Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Iskukano!  Karte za Makabi i u onlajn prodaji. Usled velikog interesovanja, karte za revanš meč protiv Makabija u okviru plej-of faze Lige šampiona biće i u onlajn prodaji. Napomena je da će onlajn kupovina ulaznica biti moguća isključivo iz Srbije, za sve tribine osim južne.

 

FaRQystXEAEF4NH?format=jpg&name=medium

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kooineeperk said:

@ Mijovic i Gobeljic >

 

Sve sreca da je Grujicka rodila devojcicu, inace bi imali novog desnog beka za nekih 16 godina kad Gobelja konacno odluci da ode u penziju i prepusti mesto sinu.

 

 

Imamo mi i zensku fudbalsku sekciju. Polako.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je play of. MIslim da su nerealne price da ce Makabi igrati na sve ili nista  sutra. Ipak su ovo dve utakmice koje donose mnogo. Tarzanisanje, jurisi po svaku cenu, a narocito uspesno probijanje tj. scenarija iz minulih faza kvalifikacija za Makabi je jedan nedostizan cilj (vlazan san). Imamo brzu tranziciju, imamo dr Ivanica.  Ima i onoga sto nemamo ali svakako ocekujem izjednacen duel. Koliko ce Srnic uspeti  u nameri da omete njihove krativce videcemo. Plasim se glupih faulova u zoni suta i nesrecnog Gobeljica. Ukoliko sve to sa nase strane bude korektno, mi cemo sigurno dati gol. Koliko ce Makabiju trebati vremena da se vrati u tekmu posle primljenog gola pitanje je. Sve se resava u Beogradu. Zato moramo biti mirni, stalozeni sa jasnim planom igre. Verujemo u ekipu, strucni stab, ambijent u i oko kluba. Idemo ka LS a ovo je poslednja ino stanica na tom putu.

 

"OTKRIVAMO Zvezda rekla “ne” Lensu za vezistu!" Odbijemo 1.5 miliona za NIkolu Stankovica.

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kooineeperk said:

@ Mijovic i Gobeljic >

 

Sve sreca da je Grujicka rodila devojcicu, inace bi imali novog desnog beka za nekih 16 godina kad Gobelja konacno odluci da ode u penziju i prepusti mesto sinu.

 

 

imamo mi i ženski fudbalski klub

Edited by Perkos2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Nini3112 said:

Pavkov ne ide u Haifu zbog navodnog stomacnog virusa,da li se to konacno sprema prodaja? Negde sam citao da je neki klub iz Turske zainteresovan?

Mislim da je baš stomačni virus u pitanju, ako nije neki drugi. Imali smo nekoliko bolesnih igrača.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bojim se da zbog (ne)kvaliteta dosadasnjih protivnika nismo svesni koliko smo busni, pa jos ako se na terenu zajedno nadju Milunovic i Gobeljic (pu pu pu, valjda nece), ne zna se gde preti veca opasnost. Ovo je valjda prvi put da podrzavam igranje cuvenog osiguraca, pa makar se prezivao i Srnic, kad je vec Sanogo totalno u autu. Ako pocnemo sa standardnom petorkom ispred odbrane, gde nam jedan Kanga najvise trci i ubedljivo je najodgovorniji defanzivno, primicemo 2 gola do poluvremena. Cak ova ideja sa Bukarijem koji ulazi svez u drugom poluvremenu nije totalno bez smisla.

 

Dosta su napaljeni, uigrani, brzi i neprijatni, kvalitetniji od onog proslogodisnjeg Serifa. Siguran sam da cemo ih na Rajku dobiti, ali najpre valja sacuvati zivu glavu sutra. X je puna kapa, trebace i srece, valjda se vrati malo za Rendzers. 

 

U svakom slucaju, zavaliti se u fotelju i nadati se najboljem, ni ispadanje nije smak sveta, cak sta vise... Odavno nisam bio opusteniji pred neki evropski dvomec,

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, suptil said:

Ovo je play of. MIslim da su nerealne price da ce Makabi igrati na sve ili nista  sutra. Ipak su ovo dve utakmice koje donose mnogo. Tarzanisanje, jurisi po svaku cenu, a narocito uspesno probijanje tj. scenarija iz minulih faza kvalifikacija za Makabi je jedan nedostizan cilj (vlazan san). Imamo brzu tranziciju, imamo dr Ivanica.  Ima i onoga sto nemamo ali svakako ocekujem izjednacen duel. Koliko ce Srnic uspeti  u nameri da omete njihove krativce videcemo. Plasim se glupih faulova u zoni suta i nesrecnog Gobeljica. Ukoliko sve to sa nase strane bude korektno, mi cemo sigurno dati gol. Koliko ce Makabiju trebati vremena da se vrati u tekmu posle primljenog gola pitanje je. Sve se resava u Beogradu. Zato moramo biti mirni, stalozeni sa jasnim planom igre. Verujemo u ekipu, strucni stab, ambijent u i oko kluba. Idemo ka LS a ovo je poslednja ino stanica na tom putu.

 

"OTKRIVAMO Zvezda rekla “ne” Lensu za vezistu!" Odbijemo 1.5 miliona za NIkolu Stankovica.

