Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

2 minutes ago, bosMan_jr said:

Protiv radnickog nismo igrali u toj formaciji, igrac koji pokriva desnu stranu u formaciji sa 3 stopera mora da radi nesto i u defanzivi, Bukari se nikako ne uklapa u to.

 

MI smo od desetog minuta prešli sa tri igrača pozadi. Naravno da igrač koji je na toj strani pokriva taj deo, ali nije nužno da ide skroz pozadi, pošto to može da se pokrije rotacijama u sredini i odbrani. Odnosno Rodić može da se spusti levo ili igrač koji igra nominalno zadnjeg veznog pri njihovim napadima se vraća u nazad, a desni štoper zatvara desnu tranu. Slično kao i reprezentaciji, gde se po potrebi Gudelj povlaći a jedan od centralnih bekova ide na stranu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A zasto smo mi prodali Lazetica Milanu kad bi sada imao prostora da igra prvog centarfora i u LS

I zar nismo imali onog malog Terzica na levom beku a i tad amo samo Rodica imali tu?

Mislim ok kao mora klub da zivi od transfera ali ako te pare posle spucam u van la pare i jos 20 propalih krila ja to smatram ne za losu politiku kluba vec krajnji nemar...da ne kazem nesto jace

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Avda Zekić said:

Terza opasno zagriz'o za Mitrovića iz Niša. Možda odigra kvalifikacije za nas pa eto ga kod vas. Kako će da izgleda transfer, ako do njega dodje, ne znam...trenutno.

To onaj mali na levom krilu???

A motiku da zabodemo u zemlju najbolje... pa mi nismo normalni

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, drperce said:

To onaj mali na levom krilu???

A motiku da zabodemo u zemlju najbolje... pa mi nismo normalni

Sta je problem, ima evo vec mesec dana kako nijedno krilo nismo doveli, Mita ne moze da jede od nervoze, pa vreme je.

 

Predlazem da se u skladu sa svim svetskim i klupskim desavanjim preimenujemo u KRILA SOVJETOV

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Avda Zekić said:

Terza opasno zagriz'o za Mitrovića iz Niša. Možda odigra kvalifikacije za nas pa eto ga kod vas. Kako će da izgleda transfer, ako do njega dodje, ne znam...trenutno.

Guzva je kod nas na krilu, ali mali je svarno odlican.

 

Jedino normalno resenje bi bilo kupiti ga i ostaviti u Nisu godinu dana na pozajmici.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Juan said:

MI smo od desetog minuta prešli sa tri igrača pozadi. Naravno da igrač koji je na toj strani pokriva taj deo, ali nije nužno da ide skroz pozadi, pošto to može da se pokrije rotacijama u sredini i odbrani. Odnosno Rodić može da se spusti levo ili igrač koji igra nominalno zadnjeg veznog pri njihovim napadima se vraća u nazad, a desni štoper zatvara desnu tranu. Slično kao i reprezentaciji, gde se po potrebi Gudelj povlaći a jedan od centralnih bekova ide na stranu.


Не може бити слично као у репрезентацији када је тамо на клупи Пикси који је у стању да од просјечних одбрамбњних играча направи задњу линију од које крећу напади који предају лопту по земљи и гдје се средина нон стоп креће и нуди за лопту. Генерално и у транзицији за напад и одбрану много више трчања без лопте и дисциплине у репрезентацији што је нажалост за Звезду мисаона именица. Станкела је одавно дигао руке од модерног фудбала и пристао на пичкасти мод са блоком и чекалицом. Оних неколико утакмица изузетака за пар година је недовољно да се успостави систем. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Markoss said:

Mitrovic je dobar igrac, ako ce da ga uzmu, onda se nadam da znaju sta ce s njim u prvom timu Zvezde, a ne da damo Radnickom 500k da bi on jos godinu dana igrao kod njih. 

500k vise nije nikakva para za FK, posebno ne da dovedes talentovanog igraca kojeg skoro sigurno mozes da preprodas za vece pare. Ako dodje u Zvezdu sansu ce dobijati na kasicicu, ako ostane u Radnickom igrace svaku,  u tim godinama presudno.

 

A mozes i da ga ne kupis, pa da ode u Oli i onda ga juris da ga kupis odatle, kao sto se vec vise puta desavalo.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Markoss said:

Mitrovic je dobar igrac, ako ce da ga uzmu, onda se nadam da znaju sta ce s njim u prvom timu Zvezde, a ne da damo Radnickom 500k da bi on jos godinu dana igrao kod njih. 

