Jump to content

UEFA Champions League 2022/23


Don Juan

Recommended Posts

On 10/26/2022 at 10:26 AM, Bugl Khan said:

Btw, Ljubičić je jedan od boljih igrača Dinama ove sezone. Sinoć je odigrao prvu lošu utakmicu. Dečko je inače vezni, ali pošto Dinamo nema lijevog beka (iako ih je u 2 godine kupio 5), onda on pokriva tu poziciju.

Ovo o bekovima mi nesto poznato...

Link to comment
Share on other sites

Fenjer za Choloa :classic_biggrin: U bednoj grupi..libogaracku..dobio novi ugovor do 2026. Kae ostaje dok ne osvoji Ligu sampiona :classic_biggrin: Good one :thumbsup:
Chupo Moting's on fire. Lik zabio 6 golova otkako ga je Nagelsman stavio u prvu postavu.
Treci gol za Ajax dao mali Conceicao,koji je sin Portovog trenera i bivseg portugalskog reprezentativca.
Frankfurt "opravdao" osvajanje Lige Evrope prosle sezone, prosavsi dalje iz jedne grupe koja je mozda vise i licila na LE nego na LS. Ipak,zasluzili su cestitke.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/27/2022 at 1:16 PM, Drug Crni said:

Bajern je opako iznabijao kompleks Barseloni..to je sada vec jedan impozantan niz protiv Ponosa Katalonije:pobeda,neporazenosti,broja uakmica bez primljenog gola. Sinoc demonstrirali tipicni nemacki mentalitet - odigrali celu utakmicu k'o da im zivoti ovise o njoj. Svaka cast,zato i jesu sila.

Kog su redovno šamarali prije Barcelone? Jel Arsenal?

Edited by Bugl Khan
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Drug Crni said:

Fenjer za Choloa :classic_biggrin: U bednoj grupi..libogaracku..dobio novi ugovor do 2026. Kae ostaje dok ne osvoji Ligu sampiona :classic_biggrin: Good one :thumbsup:
Chupo Moting's on fire. Lik zabio 6 golova otkako ga je Nagelsman stavio u prvu postavu.
Treci gol za Ajax dao mali Conceicao,koji je sin Portovog trenera i bivseg portugalskog reprezentativca.
Frankfurt "opravdao" osvajanje Lige Evrope prosle sezone, prosavsi dalje iz jedne grupe koja je mozda vise i licila na LE nego na LS. Ipak,zasluzili su cestitke.

Al taj Chupo Moting mi je nepoznanica veća. Igrao u Schalkeu, ok, pa Stoke, ok, ništa čudno. Odjednom evo ga PSG-u. Grijanje klupe, ulasci u grabage timeu. Znam dok bi zabio gol da su buile sprdačine Chupo Moting on fire il tako nešto. I onda iz PSG-a u Bayern. Kako, zašto? Naravno, opet grijanje klupe, opet garbage time. I odjednom Chupo u prvoj postavi rešeta mreže (odlazak Lewe je jedan od razloga naravno). Ali lik mora imati jebenog agenta kad ga uvali u PSG, i onda u Bayern bez da je u PSG-u odigrao išta značajno (koliko ja znam, možda sam skroz u krivu).

14 minutes ago, Drug Crni said:

Iskreno,ne razumem na koga mislis/za koga pitas? ^

Bayern je jedno vrijeme skoro svake sezone razvaljivao Arsenal u Ligi pravaka. Uvijek bi ih ždrijeb nekako spojio, u uvijek bi ih Bayern baš razbucao. Mislim da je Arsenal, nisam 100% siguran, al jedno 99% jesam.
EDIT: @Drug Crni pogledaj sad prethodni post. Bit će ti jasnije. krivi dio sam izrezao bio.

Edited by Bugl Khan
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Igrao je i za Stoke u Engleskoj,to se secam..ucinka i ne bas.
Moram priznati da meni Bayern bolje deluje sa njim na terenu kao '9' nego kad su igrali bez pravog spica. U pravu si - pomogao mu je mnogo odlazak Lewe,ali i povreda Sanea, jer se otvorilo jedno mesto u postavi.

Igra odlicno,nisu to ni neki bezveze golovi koje zabija. Uveliko nemacki mediji pricaju da ce mu biti ponudjen novi ugovor.

Link to comment
Share on other sites

Benfika vodi 6:1 u gostima..
I Benfika i PSG imaju po:
14 bodova
isti medjusobni skor 1:1
istovetnu gol razliku +9
isti broj postignutih golova 16

Benfika osvaja grupu jer je dala vise golova u gostima :lol_2:

Dici se se prasina zbog ovih 1:6. Kao onomad kad su igrali Dinamo - Lion

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...