 

 

Ako umesto Bukarija pocne Srnic, nemas brzu tranziciju

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sokmeniki said:

Dobri momci, platili putovanja + stavili stanove pod hipoteku da bi mi dobili licencu 🥰🥰🥰

Gubite vreme na gluposti, sto se mene tice moze da povede i strica i strinu + Masin muz sa psom da krene, ako ce da dovede fudbalera na mesto desnog beka i zadnjeg veznog, a ne ova dva nesrecnika da gledam.

To je problem a ovo i ne toliko, prezivece  FK tih 700 evra za njihove karte.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, bosMan_jr said:

Gubite vreme na gluposti, sto se mene tice moze da povede i strica i strinu + Masin muz sa psom da krene, ako ce da dovede fudbalera na mesto desnog beka i zadnjeg veznog, a ne ova dva nesrecnika da gledam.

To je problem a ovo i ne toliko, prezivece  FK tih 700 evra za njihove karte.

A beka možemo da čekamo do kad?

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, bosMan_jr said:

Gubite vreme na gluposti, sto se mene tice moze da povede i strica i strinu + Masin muz sa psom da krene, ako ce da dovede fudbalera na mesto desnog beka i zadnjeg veznog, a ne ova dva nesrecnika da gledam.

To je problem a ovo i ne toliko, prezivece  FK tih 700 evra za njihove karte.

I to sto kazes. To je tradicija, Dzaja je vodio obe cerke na put po Evropi sa Zvezdom  1991.😂

Link to comment
Share on other sites

Iskren da budem, trebala mi je dnevna doza informacija i fotografija sa poslednje 2 strane kako bih se manje nervirao sutra.

 

Kakva smo mi zapravo beda od kluba. I opet ce nam se vratiti to sto smo takva beda.

 

Desnog beka nema ni u najavi. Potrosicemo Erakovica koji to nije. Mada bi bilo lepo da krene sa Obogaljicem za potpuni cirkus.

 

Dobri vojnik Srnejk ceka kao zapeta puska da trci, negde, niko ne zna gde i zbog cega. Bukari na klupi? Genijalno. Sabice nas u prvih 20 minuta, necemo znati gde smo. A potpisujem da ce, ako Pesic bude menjan, uci Ben ili ce Katai na spica. Sikaniranju Ohija nema kraja, i to ce nam se obiti o glavu. I treba. Bitno da Mica Mrcina Pavkov igra svaku. Bukari je doveden za Vozdovce, Lucane i ostale Surdulice. Ovo su ipak utakmice za proveren kadar, Zvezdinu decu i polivalentni olos. Vec vidim da ce Katai da krene nervozan, i da ce da upadne u lelemud-depresivni mod. Naravno, igrace 90 minuta.

 

Dragovic je u opasnosti od zutog kartona zbog koga bi propustio revans. Ako Milun bude na nivou, nema trika da ga ne dobije. Onda bar znamo da ne mozemo da izbegnemo metak na desnom beku na Marakani.

 

Sto kaze onaj iz Ko to tamo peva, sve sam ovo vec video i doziveo. Prosle godine izlazimo sa Krstovicem kao spicem na Serif, balvan sutira sa 30 metara, pogadja Stepin vajat i prikenjava saigracima. Ali njega voli grupa. Terzic koji posle Serfia huska igrace da je Degenek krivac sto nema para za plate jer je odbio transfer u Singapur (?). Sada izgleda ima love pa se ide porodicno u Izrael. Posle svog tog sranja mi je nivo nerviranja za fkcz opao bar za 70%.

 

I onda cemo opet da slusamo budalastine o tome kako "nije bitan nacin na koji se dodje do cilja, vec samo cilj". A cilj je da osvojimo titulu pored najtuznijeg Partizana u istoriji. Ne pamtim kada je razlika izmedju 2 tima bila veca u kvalitetu, a mi cemo da izadjemo sa Srnaldom, taman posla da probamo da ih rasrafimo da se pamti. Nego sigurica, dupli blokic, Srnaldo da trckara razgradjuje stihijske napade Kristijana Belica i pokojnog Fejse. Jos sad kad je video da Dijabate zna fudbala, pa kuku! Ispred Rodica ce da igra onaj Gruzijac da se podupla.

 

Pizon mozda nema neko veliko trenersko znanje, ali je imao dovoljno pameti i muda da ubaci 18-godisnjeg klinca da resi utakmicu u Evropi. Taj 18-godisnji klinac je izrastao u sisu trenersku najobicniju, kome i na 5-0 ulaze Srnici i Pankovi. Polako se pretvara u Milojevica iz 2019-e, samo sa 3 puta skupljim timom. Jebala ga grupa da ga jebala. Ziv nisam da vidim kako ce Ado da se izbori protiv konkurencije u vidu Srnica.

 

Potpuno bespotreban post, nije bas ni poredjano kako treba, ali besan sam, bas besan. Na ivici sam da sutra uopste ne prebacujem sa basketa na fudbal.

Edited by pantelia
  • Like 4
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, bosMan_jr said:

Gubite vreme na gluposti, sto se mene tice moze da povede i strica i strinu + Masin muz sa psom da krene, ako ce da dovede fudbalera na mesto desnog beka i zadnjeg veznog, a ne ova dva nesrecnika da gledam.

To je problem a ovo i ne toliko, prezivece  FK tih 700 evra za njihove karte.

Ma meni realno nije ni problem da se ugradi za par igraca ali prvo dovedi kvalitetne igrace na svim pozicijama pa onda mendazerske da popune mjesto i tu se ugradjuj, kao Mamic.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...