Jump to content

Premijer liga 2022/2023


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

20 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Sjebes 600 miliona u pola godine da ti najbolji igrac utakmice protiv Fulhama bude golman. Masterclass realno.

A i na travu su mogli da potrose koju kintu. Olinjala im se trava pa izgleda kao da igraju na Lionu, a ne na Stamfordu, jos par utakmica ima da bude blato.

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Miki28 said:

City ima srece pa igraju sa Leipzigom a ne sa nekim heavy weight-om u LS. Kako bi dobili po usima. 

 

Haaland je unistio ovu ekipu. Vec sledece sezone ce to bolje izgledati kad Pepinjo ulozi 300 miliona

Malo je 300. treba obnoviti momčad. Pojavio se Newcastle, Arsenal samo raste sa mladim igračima, Chelsea dosta kupio i bit će dobri sljedeće godine, ETH diže United. Jedno miljardu treba uložit da se uzme EPL opet. Ili odlazi u PSG da pokaže kako se uzimaju domaće titule.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne vidim sto je Haland unistio ovu ekipu. Haland je uradio ono zbog cega je dosao, odmah. Ova ekipa slabije igra jer ocigledno je bilo nekih sukoba u svlacionici, zbog toga ovaj odlazak Kansela, Bernardo nije zadovoljan vec duze vreme, De Brujne ulazi u godine i pored svega toga Siti je drugi.

 

Mislim da bi 99,99999% ekipa na ovom svetu volelo takvo "unistenje".

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, McLeod said:

Ja ne vidim sto je Haland unistio ovu ekipu. Haland je uradio ono zbog cega je dosao, odmah. Ova ekipa slabije igra jer ocigledno je bilo nekih sukoba u svlacionici, zbog toga ovaj odlazak Kansela, Bernardo nije zadovoljan vec duze vreme, De Brujne ulazi u godine i pored svega toga Siti je drugi.

 

Mislim da bi 99,99999% ekipa na ovom svetu volelo takvo "unistenje".

Ni meni nije jasna ta teorija. Kako činjenica da se obrane moraju fokusirati na haalanda spriječava ostale igrače Citya da lakše dođu do prilika i golova?
 

Btw, Bernardu žena želi iz Manchestera od kad su stigli tamo. Lisabon, Monte Carlo, Manchester. lagao bi kad bi rekao da je ne razumijem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, McLeod said:

Ja ne vidim sto je Haland unistio ovu ekipu. Haland je uradio ono zbog cega je dosao, odmah. Ova ekipa slabije igra jer ocigledno je bilo nekih sukoba u svlacionici, zbog toga ovaj odlazak Kansela, Bernardo nije zadovoljan vec duze vreme, De Brujne ulazi u godine i pored svega toga Siti je drugi.

 

Mislim da bi 99,99999% ekipa na ovom svetu volelo takvo "unistenje".

Vidjele su se naznake od starta sezone, vec sam pisao da City nije toliko jak kao prethodnih sezona jer vise nije nepredvidiv kao ranije gdke iskace 10 igraca sa 10+ golova. Sada su od starta krenuli na Haalanda i nadavao se fino golova, igraci se opustili a kada su se timovi "prilagodili" ( najbolji primjer utakmica sa Evertonom, Utd i Totenhemom gdje su igrali jako na njemu ) i onda nema vise toliko raspolozenih igraca da uskoce. 

Naravno ne pomaze i strucnjak na klupi koji pametuje. Mahrez danas najboljinigrac kod njih i on ga izvodi i ubacuje KDB. 

 

Izgovor za poraz je putovanje od Mancestera do Londona.

Link to comment
Share on other sites

O Halandu kao problemu bi mogli da pricamo da je Siti ove sezone imao isti sistem kao prethodne dve sezone npr uz tu jednu zamenu Zesus/Haland. Ali ovako, Gvardiola je ubio ekipu sa silnim rotacijama. Foden je prvi deo sezone bio medju boljim igracima ekipe pa je iz nekog razloga popio klupu. Nakon SP je klupirao Kansela i Vokera, pokusava neke sulude ideje sa transformacijom formacije iz 4 nazad u 3 nazad sa Lewisom kao veznjakom, ali ne izgleda to bas najbolje. De Brujnea sve cesce odmara i ostavlja da ulazi sa klupe, a sve vise minuta dobija stetocina Grilis koji iste uopste ne opravdava. Sumnjam da Gvardiola svesno kalkulise i pokusava na neki nacin da ispadne iz trke za titulu kako bi se kasnije mogao u potpunosti posvetiti LS. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...