Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

27 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Sta je problem u vezi ovog poteza? Probali su sa igracem koji ima top CV u najboljim godinama, znalo se da je imao povrede i da je to rizik, ali rizik koji je vredeo da se proba. Ovo je mnogo manji promasaj od milion promasenih investicija ranije. Slicno i sa Bakayokom doveden za 0 evra, svesno se uslo u rizik, takvi promasaji , ako su uopste promasaji su u sklopu redovnog i solidnog poslovanja i razmisljanja. Jedan takav potez se isplatio , sa Mustafom, ne moze uvek. 

Ali kad platis 1.2 miliona za Falca i ko zna koliko jos za Van La Pare i slicne, e to su promasaji, a takvih je bilo mnogo vise nego ovih sa ukalkulisanim rizikom kao sto su Bakayoko ili Picini. 

 

Dovescemo desnog beka, samo ne zna odakle i odkud, jer skauting ne postoji, iz nase lige jedino mi pada na pamet Yam Kam iz Nisa, ali on se oporavlja od malarije, plus je bek koji je pre svega defanzivno orjentisan, ali je ipak jak kao stena i working progress sto bi se reklo. Jeste stranac, ali zaista ne znam koga iz nase lige, jer takav bek ne postoji za FKCZ u ovom trenutku. 

 

Za sada je Gobeljic broj 1, Stankovic mali je rezerva, to je tek nerazumno, decko koji je box to box vezni , da ga prebacujes na beka i igras mu se sa karijerom, ma bezi bre. 

ko te je slagao da je Bakajoko doveden za 0 evra?

Link to comment
Share on other sites

On 7/10/2022 at 10:34 AM, Dropkick Murphys said:

ovako nam izgleda roster trenutno po kvantitetu

WUC3V0U.jpeg

 

hoće li struka dovoditi bre nekog beka ili štopera? gobeljardo jedina izmena na oba beka, a pankov na štoperu. 6 igrača na 4 pozicije...šta li može poći po zlu? dajte još neko krilo u to ime.

 

1 hour ago, mare80 said:

Pićini fratelo mio nas napustio .

Samo da bacim update

tRX8bUT.jpg

  • Like 1
  • Ha-ha 14
Link to comment
Share on other sites

Al kako je me i presmesno sto je 90% forumasa znalo unapred sta ce se desiti sa pojacanjima a 10% je bilo dajte mu sansu. I tako za svako pojacanje osim Kangwe i Bukarija. 

 

I onda kad odu, a dobro znate, mora ss pogresiti. Pa ne, mora se pogoditi al se desi greska a nam se desava pogodak u greskama. Sramota

Link to comment
Share on other sites

Jbt dokle vise sa reciklazom raspalih povratnika, sa prodavanjem najperspektivnijih igraca na prvu ponudu i sa cirkusom na bekovskim pozicijama?

 

Prelazni rok je fino krenuo sa Kangvom i Bukarijem, mislio sam da je Marin doneo neke promene, ali ne vredi, Mrkelu treba govnjivom motkom najuriti...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam do sada mislio da su najbolji poslovi bibliotekar, zamjenik ministra/gradonacelnika/predsjednika skupstine...ali Mrkela me ipak uvjerio da je to pozicija sportskog direktora u Zvezdi. Njemu bas puca kurac..Onako, samozatajno izadje na press, par frazica i floskula na osnovu kojih se moze steci utisak da ima nekog keca u rukavu..i do jaja.

Link to comment
Share on other sites

VLP,Bakajoko,Dioni,Rišairo,Falko,Pićini....neka neko nastavi niz "uspešnih" investicija i pikova naših nesposobnjakovića iz uprave.

Za ove promašaje i pare koje su ulupane u njih mogao se kupiti jedan kršten i pravi desni ili levi bek ,možda pak i neki napadač.

 

Ovako krećemo kao i ko zna koju sezonu unazad sa Gobeljardom pšo desnom boku i Rodićem po levom,kome je alternativa na istom tom boku

pomenuti vojnik CZ Gobelja.Skandal.

 

O poziciji špica gde dominira Pavkov koji trenutno nije ni za Beogradsku Ligu je pitanje za sebe.naravno na poziciji špica se govori o Šilji

koji je već bio kod nas i koji je jedan od pedesetak igrača za koje je čuo Mita i kompanija kad treba neki igrač da se dovede(Milun takođe).

 

Čudi me pa nisu već kontaktirali Boaćija kao špica,Ninkova za desni bok a Reljića za levi.Jer koga drugog da kontaktoraju kad je skauting u FK nula bodova.

Već će proći dobar deo sezone dok se ne dovede neki kršten bek ili npr. štoper ako se mali Erak proda što je velika verovatnoća.

 

Mita ponovo jaše.

Edited by Siki
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sada će prodavac magle Terzić da se javi sa nekom bombastičnom izjavom, tipa novi stadion, milioni za pojačanja, kamioni, avioni, kao i uvek što radi kada treba da se umiri nezadovoljstvo i da se zamaskira katastrofalno poslovanje kluba. Provaljeno već odavno. Posle Mrkele i njega, samo kamen na kamenu će ostati. Kakve dve štetočine, nezapamćeno

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, drperce said:

Ljudi i ako kostaju 0e idalje im se placaju plate koje nisu male... oni bre ljudi igraju za plate vece nego vecina nase kosarkaske selekcije, da ne poredim sa nama siromasima doktorima 🙄

E moj Perce, ispricana prica ove tuzne i duzne drzave, mada je to lufilo fudbalskog trzista svuda prisutno. Naravno, ne vredi ni pominjati bilo kakva poredjenja sa tim vitalnim i krucijalnim delatnostima jednog drustva kakva je zdravstvo, ali ovde se radi i o brojnim izakulisnim varijantama taljenja i podela ugovora mnogih igraca i toga sta se zaista radi. Tako ostaju upravo "proverena imena", dok talentovano dete ide na prodaju ili pozajmicu.