Terza je hteo da pretekne Malme, koji se muva nešto, jer takav mu je ugovor da mogu da ga otkupe za 500 001 $ ili €....šta znam.

 

Rekoh, kad je prelazni rok da ne svraćam kod vas na temi...ni kod komšija. 🤗

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, suptil said:

Ovakve kupovine mi lice na drustveno koristan rad Sojica koji mora da proda gvozdje. Tako Terza mora da kupi nekog igraca. Samo sto mi ne znamo kome mora da se izadje tom kupovinom u susret. 

Stoji da je generalno tako.

Međutim, Mitrović je ozbiljno pojačanje. Videćeš.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

U Beogradu je u 85. godini preminuo Dobrivoje Bobi Janković, doajen srpskog i jugoslovenskog sportskog novinarstva, dugogodišnji novinar i urednik Sportske rubrike dnevnog lista "Politika", jedno vreme i saradnik Televizije Beograd.

Karijeru je započeo u listu "Sport", a posle prelaska u Politiku pratio je, osim domaće fudbalske scene, i svetska prvenstva u fudbalu, odakle su ostali mnogi njegovi nezaboravni zapisi, kao svedočanstvo o vremenu kada je taj sport, kojem je on, kao vrstan hroničar, posvetio svoj život, još bio "najvažnija sporedna stvar na svetu". U "Politici" je najviše pratio dešavanja u Crvenoj zvezdi i fudbalskoj reprezentaciji.

 

Kao publicista, ostavio je za sobom, pored ostalih, knjige "Hajduk ka Evropi", "Šta kaže Madera", "Beskrajni Šekularac", kao i monografiju "Pedeset godina sportskog društva Crvena zvezda".

Dobitnik je brojnih prestižnih priznanja: "Zlatno pero Lubomir Vukadinović", Oktobarske nagrade grada Beograda, kao i nagrade za životno delo Udruženja sportskih novinara Srbije.

Datum, mesto i vreme sahrane biće saopšteni naknadno. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Avda Zekić said:

Terza je hteo da pretekne Malme, koji se muva nešto, jer takav mu je ugovor da mogu da ga otkupe za 500 001 $ ili €....šta znam.

 

Rekoh, kad je prelazni rok da ne svraćam kod vas na temi...ni kod komšija. 🤗

 

Nema veze, dobar je mali igrac i u teoriji moze da vredi i cetiri puta vise minimum, ali ako bude igrao, a stvarno ne znam kako ce i gde ce da se izbori. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Gospodski!
crispiccini © Today I terminated the
contract with my now former club, I asked
to the club to terminate it because after
10 years between Serie A, Liga and Liga
Nos, I was unable to adapt to this different
football, due to habits, and more things.
And consequently I was not happy, my
limit for sure. I am grateful to have played
for the biggest club in the balkans, to have
experienced the atmosphere of Marakana,
to have met some incredible fans, but I
don't want to make fun of myself, much
less the club, so I decided to give up two
years of contract to make sure that the
club can buy another player. Football for
me has never been a question of money,
much less after the injury I suffered in
2019, I play to enjoy, passion, and if I can't
find this I prefer to step aside. thanks
@crvenazvezdafk, from today you will
have one more fan.

  • Like 17
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Razmišlja li se o dovođenju kakvog mrčenog beka ili će Gobelja ponovo da ordinira po desnoj strani? Sama pomisao da je taj igrač i dalje u klubu zvuči jezivo, ali nadam se da ima malo razuma u klubu i da će se dovesti neko pojačanje.

Edited by Sjećaš li se Rum kasato
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Razmišlja li se o dovođenju kakvog mrčenog beka ili će Gobelja ponovo da ordinira po desnoj strani? Sama pomisao da je taj igrač i dalje u klubu zvuči jezivo, ali nadam se da ima malo razuma u klubu i da će se dovesti neko pojačanje.

Ma bekova nema na tržištu, a da mi možemo da platimo. Domaći su tanki, strani su skupi, a da vrede.

Meni nije jasno da mi ne možemo da iškolujemo beka. Zadnji je Terzić, a posle toga rupa.

Mora da se menja formacija i to je to.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Razmišlja li se o dovođenju kakvog mrčenog beka ili će Gobelja ponovo da ordinira po desnoj strani? Sama pomisao da je taj igrač i dalje u klubu zvuči jezivo, ali nadam se da ima malo razuma u klubu i da će se dovesti neko pojačanje.

 

To je treca opcija. Prva je da dodje Milunovic, a da Erakovic odigra desno po potrebi. Druga je da malog Stankovica gurnu na desnog beka i u vatru. Treca je da se dovede desni bek. 

  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...