Jump to content

Premijer liga 2022/2023


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

33 minutes ago, Don Juan said:

Kakva golčina Sterlinga 👏👏👏.

 

Moram da priznam da su ovi multi prenosi pun pogodak.

 

+1, bas je dobra voznja

 

  Sterling vec 2 gola, naravn da ce i on i Jesus da igraju ovako kada imaju vise prostora. Glupi Lester se blamira, primise 2 gola a imaju vec dugo igraca vise. 

  Sitijev treci gol je bio rezultat stvarno premocne akcije. 

 

 Sad prelazim na LEI-CHE zadnjih 10min u nadi da Lisice mogu do boda. Imao sansu sad Vardi.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Don Juan said:

Kakva golčina Sterlinga 👏👏👏.

 

Moram da priznam da su ovi multi prenosi pun pogodak.

Bio sam prinuđen gledat Chelsea-Leicester, i ispala vrh tekma. Sterling se fino počeo isplaćivati.

Btw, kakvi multi prijenosi? Jesam ja to za još nešto zakinut? 

Pa dobro drugovi, pitchka mu materina, oćemo i mi da gledamo dobre tekme.

19 minutes ago, Dracarys said:

Holand lagano donosi preokret.

Nerealno. Frajer će zabit 50 golova.

 

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Bugl Khan said:

Bio sam prinuđen gledat Chelsea-Leicester, i ispala vrh tekma. Sterling se fino počeo isplaćivati.

Btw, kakvi multi prijenosi? Jesam ja to za još nešto zakinut? 

Pa dobro drugovi, pitchka mu materina, oćemo i mi da gledamo dobre tekme.

Nerealno. Frajer će zabit 50 golova.

 

imas premium kanale, liveprul je bio na 2, multi na 1 i na premier league kanalu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, gledan van, ludilo 1 said:

Kod nas u HR nema tih premium kanala (barem ja ne znam za njih), ima 10 Arena (ni na jednoj nema multiprijenosa) i to je to. 
 

Ali koliko je bolje Sportklub radio prijenose PL…da ne spominjem koliko su im bolji komentatori.


Ko vas .ebe kad nemate overlorda Vucica. 

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, gledan van, ludilo 1 said:

Kod nas u HR nema tih premium kanala (barem ja ne znam za njih), ima 10 Arena (ni na jednoj nema multiprijenosa) i to je to. 
 

Ali koliko je bolje Sportklub radio prijenose PL…da ne spominjem koliko su im bolji komentatori.

Ima dobrih ali ima i stvarno losih komentatora na Areni. Meni je licno produkcija prenosa bolja na Areni od sportkluba. Mislim da je i paket koji je placen tj.preplacen veci od onog koji je imao sportklub. Ako imas kodi, mislim da tamo ima arena premium kanala...

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, suptil said:

Meni je licno produkcija prenosa bolja na Areni od sportkluba


Ne znam brate, ja kad gledam prijenose na Areni jedno 50 puta u toku tekme pojačavam ili stišavam zvuk, toliko je nekako neusklađen glas komentatora sa zvukom sa stadiona plus komentatori imaju valjda neko praistorijsko ozvučenje, nevjerojatno koliko to varira u toku prijenosa (kao i zvuk sa stadiona uostalom).

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, gledan van, ludilo 1 said:


Ne znam brate, ja kad gledam prijenose na Areni jedno 50 puta u toku tekme pojačavam ili stišavam zvuk, toliko je nekako neusklađen glas komentatora sa zvukom sa stadiona plus komentatori imaju valjda neko praistorijsko ozvučenje, nevjerojatno koliko to varira u toku prijenosa (kao i zvuk sa stadiona uostalom).

Kod mene je to potpuno uskladjeno, sto se tice zvuka. Ja sam iz BiH, nisu Premium kanali. Nazivi kanala su Arena Sport i idu svi prenosi na ova cetiri kanala, a na kanalu Arena Sport 2 bude multiprenos.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, gledan van, ludilo 1 said:


Ne znam brate, ja kad gledam prijenose na Areni jedno 50 puta u toku tekme pojačavam ili stišavam zvuk, toliko je nekako neusklađen glas komentatora sa zvukom sa stadiona plus komentatori imaju valjda neko praistorijsko ozvučenje, nevjerojatno koliko to varira u toku prijenosa (kao i zvuk sa stadiona uostalom).

Mislis da su gluve sobe Sportkluba bolje opremljene od onih na Arena sportu 😄 Ima losih komentatora na Arena sportu. Ne znam kako se zove taj komentator ali prenosio La ligu Sevilju prosle nedelje, i kad je uso Isco  covek ne konstatuje uopste posle 10 minuta pricanja nekih levih prica kaze izgleda da je usao Isco 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Mislis da su gluve sobe Sportkluba bolje opremljene od onih na Arena sportu 😄 Ima losih komentatora na Arena sportu. Ne znam kako se zove taj komentator ali prenosio La ligu Sevilju prosle nedelje, i kad je uso Isco  covek ne konstatuje uopste posle 10 minuta pricanja nekih levih prica kaze izgleda da je usao Isco 😄 

Off topic

Mene iritira onaj lik što prenosi biciklizam na ES. Toliko ima monoton glas da poželim da pojedem svoje stopalo od muke.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...