 

Apropo Gobeljica - mislim da je svako posle prosle polusezone znao da od Talijana leba nema i da ce ono govedo ponovo da nas nasanka kad se desi kakva prilika u jevropi. Nista novo...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Najjace od svega je sto u januaru nadjes  spica i desnog beka, racunamo to je zavrseno, i onda dodju letnje  kvalifikacije gde su opet Gobelja i Pavkov starteri. Bezobrazno, ne prema navijacima, nego prema ovih 7-8 kvalitetnih ljudi koji su na terenu a treba da rudare  da pokriju albino Serhija Ramosa...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Meni se Pesic nije dopadao u prvom mandatu, jedva sam cekao da ga prodamo. Nisam ga pratio od tada, nadam se da je napredovao, ali i da nije svakako ocekujem bolje njegove partije u ovom timu. On ima fizicke limite, ali zna fudbala i mislim da ce dobro da kombinuje sa ovim kreativcima napred kojih nije bilo u Milojevom timu. Nije bas tolika tragedija sto smo ga vratili, Mita bi svakako iskopao nekog Tomanea da nismo.

 

Za Picinija se videlo odavno da ne moze, ne znam sta se cekalo do sad. On je sa ozbiljnim fudbalom zavrsio, kakva crna reprezentacija. Opet smo ostali na Gobelji, sta reci...

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

Kad pročitam utešnu verziju "nije gori od pavkova" ili "mita bi doveo još slabijeg napadača"  ne znam šta da mislim o osobi koja to napiše, prati li uopšte fudbal je najmanje što se može napisati.  Pešić nije napadač koji može doneti kvalitet Zvezdi za evropske utakmice a za domaću ligu špica može i gobeljić da igra opet bi pobedili.

Zvezdi treba ozbiljan napadač a to nije Šilja Pešić, naravno pre napadača treba nam dva igrača na bekovskim pozicijama i jedan štoper da nas  ne bi napucavali u evropi 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ljubitelj baklave said:

Sta je problem u vezi ovog poteza?

 

Za sada je Gobeljic broj 1

 

Evo druze moj sta je problem, sam si sebi odgovorio u postu. A ovo "za sada" ce se, bojim se, izbrisati. Mita Smota je imao godinu dana minimum da bira desnog beka i nabo je igraca koga smo oterali posle 6 meseci. Sta mislis, kolike su sanse da neko normalan dodje za mesec dana? Ja ti potpisujem da on sad zove CSKA da pita kako se Gajic snasao

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ljubitelj baklave said:

Sta je problem u vezi ovog poteza? Probali su sa igracem koji ima top CV u najboljim godinama, znalo se da je imao povrede i da je to rizik, ali rizik koji je vredeo da se proba. Ovo je mnogo manji promasaj od milion promasenih investicija ranije. Slicno i sa Bakayokom doveden za 0 evra, svesno se uslo u rizik, takvi promasaji , ako su uopste promasaji su u sklopu redovnog i solidnog poslovanja i razmisljanja. Jedan takav potez se isplatio , sa Mustafom, ne moze uvek. 

Ali kad platis 1.2 miliona za Falca i ko zna koliko jos za Van La Pare i slicne, e to su promasaji, a takvih je bilo mnogo vise nego ovih sa ukalkulisanim rizikom kao sto su Bakayoko ili Picini. 

 

Dovescemo desnog beka, samo ne zna odakle i odkud, jer skauting ne postoji, iz nase lige jedino mi pada na pamet Yam Kam iz Nisa, ali on se oporavlja od malarije, plus je bek koji je pre svega defanzivno orjentisan, ali je ipak jak kao stena i working progress sto bi se reklo. Jeste stranac, ali zaista ne znam koga iz nase lige, jer takav bek ne postoji za FKCZ u ovom trenutku. 

 

Za sada je Gobeljic broj 1, Stankovic mali je rezerva, to je tek nerazumno, decko koji je box to box vezni , da ga prebacujes na beka i igras mu se sa karijerom, ma bezi bre. 

Ma pre ćemo da pređemo na formaciju sa 3 pozadi. Problem je što i tu imamo manjak igrača, ali to mogu da igraju i Sanogo i Rodić.

Jebiga, ja sam već pisao kako nemamo odbranu, a sada imamo na to minus 1.

Bukvalno nemamo alternative ako igramo sa 4 igrača pozadi, sem klinaca.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Juan said:

Ma pre ćemo da pređemo na formaciju sa 3 pozadi. Problem je što i tu imamo manjak igrača, ali to mogu da igraju i Sanogo i Rodić.

Jebiga, ja sam već pisao kako nemamo odbranu, a sada imamo na to minus 1.

Bukvalno nemamo alternative ako igramo sa 4 igrača pozadi, sem klinaca.

Ne znam ni kako to planiramo, ko u t scenariju igra RWB

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, bosMan_jr said:

Ne znam ni kako to planiramo, ko u t scenariju igra RWB

Bukari će igrati desno, kao i protiv Radničkog u dobrom delu meča.

 

edit. tu su i Ben i Ibrahim kao alternative.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Juan said:

Bukari će igrati desno, kao i protiv Radničkog u dobrom delu meča.

Protiv radnickog nismo igrali u toj formaciji, igrac koji pokriva desnu stranu u formaciji sa 3 stopera mora da radi nesto i u defanzivi, Bukari se nikako ne uklapa u to.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...