Jump to content

Premijer liga 2022/2023


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

3 hours ago, Miki28 said:

Nadoknada izgubljenog vremena, malo ga pretjerali.

 

Znaci ok ti je Rasfordov gol vs Liverpula, ok ti je odbojka u proslom kolu, ali sa 5 minuta nadoknade (za 6 izmena, znaci samo 2 minuta da izlezavanje kojeg je bilo na pretek) i nadoknadjivanje zbog izlezavanja u ti 5 minuta nije ok?

Izgleda da je sudija trebao da svira malo ranije, kao vs Junajteda kad Liverpul krece u kontru, da ne ispostuje ni prvobitnih 5 minuta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miskooo said:

 

Znaci ok ti je Rasfordov gol vs Liverpula, ok ti je odbojka u proslom kolu, ali sa 5 minuta nadoknade (za 6 izmena, znaci samo 2 minuta da izlezavanje kojeg je bilo na pretek) i nadoknadjivanje zbog izlezavanja u ti 5 minuta nije ok?

Izgleda da je sudija trebao da svira malo ranije, kao vs Junajteda kad Liverpul krece u kontru, da ne ispostuje ni prvobitnih 5 minuta.

Gol Rashforda mi je top. Odlicna lopta Marsijala i sjajan trk i sut Rashforda. 

 

Malo su McT i Adams plesali. Ruka u prirodnom polozaju, odbija se lopta od Adamsa. Sta ce mrceni antifudbaler, nije sposoban da skloni ruku, jedino da mu je odsijeku? A i van 16m je bilo kad se odbila od Adamsa. Jbg, sta da ti kazem.

 

Kontra Liverpula tako sto je bio prekrsaj za Utd i poslata lopta ka Marsijalu?😂😂😂

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ponadao sam se pobedi posle vodeceg (auto)gola, ali jbg, svakako je bod na ovakvom gostovanju okej. Ostajemo neporazeni, Celzi je izgubio, svakako pratimo najvise njihove rezultate jer je sa njima najveca trka za to 4to mesto...  To vazi i za nas i Arsenal, treba svakako da budemo ispred Celzija pa gde se ko namesti za LS.

 

 Sledece kolo Fulham koji je sjajno krenuo u sezoni i Mitrogol koji je bas on fire, ali nema sta, ovde se moraju uzeti 3 boda. Ako zelimo da ostanemo na LS kursu...

 

 Siti siguran protiv Notingema. Haaland je dobar igrac.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Lineker said:

Pristojan bod protiv WH-a. Igra i dalje nije na zavidnom nivou, ali za sada može se reći bez kikseva u prvih 5 kola.

 

Ne znam kako ono igranje rukom nije penal...

 

Ne može biti penal jer je prvo pogodilo Kresvela u glavu, pa onda u ruku. Nikad se ne sudi kad se lopta odbije u ruku od sopstvenog tela. Pogotovo ne penal

 

Meni nije jasno kako Rajs nije dobio bar žuti za faul nad Hojbjergom. Ono je baš ružno izgledalo. Crveni da je dobio ne bi mogao niko ništa sucu da zameri. 

 

Solidna tekma, bili smo malo bliži pobedi, ali realan rezultat. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Još sad Entoni kada se pridruži, biće utd opet nezgodan rival.  

 

Deluje da su malo stabilizovali odbranu, ne znam zašto Varane ne igra češće. Malasia i Martinez su fina pojačanja u odbrani i vidi se boljitak. Od kada su krenuli da igraju svi zajedno, primili su samo 1 gol u tri utakmice.

 

 

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, delgado said:

 

Lako je Sitiju i Haalandu, to je bukvalno match made in heaven, nego hocemo mi i vi ove godine da neutralisemo taj Celzi, da ga izbacimo iz top4.... 

vidis kako se pojacavaju ne daju nam ni komad srece da imamo jedne sezone. Cim ne ide kako treba 100 milki po igracu, samo pljusti.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, BattleBender said:

Nista nije United manje funkcionalna druzina od Chelsea-a.

Kod Utd se vidi napredak itekako, posebno u organizacionom smislu. 

Kao sto sam se i nadao, ona 2 poraza a posebno od Brentforda su bili dar sa neba jer je ETH vidio neke stvari, korigovao tim i doveo 2 veoma kvalitetna igraca u Casemiru i Antony-u. 

 

Utd mnogo bolje defanzivni djeluje, mnogo su kompaktniji, tezi za probiti. Nije idealno ali napredak. 

 

Cuda se dobiju kad pokazes cvrstu ruku. Na klupu posaljes Ronalda a oosebno Maguire-a i Shawa i vidis sta dobijes. Ekipu koja se bori.

Link to comment
Share on other sites

Kako igra Čelzi, smeši se treći poraz u poslednje četiri utakmice od timova sredine tabele. Ne vidim šta može Aubamejang da popravi tu.

 

Sve je izglednije za TOP4 da će biti: 1. Siti

                                                            2. Arsenal

                                                            3. Totenhem

                                                            4. M. Junajted

Link to comment
Share on other sites

Pogodi Tuhel sa izmjenom, Chilwell izjednaci

12 minutes ago, Dracarys said:

Kako igra Čelzi, smeši se treći poraz u poslednje četiri utakmice od timova sredine tabele. Ne vidim šta može Aubamejang da popravi tu.

 

Sve je izglednije za TOP4 da će biti: 1. Siti

                                                            2. Arsenal

                                                            3. Totenhem

                                                            4. M. Junajted

Totenhem ce biti ispred Arsenala. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...