Jump to content

Strane košarkaške lige


Del Piero

Recommended Posts

Sutra ce goreti u mecu Oldenburg-Alba. Prava poslastica za ljubitelje evropske playoff kosarke. Ocekujem jednu atraktivnu kosarku za dosta poena u NBA stilu. Pored toga jos par atraktivnih utakmica. Baskonia i Valensija pred teskim zadatkom da vrate brejk protiv Saragose i Unikahe. Lokalni derbi Huventud-Barsa, gde ne bih bio iznenadjen pobedom domacina.

Jos jedan duel Efesa i Galate, gde se Galatasaraj pokazao kao dostojan protivnik, i za kraj dana kao slag na torti neodoljivi Palakanestro i prva mec lopta Sasarija za prolaz u finale. 🏀🏀🏀

 

Ma kakva Liga sampiona, daj kosarke, ja gladan ko pas. :classic_laugh:

 

 
 
Edited by MrTripleDouble
Link to comment
Share on other sites

Saragosa upravo izbacila Baskoniju, više nego zasluženo. Kod gostiju Šengelija, Vojtman i Poarije po 5 ličnih grešaka a treba spomenuti i nesportski faul Poarijea na Alosenu koji je bio "za zatvor".

 

Radović osim što je bio najefikasniji kod domaćih odlično je participirao u odbrani.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Alba brejkovala Oldenburga. Utisak mi je kako je Siva napredovao, mislim da moze da igra u vecini EL timova. Sa druge strane sem Mahalbasica i Cummingsa nema nekog zanimljivog igraca, djeluje mi da ce Alba rutinski da odradi ovu seriju.

 

Veceras bi mogao ispratiti malo Sasari i Milano ako nadjem stream, bas slabo pratim domestic lige ove sezone.

Link to comment
Share on other sites

Bio sam uveren da će bar to prvenstvo odraditi kako treba, ali jbg.

 

Tu bukvalno jedino Mesina pomaže, jednostavno su banda. Onda bi on verujem i postavio kakav takav sistem u odbrani, ovo je komedija poptuna. Priznajem da sam mislio da je Planiđani mnogo bolji trener.

Link to comment
Share on other sites

Meni je baš krivo što je SK odustao od prenosa italijanskog prvenstva. Trebali su makar plej of da otkupe. Godinama unazad je bude jedno od najzanimljivijih prvenstava u završnici, ako ne i najzanimljivije.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Knipex said:

Meni je baš krivo što je SK odustao od prenosa italijanskog prvenstva. Trebali su makar plej of da otkupe. Godinama unazad je bude jedno od najzanimljivijih prvenstava u završnici, ako ne i najzanimljivije.

Ima li na Areni?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...