo je da padaju u formi i da ce da skliznu na tabeli, 2 cleansheeta po 1-0 protiv Fulama i Sitija, oba gola dao kapiten.

Sada je vec bolja situacija, preti Brajton, ispred su Manca i Njuka, otvorena je borba za 4to mesto, a i 5to mesto i Liga Evrope u ovakvoj ligi je uspeh gde su LP i Chelsea na sredine tabele.

 

 Ne samo sto je postao najbolji strelac u istoriji Totta sa 267 golova, ovo mu je bio i jubilarni 200ti gol u PL i sada Runi bezi 8 golova, a Shearer 60. 
Mislim da je sasvim realno da Kane jednog dana obori taj rekord, obzirom da ga ceka jos dobrih 4-5 sezona u PL. Puno ce zavisiti i od povreda...

 

 Vidis @Miki28 odbrojavamo za rekord LeBrona, a za par godina cemo izgleda i za Kejna, ja samo za najbolje navijam 😄  

Sledi mec protiv Lestera u gostima (pobedivo) a ubrzo ce i 1/8 sa Milanom koji se raspada. Mogao bi Konte da razmisli o odluci na kraju sezone... 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Don Juan said:

Antony Patterson. Zapamtite ovo ime. Sjajan golman će biti.

 

 

Sjećam se da sam prije skoro 15 godina pisao o utakmici Bjelorusija-Hrvatska čini mi se i rekao da nam je sudio mladi Nijemac Brych i to odlično i zaključio sam komentar u stilu - "zapamtite ovog Srećka". I bi tako :classic_laugh: :classic_ninja:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...