Jump to content

PDF Ostali sportovi


zoe Bg

Recommended Posts

  • zoe Bg pinned this topic
  • 2 weeks later...

Moram da uložim neku vrstu žalbe. Naime, na PDFu su se pojavile teme koje po mom mišljenju ne spadaju u ovaj deo foruma. Ovo je PDF posvećen diskusijama o profesionalnom sportu a teme kao što trčanje i fitness tu ipak ne spadaju. Čak je i tema koju sam ja otvorio (Šah) malo skrenula sa zamišljenog kursa. Ako već imamo PDF za američki fudbal, možda bismo mogli da otvorimo i neku 'svaštaru' gde bi mogli da se razmenjuju saveti koji se tiču amaterskog bavljenja sportom, igrice i ostalo što nema direktno veze sa profesionalnim sportovima. 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Jurgen said:

Moram da uložim neku vrstu žalbe. Naime, na PDFu su se pojavile teme koje po mom mišljenju ne spadaju u ovaj deo foruma. Ovo je PDF posvećen diskusijama o profesionalnom sportu a teme kao što trčanje i fitness tu ipak ne spadaju. Čak je i tema koju sam ja otvorio (Šah) malo skrenula sa zamišljenog kursa. Ako već imamo PDF za američki fudbal, možda bismo mogli da otvorimo i neku 'svaštaru' gde bi mogli da se razmenjuju saveti koji se tiču amaterskog bavljenja sportom, igrice i ostalo što nema direktno veze sa profesionalnim sportovima. 

 

Ovaj PDF nije zamisljen samo za profesionalni sport, vec za sve ostale sportove koji ne podpadaju pod vec postojece PDFove. Tu spada i fitness i sah i skijanje i voznja bicikla i sve ostalo.

 

4 hours ago, Kolbas said:

Pitanje: razmišljao sam da možda ponovno pokrenemo temu o pecanju/ribolovu, ali nisam siguran na kom podforumu bi bilo najlogičnije?

 

Pa na ovom. Da neces mozda da otvaras takvu temu na PDF Americki fudbal ?

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Skyglider said:

 

Ovaj PDF nije zamisljen samo za profesionalni sport, vec za sve ostale sportove koji ne podpadaju pod vec postojece PDFove. Tu spada i fitness i sah i skijanje i voznja bicikla i sve ostalo.

 

 

 

 

Ok, ali onda možemo bar da ih razdvojimo, kao što je to urađeno na košarkaškom PDFu sa fantazijem. Na rekreativni i sportski deo. Moje mišljenje je da će tako biti i preglednije i lakše za komunikaciju. 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Skyglider said:

Pa na ovom. Da neces mozda da otvaras takvu temu na PDF Americki fudbal ?

Mislio sam možda na politici ili dijaspori:lala2:...elem, nisam bio siguran da li je više za negde pod razno/ostalo ili ostali sportovi...

Edited by Kolbas
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Quote

 

Razmisljam da otvorim jedan sasvim novi topik i da ga naslovim - Trcanje. Htio bih da prodiskutuijem o trcanju, na duze i krace staze, da razmijenim iskustva i savjete sa drugim forumasima koji vole i bave se trcanjem, kao sto bi mi bilo drago inspirisati druge da pocnu da se bave ovim sportom. Ko misli da je trcanje glupo i dosadno ne moraju ucestvovati u diskusiji, nije obavezno.

 

Trcim polumaraton za manje od dvije sedmice i znacilo bi mi da dobijem inteligentne i korisne savjete od nekoga sa vise iskustva od mene. Ostali sportovi i nacini postizanja fitnesa i dobrog izgleda mi trenutno nisu prioritet.

 

Da li bi otvaranje takve teme imalo smisla i da li bi bilo zainteresovanih? Ovaj thread moze da se preimenuje i da nastavite u pravcu u kome je diskusija krenula.

 

A?

 

 

ja mislim da poseban topic za natjecateljsko trcanje nema pretjeranog smisla na ovom forumu. na koncu ce se pokazati da sve topice o rekreaciji (trenutno ih je dva) treba uklopiti u jedan. zasto to mislim? pa zato sto u 17 godina Foruma B92 nije postojao niti jedan STALNI topic (koji je potrajao / bio aktivan duze od nekoliko tjedana) na kojem su forumasi (aktivno) pisali o vlastitim sportskim, natjecateljskim ili rekreativnim aktivnostima. sve je bilo vezano za politiku i idolatrijsko navijanje + kladionicu. koliko primjecujem, i dalje je tako. 

 

Clipboard02.jpg

 

premali je ovo broj ucesnika (a subota je navecer, dakle udarni termin) za usko specijalizirane topice, tipa trcanja, ili planinarenja, ili strelicarstva, ili plivanja, ili teretane, ili jedrenja, ili ronjenja, ili biciklizma, itd. itd. tako da je moj prijedlog moderaciji da napravi jedan / jedinstveni topic koji ce okupljati sve rekreativce i sportase na ovom forumu, i koji nece biti polumrtav (ili totalno mrtav) nakon prvih nekoliko strana, jer ce na njemu uvijek barem neko pisati o fizickoj aktivnosti kojom se bavi i koju voli. 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Vjekoslav said:

mislim da poseban topic za natjecateljsko trcanje nema pretjeranog smisla na ovom forumu

 

Pa i nema, u pravu si. To sam ja u afektu, kada su pocele upadice tipa - trcanje je glupo i slicne stvari. Nemam nista protiv da se spoji u jedan topik ali ne mora se zuriti s tim. Da vidimo kako ce se stvari odvijati, da damo malo vremena, a? Sad imaju dva topika, pa ako jedan zamre, mogu se spojiti. 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 years later...
6 minutes ago, Stiletto said:

 

Povreda ili šta...?

 

Mislim, sa 18 godina da se povuče sa leda...

 

Nije povreda, jednostavno su ove tri mnogo bolje.

 

Rusija ima taj sistem gde devojčice od 15, 16 godina koje još uvek nemaju formirano telo žene mogu da izvedu te neverovatne pokrete i skokove. Već sa 19, 20 godina je nemoguće nadmetati se sa njima. 

 

Ali Valieva je bukvalno one a kind klizačica, devojka bi sa svojim rezulatatom lagano ušla u Top10 i u muškoj konkurenciji. 

 

Edited by Jurgen
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 9 months later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...
  • 4 months later...
On 1/16/2024 at 8:30 PM, Molina23 said:

I ženska i muška MNE reprezentacija su ispostave cetaških degenerika, lafo komita. Njima je pobeda nad Srbijom jedina svrha u životu, draža od medalje.

 

Ironija života da je predvodnik zaumnog plemena Vuk Lazović. Veliki Danilo bi još dva puta umro da zna danas šta je napravio. 

Za ovaj post zbog vređanja i generalizacije - 10 dana.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...